STEAM GROUP
Poland PL
STEAM GROUP
Poland PL
2,182
IN-GAME
26,298
ONLINE
Founded
August 7, 2007
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Poland

Grupa zrzeszajaca ludzi pochodzacych z Polski.

ADMIN CONTACT: polandcommunity@gmail.com

─────────────────────────────────────────────────────────
ZASADY KOMENTOWANIA POSTÓW W GRUPIE DOSTĘPNE SĄ W TYM MIEJSCU.
─────────────────────────────────────────────────────────
Jeżeli szukasz kompana do wspólnej gry, zajrzyj tutaj.

Jeżeli jesteś zainteresowany szeroko pojętym handlem, udaj się tutaj.

Jeżeli potrzebujesz pomocy, daj znać tutaj.

Jeżeli chcesz się pochwalić własną stroną, zaprosić do swojej grupy, czy cokolwiek innego, to możesz to oczywiście zrobić, ale jedynie tutaj.


W żadnym wypadku nie spamuj komentarzy - natychmiastowo otrzymasz BANa.
─────────────────────────────────────────────────────────
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (82)
RECENT ANNOUNCEMENTS
SIMRACING DLA WOŚP 2018
TLDR: Po raz pierwszy w historii społeczność simracingowa wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ragnar Simulator oraz Porsche Polska zapraszają do wzięcia udziału każdego gracza w ogólnopolskim wyścigu online w ramach 26. Finału WOŚP na symulatorze Assetto Corsa.

Dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody, szczegóły tutaj.[halkoracing.pl]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1264726330

Po raz pierwszy w historii społeczność simracingowa wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Ragnar Simulator oraz Porsche Polska zapraszają do wzięcia udziału każdego gracza w ogólnopolskim wyścigu online w ramach 26. Finału WOŚP!

https://www.youtube.com/watch?v=nxf-oM7XaIE

Wyścigi w samochodach Porsche to marzenie prawie każdego maniaka sportów motorowych. Nie wszyscy mogą sobie jednak na to pozwolić w rzeczywistości, ale od czego mamy świat wirtualny? Simracing, czyli wyścigi online, dają niemal nieograniczone możliwości. Z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością i gromadzi rzesze nowych kierowców wirtualnych. Podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy polska społeczność simracingowa zorganizuje zbiórkę w formie emocjonujących zawodów SIMRACING dla WOŚP 2018. Inicjator akcji Ragnar Simulator wraz z głównym partnerem Porsche Polska i grupą Halko Racing już w niedzielę 14 stycznia przeprowadzi wyścigi online w samochodach Porsche 911 GT3 Cup na torze Nürburgring GP na platormie Asseto Corsa w wersji PC. To wydarzenie dla osób, które mają benzynę we krwi, czują ducha rywalizacji i chciałyby powalczyć o fantastyczne nagrody. W polskim simracingu czegoś takiego jeszcze nie było!

Na zwycięzce czeka bowiem jednodniowe szkolenie torowe z serii Porsche On Track w maju br. na torze Silesia Ring wraz z noclegiem poprzedzającym dzień jazd. Pod okiem doświadczonych instruktorów będzie on miał możliwość wyszaleć się większością nowych modeli z gamy Porsche i poczuć na żywo fenomen tych aut. Ponadto kierowcy, którzy staną na podium otrzymają pucharyi vouchery na trening na profesjonalnym symulatorze wyścigowym Ragnar Simulator. Ale to nie wszystko! Dodatkowe pięć voucherów Ragnar zostanie rozlosowanych wśród wszystkich uczestników prekwalifkacji SIMRACING dla WOŚP 2018. Wygrać może więc każdy: profesjonaliści i nowicjusze! Udział w evencie jest bezpłatny i może wystartować dosłownie każdy bez względu na doświadczenie i umiejętności. Natomiast, aby powalczyć o nagrody i zakwalifkować się do fnału należy spełnić tylko jeden warunek: wpłacić na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy symboliczne wpisowe w wysokości 5 zł. Zachęcamy was jednak bardzo gorąco do wsparcia orkiestry wyższymi kwotami, ponieważ jak co roku cel fundacji Jurka Owsiaka jest bardzo szczytny – pomoc dzieciakom i najbardziej potrzebującym. Pokażmy jaka siła i dobre serca drzemią w społeczności simracingowej w Polsce! Wrzutkę do tradycyjnej skarbonki zamieńmy na wpłatę do eSkarbonki WOŚP.

