Telif Hakkı İhlali Bildirimi

Valve fikri mülkiyetlere saygı duyar ve internet site ve servislerinden faydalanan kullanıcıların tümünden aynı özveriyi duymasını bekler. İnternet sitesi ve servislerimizde telif haklarına aykırı bir durum arz edecek şekilde çalışmalarının herhangi bir şekilde kopyalandığını düşününen herkes aşağıda bulunan formu kullanarak Valve Telif Hakları departmanına bildirim yapabilir.

Unutulmamalıdır ki telif hakları ihlali bildirimi ciddi bir yasal durumdur. Formu doldurmadan önce telif haklarınızı ihlal etmiş olabilecek birey ile doğrudan irtibata geçerek sorunu çözmeyi düşünebilirsiniz. Yasal bir işleme gerek duymaksınız çözebileceğiniz basit bir yanlış anlaşılma durumu söz konusu olabilir.

Dijital Milenyum Telif Hakları Yasasının 512(f) bölümüne göre, asılsız telif hakkı bildirimi yapan kişiler olası zararları karşılamak ile yükümlüdür.

Yasal bildirim formunuzda bulunan bilgiler üçüncül kurum veya kuruluşlarla veya halka açık olarak paylaşılabilir.

* Tüm boşlukların doldurulması gerekiyor
1. İçeriği Tanımla
Valve'in sistemin de yer alan telif haklarınızın ihlalini teşkil edebilecek içeriğin bağlantı adresini giriniz:*
Lütfen ek URL'lerinizi aşağıdaki kutucuğun içine açıklamalarıyla birlikte listeleyin.
Lütfen Valve'in sistemlerindeki ihlal ettiğini düşündüğünüz belirli içeriği tanımlayın:*
Lütfen telif hakkının ihlal edildiğini iddia ettiğiniz çalışmanızı tespit edin:*
Lütfen bağlantı adresleri, tarihler, ilgili kullanıcı hesabı isimleri, orijinal içeriğin nerede olduğu gibi bilgileri ekleyin. Orijinal içeriğe erişiminiz varsa, içeriğinizin altına orijinal içeriğin kime ait olduğunu belirten bir not eklemeniz faydalı olacaktır. Orijinal içeriğe ait sayfanın altına şuna benzer bir not yazmanız işleri bir hayli kolaylaştıracaktır: “Telif Hakları Saklıdır 201X [Telif Hakkı Sahibinin İsmi.] Bu içeriği, ______ isimli Steam hesabı dışında kimse Steam üzerinde paylaşmaya yetkili değildir."
2. İletişim Bilgileriniz
İsminiz ve e-posta adresiniz de dâhil olmak üzere şikâyetinizin içeriği, içerik hak ihlâlinde bulunduğunu iddia ettiğiniz kişiye gönderilebilir.
Tam Yasal İsim*
Adres 1*
Adres 2
Şehir*
Eyalet/İl*
Posta Kodu*
Ülke*
Telefon*
E-Posta Adresi*
3. Yetkilendirme ve İmza
Aşağıda bulunan kutucukları işaretleyerek ve bu başvuruyu göndererek, YALAN BEYANDA BULUNMANIN CEZASININ farkında olduğumu belirtirim:
Dijital imzanız olmak üzere, bu kutuya tam isminizi yazınız

İptal Gönder