STEAM GROUP
-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana =CSM=
STEAM GROUP
-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana =CSM=
5
IN-GAME
26
ONLINE
Founded
June 25, 2014
Language
Czech
ABOUT -CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana https://www.csm-clan.cz/

Záujemci o členstvo a vstup do -CSM- je treba prísť na náš TeamSpeak3 IP: ts.csmclan.eu a skontaktujte Náborárov alebo velení klanu.

Ahojte Priatelia,

Budúci hrdý členovia -CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana, radi medzi nás Privítame aj Teba, do NAŠEJ Veľkej rodiny Cimrmanov.

V -CSM- Sme skvelá partia kamarátov ktorý sa poznajú aj osobne, radi medzi seba prijmeme aj práve vás, organizujeme rôzne sútaže, pravidelné VEĽKÉ LETNÉ stretávky, a veľa iného....ceníme si lojalitu, slušnosť a Ďalšie hodnoty ktoré uznávame. Hráme aj veľa iných hier sme mulit-herná komunita.

My v -CSM- si Vážime Verných a Lojálnych členov ktorý nezutekajú a nezľaknú sa boja pri prvom menšom probléme a vedia uznať svoju chybu, neboja sa výzvy ísť si za svojím cieľom a majú odhodlanie prekonávať prekážky a výzvy, .Nám Je jedno koľko máš rokov alebo aký máš herný skill, ak budeš mať Ty záujem my ta to hrať naučíme.

-CSM- funguje v hre WarThunder už od samého začiatku teda od roku 2013 ! sme ČLEN ALIANCE ČESKOSLOVENSKÝCH KLANÚ ( ACS ) pre WarThunder Preferujeme SB-Simulátor aj RB-Reálky, Lietadlá, Tanky aj Lode, Klanové Války, Gladiátor Turnaje, máme pravidelné srazy, a iné...

Ak ste ho niekedy hrali (WarThunder) alebo ste o tom uvažovali že ho hrať začnete, tak urob tak hneď teraz.Nebaví vás hrať samého ? si tímový hráč a chceš zažiť pravý klanový život, tak neváhaj a pridaj sa k nám do -CSM-.

My v -CSM- Držíme Spolu v dobrom aj zlom a nikdy sa žiadneho boja nevzdávame a z bojiska neutekáme. TAK NEVÁHAJ A PRIDAJ SA K NÁM, HĽADÁME TALENTY Tešíme sa na Vás v -CSM-

V -CSM- si Ctíme a rešpektujeme soupeře, který ukázal bojovnost, schopnosti a "mazanost", ať už jsme s ním prohráli či zvítězili, problém je v tom že lidi nepřemýšlí a nečtou a hodně se uráží, My uznávame hodnoty ako Česť, Odvahu, Lojálnosť, Vernosť a znamená pre nás veľa-, Komunita -CSM- je o ľuďoch, kamarátstve, koníčkoch, hrách, spoločných záujmoch, eSPORT, Pomáhame si dosahovať naše ciele v eSPORT a spoločnímy silami sa posúvať v pred a vyššie, Vždy keď je treba pomôcť neváhame a pomáhame si,

Áno -CSM- nás spája, naše kamarátstvá, koníčky ale tiež hry....a je jedno aké to sú...Preto buď aj TY na to Hrda-ý že si teraz členom, -CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana, VITAJ U NÁS, My v -CSM- Spolu Držíme a Spolu si pomáhame v Dobrom aj Zlom a nikdy sa žiadneho boja nevzdávame a z bojiska neutékame..! MY SME -CSM- Cimrmani, TÍM KTORÝ HRÁ FÉR !

=======
Pridaj sa k nám a Sledujt nás na Sociálnych sietiach
☆CSM web: http://www.csm-clan.cz/
☆CSM YOUTUBE: http://www.youtube.com/csmclanczsk
☆CSM FACEBOOK: http://www.facebook.com/csmclanczsk
☆CSM TWITTER: http://twitter.com/CSMclanCzSk
☆CSM TWITCH: http://www.twitch.tv/csm_clan
=======

-CSM- bolo založené v roku 2013 v hre WarThunder *Zakladateľom Rasty_cz

-CSM- Clan web page[www.csm-clan.cz]
-CSM- Facebok page[www.facebook.com]
-CSM- Youtube page
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (176)
RECENT ANNOUNCEMENTS
★ OZNAM ★ -CSM- Teamspeak je ONLINE !!! ★ 26 August 2019
ODSTÁVKA -CSM- TeamSpeaku od: 20.8.2019 - do 25.8.2019
13 Comments
[MSC] nameh retsam Dec 31, 2016 @ 9:02am 
LIVE STREAM
REPETE - Silvestrovské Video Repete 2016 ୧༼ ͡◉ل͜ ͡◉༽୨
https://www.twitch.tv/csm_clan
[MSC] nameh retsam Sep 30, 2016 @ 4:21am 
[MSC] nameh retsam Sep 30, 2016 @ 4:21am 
[e-SPORT] 2.10.2016 WarThunder Turnaj Tanky 4x4 Realistic mod
http://www.csm-clan.cz/index.php/7-blog/384-e-sport-2-10-2016-warthunder-tank-turnaj-4x4-rb.html
5
IN-GAME
26
ONLINE
25 IN CHAT
Enter chat room
Founded
June 25, 2014
Language
Czech
ASSOCIATED GAMES