Czy zainteresowaliście się przełomowym wydarzeniem w polskim simracingu i chcielibyście już ruszać z paddocku? Spieszymy ze szczegółami wydarzenia. Prekwalifkacje do głównych zawodów rozpoczęły się w środę 10 stycznia o godz. 9:00 i potrwają do soboty 13 stycznia do godz. 23:00. Następnie 32 najszybszych kierowców weźmie udział w dwóch 30 minutowych wyścigach, które odbędą się w niedzielę 14 stycznia o godz. 15:00, czyli w dniu 26. Finału WOŚP. Niespodziankę w evencie będzie stanowić gościnny udział kierowcy wyścigowego z realnych torów. Sami jesteśmy ciekawi jak wypadnie na tle simracingowych konkurentów.

Finałowe wyścigi SIMRACING dla WOŚP 2018 będą mogli zobaczyć wszyscy internauci: transmisja na żywo na YouTube na kanale Ragnar Simulator rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa około dwóch godzin. W tym samym czasie na fanpage Ragnar Simulator będzie prowadzona transmisja live z Sim Center Częstochowa, gdzie jeden z uczestników będzie ścigać się na ruchomym symulatorze.

Serdecznie zapraszamy do udziału całą społeczność simracingową z Polski, ale też graczy, którzy do tej pory nie mieli okazji ścigać się online. Szczegółowe informacje na temat możliwości przystąpienia do wyścigów, harmonogramów, regulaminu oraz form dokonania płatnościwpisowego na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdziecie pod tym linkiem:

http://halkoracing.pl/simracingdlawosp

Do zobaczenia na wirtualnym Nürburgring GP! Odpalajcie silniki Porsche 911 GT3 Cup i kręćcie jak najszybsze okrążenia. Siema!

Organizatorem wydarzenia SIMRACING dla WOŚP 2018 jest Ragnar Simulator. Głównym partnerem akcji jest Porsche Polska. Nad prawidłowym przebiegiem wyścigów w duchu fair play czuwa grupa Halko Racing. Mikrofon komentatora podczas transmisji należy do NiTjSefni.
Film promocyjny zrealizował Kuba Pfantz.

Szczegóły eventu Porsche On Track na torze Silesia Ring:
http://porsche.pl/motorsport-i-imprezy/porsche-driving-experience-2017

Link do transmisji LIVE wyścigów:
https://www.youtube.com/ragnarsimulator
Link do transmisji LIVE z Sim Center Częstochowa:
https://www.facebook.com/RagnarSimulator/
Więcej informacji o Ragnar Simulator:
wwww.ragnarsimulator.com

Złotówki w sklepie Steam
VIEW ALL (48)
STEAM CURATOR
Poland reviews
"W co Polak pyknąć powinien"
Here are a few recent reviews by Poland
8,317 Comments
DeGreZet Feb 28 @ 4:36pm 
Z racji, że komentarze chyba nie wrócą, to dodam, że jeśli ktoś ma jakieś pytania albo prośby to zapraszam do mnie. Tylko zostawcie komentarz na profilu, żebym widział o co chodzi.
sq. Jan 26, 2017 @ 2:21pm 
Ze względu na ogrom spamu, który jest tutaj wrzucany, komentarze zostały wyłączone do odwołania.
GMP | half Jan 23, 2017 @ 11:55am 
Moge gr wypromować ;)?
Live | Smerf Ciamajda#BROKE MAUS Jan 23, 2017 @ 9:05am 
HELLO

FraZZa :D Jan 23, 2017 @ 3:02am 
siema
japa Jan 22, 2017 @ 11:57am 
Witam :)
2,182
IN-GAME
26,298
ONLINE
52 IN CHAT
Enter chat room
Founded
August 7, 2007
Language
Polish
Location
Poland