ГРУПА STEAM
Steamworks Development SteamworksDev
ГРУПА STEAM
Steamworks Development SteamworksDev
403
У ГРІ
7,095
У МЕРЕЖІ
Заснована
11 жовтня 2012 р.
ПРО Steamworks Development

Official Group for Steamworks Development Support

NOTE: This group is restricted and visible only to accounts with Steamworks access. Announcements however are public.

This community of Steamworks developers is intended for sharing information regarding Steam and Steamworks development.

Please use the Discussions to ask Steam and Steamworks related questions. You'll also find FAQs and responses to other common questions in there.

And we'll post announcements for relevant updates and changes involving Steamworks SDK.

Steamworks Site
Steam Stats
ПОПУЛЯРНІ ОБГОВОРЕННЯ
ОСТАННІ ОГОЛОШЕННЯ
Steamworks SDK 1.55 Now Available
 • Added SetDualSenseTriggerEffect and corresponding header isteamdualsense.h for setting the adaptive trigger effect on DualSense controllers

Spacewar example:
 • Added an example of using SetDualSenseTriggerEffect

Нові правила використання капсул із графічними елементами
Правила використання графічних елементів крамниці — НОВА ІНФОРМАЦІЯ!
Графічні елементи крамниці — це зображення для банерів («капсул» у Steamworks), які представляють вашу гру в крамниці. Докладні характеристики та шаблони можна знайти в документації щодо графічних елементів крамниці.

 1. У Steam вміст основних капсул із графічними елементами обмежується ілюстрацією гри, її назвою та офіційним підзаголовком. Тобто, це означає:
  1. Жодних рейтингових оцінок, включно з рецензіями Steam і сторонніх ЗМІ.
  2. Жодних нагород — їхніх назв, символів і логотипів.
  3. Жодних повідомлень про знижки, як-от «Розпродаж», «Знижки до 90%» тощо.
  4. Жодної реклами інших продуктів — у текстовому чи графічному вигляді. Сюди входить реклама сиквелів та інших продуктів із тієї ж серії ігор.
  5. Жодних інших повідомлень на будь-яку тему.
 2. Ми розуміємо бажання партнерів повідомити про великі оновлення й сезонні події та знаємо, що гравці часто хочуть бачити цю інформацію в ігрових капсулах. Попри те, що такий вміст не дозволений в основних капсулах (див. правило №1 вище), його можна поширювати в капсулах із замінними ілюстраціями. Тоді застосовуватимуться такі обмеження:
  1. Обов’язкове використання замінних ілюстрацій. Щоб розмістити текст на графічних елементах, його слід ОБОВ’ЯЗКОВО вивантажити як замінну ілюстрацію з часовим обмеженням в один місяць.
  2. Обов’язкова локалізація всього тексту. Будь-який текст на графічних елементах слід ОБОВ’ЯЗКОВО локалізувати принаймні тими ж мовами, які підтримує гра.
  3. Використання лише для опису нового вмісту. Єдиний прийнятний додатковий текст в ігровій капсулі — це повідомлення про велике оновлення ігрового вмісту, нову сезонну подію, бойову перепустку, завантажуваний вміст тощо.

Правила використання графічних елементів бібліотеки
Графічні елементи бібліотеки — це зображення, які представляють вашу гру в бібліотеці Steam. До них належать: вертикальна капсула, головне зображення бібліотеки та логотип. Докладні характеристики та шаблони можна знайти в документації щодо елементів бібліотеки. Кожен із цих типів зображень має свої особливості.
 1. Бібліотечна капсула повинна містити логотип вашої гри. Вона також може включати підзаголовок гри (якщо доречно). Жоден інший текст у цій капсулі не дозволяється.
 2. Головне зображення бібліотеки повинне містити лише ілюстрацію. Тут не має бути жодного тексту.
 3. Логотип бібліотеки — це лише логотип вашої гри на прозорому тлі. Жоден інший текст тут також не дозволяється.

Загальні правила використання графічних елементів
Окрім вищенаведених конкретних правил, усі капсули в Steam повинні відповідати таким загальним правилам:
 1. Зображення капсул повинні містити читабельні логотип та/або назву гри та мати точні розміри.
 2. Усі зображення капсул (крамниці та бібліотеки) повинні відповідати рейтингу PG-13.

Приклад
Як правильно використовувати текст у капсулах крамниці? Ми дозволяємо просувати нещодавнє оновлення чи новий вміст у капсулах крамниці за умови використання тимчасових замінних ілюстрацій та локалізації тексту мовами, які підтримує гра. Подробиці — у правилах вище.Правила, що починають діяти 1 вересня 2022 року
Нагадуємо: ці правила починають діяти 1 вересня 2022 року, тому просимо розробників переглянути свої графічні елементи й внести відповідні зміни.

Для цього виберіть гру в Steamworks, клацніть «Редагувати сторінку крамниці» та перейдіть на вкладку «Графічні елементи». Примітка: перевірте, чи не маєте ви активних замінних ілюстрацій. Можливо, вам доведеться оновити і їх.

Ми можемо обмежити видимість у Steam ігор, що не відповідають цим правилам, та їхню участь в офіційних подіях і розпродажах Steam.

УЧАСНИКИ ГРУПИ
Гравець тижня у групі:
Адміністратори
Модератори
403
У ГРІ
7,095
У МЕРЕЖІ
3,900 У ЧАТІ
Увійти до чату
Заснована
11 жовтня 2012 р.