Попередження щодо порушення авторських прав

Valve поважає авторські права інших видавців і закликає до цього всіх хто користується нашими сервісами та сайтами. Кожен, хто стверджує, що його авторські права порушили на одному з наших сервісів чи сайтів, може сповістити про це одного з наших агентів авторського права у Valve, використавши форму нижче.

Подача позову про порушення авторського права — серйозне правове питання. Перш ніж продовжити, ви могли б зв’язатись з порушником і спробувати вирішити проблему безпосередньо з ним, а вже після цього подавати позов. Це може бути простим непорозумінням, яке можна вирішити без залучення відповідних правових процесів.

Пам’ятайте: згідно з розділом 512(f) із «Закону про авторське право у цифрову епоху» (DMCA), будь-яка особа, яка свідомо повідомила неправдиві відомості про порушення авторського права, несе відповідальність за завдану шкоду.

Будь ласка, зверніть увагу на те, що інформація, яка вказану у формі нижче, може бути надана третім сторонам або опублікована для громадськості.

* Усі поля є обов’язковими
1. Опишіть вміст
Введіть посилання на вміст, що знаходиться у системах Valve, де порушено авторські права:*
Прохання перерахувати будь-які додаткові посилання з описом у нижченаведеному полі.
Опис вмісту, який знаходиться у системах Valve, де порушено авторські права:*
Опишіть об’єкт інтелектуальної власності, який ви вважаєте неправомірно використаним:*
Будь ласка, вкажіть усю важливу інформацію, таку як посилання, дати, логіни та місце, де можна знайти оригінал цього вмісту. Якщо ви маєте доступ до оригіналу, добре було б вказати відомості, які допоможуть ідентифікувати власника. Процес можна пришвидшити, додавши примітку наприкінці оригінального вмісту, наприклад: «Copyright 201X [Ім’я власника]. This item is not authorized for posting on Steam, except under the Steam account named ______».
2. Ваша контактна інформація
Зміст скарги, включно із вашим іменем та адресою електронної пошти, може бути наданий особі, що виклала вміст, який начебто порушує авторське право згідно з вашим звітуванням.
Повна юридична назва*
Адреса, рядок 1*
Адреса, рядок 2
Місто*
Штат/Область*
Поштовий індекс*
Країна*
Телефон*
Адреса ел. пошти*
3. Ініціали й підпис
Перевіряючи та подаючи цю форму, я підтверджую, що несу відповідальність за НЕПРАВДИВІ СВІДЧЕННЯ, що:
Введіть ваше повне ім’я, яке буде використовуватись як цифровий підпис, у це поле

Скасувати Надіслати