Попередження щодо порушення авторських прав

Valve поважає авторські права інших видавців і закликає до цього всіх хто користується нашими сервісами та сайтами. Кожен, хто стверджує, що його авторські права порушили на одному з наших сервісів чи сайтів, може сповістити про це одного з наших агентів авторського права у Valve, використавши форму нижче.

Подача позову про порушення авторського права — серйозне правове питання. Перш ніж продовжити, ви могли б зв’язатись з порушником і спробувати вирішити проблему безпосередньо з ним, а вже після цього подавати позов. Це може бути простим непорозумінням, яке можна вирішити без залучення відповідних правових процесів.

Пам’ятайте: згідно з розділом 512(f) із «Закону про авторське право у цифрову епоху» (DMCA), будь-яка особа, яка свідомо повідомила неправдиві відомості про порушення авторського права, несе відповідальність за завдану шкоду.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що інформація, яка вказану у формі нижче, може бути надана третім сторонам або опублікована для громадськості.

* Усі поля є обов’язковими
1. Опишіть вміст
Введіть посилання на вміст, що знаходиться у системах Valve, де порушено авторські права:*
Прохання перерахувати будь-які додаткові посилання з описом у нижченаведеному полі.
Опис вмісту, який знаходиться у системах Valve, де порушено авторські права:*
Опишіть об’єкт інтелектуальної власності, який ви вважаєте неправомірно використаним:*
Будь ласка, вкажіть усю важливу інформацію, таку як посилання, дати, логіни та місце, де можна знайти оригінал цього вмісту. Якщо ви маєте доступ до оригіналу, добре було б вказати відомості, які допоможуть ідентифікувати власника. Процес можна пришвидшити, додавши примітку наприкінці оригінального вмісту, наприклад: «Copyright 201X [Ім’я власника]. This item is not authorized for posting on Steam, except under the Steam account named ______».
2. Ваша контактна інформація
Зміст скарги, включно із вашим іменем та адресою електронної пошти може бути наданим особі, що виклала вміст, який начебто порушує авторське право згідно вашого звітування.
Повна юридична назва*
Адреса, рядок 1*
Адреса, рядок 2
Місто*
Штат/Область*
Поштовий індекс*
Країна*
Телефон
E-mail адреса*
3. Ініціали й підпис
Перевіряючи та подаючи цю форму, я підтверджую, що несу відповідальність за НЕПРАВДИВІ СВІДЧЕННЯ, що:
Введіть ваше повне ім’я, яке буде використовуватись як цифровий підпис, у це поле


Скасувати Надіслати