Gryphonheart
Konrad F   Jelenia Gora, Poland
 
 
For me Steam is like "reversed piracy". Instead of playing games I don't paid for, I pay for games which I will never play.

Hail to Great Poland!

"Peace is a precious and a desirable thing. Our generation, bloodied in wars, certainly deserves peace. But peace, like almost all things of this world, has its price, a high but a measurable one. We in Poland do not know the concept of peace at any price. There is only one thing in the lives of men, nations and countries that is without price. That thing is honor."
- Józef Beck
Currently In-Game
Euro Truck Simulator 2
Items Up For Trade
1,214
Items Owned
272
Trades Made
10,628
Market Transactions
Review Showcase
7.9 Hours played
Pomimo tego, iż nigdy nie byłem miłośnikiem gier typu Shoot 'Em Up zostałem w rozgrywkę wciągnięty jak diabli, co nabiera tu specyficznego znaczenia, gdy weźmiemy pod uwagę tytuł tejże gry.

Chyba nieprecyzyjnie się wyraziłem - nigdy nie lubiłem tego typu produkcji na PC, ale dawno, dawno temu uwielbiałem męczyć podobne gry na klasycznych automatach.
Tutaj poczułem się jak za starych dobrych lat!
Drive to Hell posiada niesamowity klimat, który budowany jest przez przyjemną grafikę stylizowaną na retro oraz świetnie dobraną muzykę, która nie męczy nawet po kilku godzinach słuchania.
Dostępne są cztery poziomy trudności, a ja mając na uwadze własne niedoświadczenie postanowiłem zacząć od najniższego. Przyzwyczaiłem się, że w podobnych produkcjach ginę co chwilę, lecz ku memu zdziwieniu gra okazała się w miarę prosta i ukończenie jej w takiej postaci nie było dla mnie wielkim wyzwaniem.
Zachęcony niespodziewanym sukcesem zabrałem się za poziom trudności o stopień wyższy. Ten okazał się być sporo cięższym, lecz po kilkuset przekleństwach i kilkukrotnej chęci roztrzaskania klawiatury o ścianę i tutaj udało mi się dobrnąć do końca. Wyższych poziomów trudności nie ruszałem ale śmiem twierdzić, że są one prawdziwym piekłem.
Wniosek mój jest następujący - w Drive to Hell coś dla siebie znajdą zarówno osoby niedoświadczone jak i wyjadacze, którzy uwielbiają podobne gry męczyć dniami i nocami.
Rozgrywka jest zróżnicowana dzięki kilku dostępnym pojazdom, które bardzo różnią się od siebie, dzięki czemu granie poszczególnymi z nich zapewnia unikatowe doświadczenie. Każdy znajdzie tu pojazd, który będzie pasował do jego ulubionego stylu gry. Lubisz polegać na zwinności i unikach? Wybierz motor! Wolisz bazować na silniejszym pancerzu i większej sile ognia? Wybierz to coś, co przypomina czołg! Gra pod tym względem jest naprawdę wyborna i daje całą masę frajdy.
System power-upów porozrzucanych na trasie jest dobrze przemyślany a korzystanie z nich staje się po pewnym czasie intuicyjne. To samo tyczy się zdobywanych po drodze potężnych broni tymczasowych, których siłę naprawdę jako gracz czujemy.
Przeciwnicy są zróżnicowani a na końcu każdego świata czeka na nas jedyny w swoim rodzaju boss, który potrafi nam nie raz sprawić tęgie lanie.
Czegóż więcej chcieć od gry tak prostej w swych założeniach? Wydaje mi się, że każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany, bo Drive to Hell wbrew pozorom jest produkcją rozbudowaną i dobrze przemyślaną.
Serdecznie polecam!
Świetna zabawa na ładnych kilka godzin.
Achievement Showcase
4,112
Achievements
7
Perfect Games
20%
Avg. Game Completion Rate
Favorite Group
Order of Crimson
38
Members
1
In-Game
2
Online
0
In Chat

Recent Activity

5.2 hrs on record
last played on Oct 23
77 hrs on record
Currently In-Game
3.2 hrs on record
last played on Oct 23
Tittenhelga Oct 18 @ 8:34am 
Added over steamtrades to trade
Lostinex Oct 9 @ 5:58am 
cum impregnation Oct 2 @ 12:28pm 
added to trade
YOJIMBO Sep 23 @ 5:17am 
added for path of exile code
Iron Predator Aug 24 @ 5:16am 
Adding for trade
Liner Jun 10 @ 1:53am 
nice Profile