DarkPrince9507
Ігор   Dnipropetrovs'ka Oblast', Ukraine
 
 
:Ukraine_nvl: Ласкаво прошу до мого профілю! :Ukraine_nvl:
Я перекладач, активний гравець, любитель писати рецензії та фанат серії Devil May Cry. Більше інформації знайдете у текстовому полі на вітрині нижче. Ознайомтеся, будь ласка, щоб уникнути незрозумілих ситуацій.

:sdfilm: Мій Ютуб канал :sdfilm:
https://www.youtube.com/channel/UCwAtCU2erFNd-tPyZ4qr8IA

Мій ПК:

:ctts_gear: Материнська плата - ASRock H81M-DGS R2.0
:ctts_gear: Процесор - Intel Core i5-4440
:ctts_gear: Оперативна пам'ять - 12 ГБ DDR3-1600
:ctts_gear: Відеокарта - NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB (6 ГБ)
:ctts_gear: Твердотілий накопичувач - KINGSTON SSDNow A400 480 ГБ
:ctts_gear: Жорсткі диски - Toshiba P300 2 ТБ x2
:ctts_gear: Монітор - Samsung S24F350F 23.5"
:ctts_gear: Блок живлення - Raidmax RX -550AU 550W
:ctts_gear: Геймпад №1 - Sony DualSense White
:ctts_gear: Геймпад №2 - Sony DualSense Black
:ctts_gear: Геймпад №3 - Logitech F710
:ctts_gear: Геймпад №4 - Trust GXT 545
:ctts_gear: Навушники - Achme BH203 Bluetooth Headset
:ctts_gear: Мікрофон - RZTK Studio USB Black/Red
Artwork Showcase
Up for another round?
62 5 1
Review Showcase
141 Hours played
💢 Attention !💢
📌 Суб'єктивна думка! Особистий досвід! Не істина в останній інстанції! А ще сотня катан, виготовлена виключно для продажу! 📌

What do I want from the country? I guess I’d ask for equality.

👉 Ще в далекому 2005 році, коли серія Ryu Ga Gotoku, відома на заході як Yakuza, тільки зароджувалась, одним із напрямків її розвитку, який обрала однойменна студія-розробник, став цифровий туризм. Японці хотіли не просто зробити якісь звичні для себе декорації, а й познайомити зі своєю культурою, побутом та традиціями настільки близько, наскільки це було можливо. В результаті цього в серії є як купа міських історій, що подекуди можуть бути вкрай незвичними, так і різні малофункціональні речі, які несуть в першу чергу культурне навантаження, зокрема - характерна для Японії їжа та напої. І це вже не говорячи про основний сюжет ігор.

👉 Втім, на цьому RGG не зупинялись, а тому їх бажання популяризувати історію Японії вилилось в два спін-оффи, присвячені початку та закінченню періоду Едо - однієї із найважливіших епох в історії країни. Щоправда, далі самої Японії ці спін-оффи не пішли, адже розробники чомусь вважали, що для чужеземців ці ігри будуть занадто незрозумілими. І, напевно, Kenzan та Ishin так і залишалися б на внутрішньому ринку, якби не загальний успіх серії, який особливо виріс після появи Yakuza 0 та Yakuza: Like a Dragon, завдяки якому вона повноцінно закріпилась на міжнародному ринку.

👉 Незважаючи на те, що оригінальний Ishin був не такою вже й древньою грою і вийшов в 2014 році, RGG, які вже мали достатній досвід створення ремейків, вирішили і цю гру помітно оновити. Як би там не було, “версія для заходу” виявилась повноцінною грою зі своїм цікавим історичним періодом, певними геймплейними змінами і досить оригінальним підходом до зображення персонажів, а тому майже не поступається основній серії.

💊 Сподобалась рецензія? Підписуйтесь на куратора MIZMAZE щоб знайти для себе ще більше чесних, авторських оглядів. Та не забувайте прокачувати стиль стрілка! 💊

Would you really use everyone and everything at your disposal?

🌊 Як я вже говорив, події розгортаються в останні роки періоду Едо, і якщо ви нічого не знали про Японію кінця 1860-х років, то гра люб’язно познайомить вас із суспільним устроєм тієї епохи і його соціокультурними особливостями та покаже країну, що стоїть на межі громадянської війни і відчуває загрозу з боку Британії та Америки, але, водночас, намагається відкритися світу після більш ніж 200 років ізоляції. Саме в таку епоху і живе Сакамото Рьома - головний герой, який після навчання володінню мечем повертається в своє рідне місто Тоса, але, обурений несправедливістю, яку несе класова система того часу, дуже швидко приєднується до лоялістів під керівництвом його названого батька і брата, котрі хочуть змінити державний устрій країни.

🎯 Втім, виявляється, що якась розвідка в режиму сьогунату все таки є, а тому батька Рьоми вбиває таємничий ассасин, а сам протагоніст в пошуках загадкового вбивці потрапляє в Кіо та під вигаданим іменем Сайто Хаджіме вступає до лав Сінсенґумі - окремого бойового утворення, що служить сьогунату і серед капітанів якого і ховається той, кому хоче помститись Сакамото.

🎭 Ishin помітно відрізняється від основної серії в двох аспектах. Перший - на відміну від вигаданих героїв, чимало персонажів в цій історії мали реальні прототипи, в тому числі і сам Сакамото Рьома, якого в Японії зараз вважають національним героєм. Гра, звісно, далека від історичної достовірності, але той період часу і деякі події передає доволі точно. Другий же аспект полягає в тому, що майже всі персонажі, яких ви зустрінете на своєму шляху, вже будуть вам знайомими. Як так? Дуже просто - їх всіх грають актори, вже знайомі по основній серії, а тому тут є і місцеві Маджіма з Саєджімою, і Года Рюджі, і Акіяма і ще купа вже звичних облич та голосів. Звісно, це інші персонажі з іншої епохи, але характери теж вийшли досить схожими, а тому вся гра виглядає як одна велика вистава, в якій старі добрі члени якудзи (і не тільки вони) грають відведені їм ролі.

I’d back the hell off if I were you. Unless you want to taste this dragon’s wrath.

💪 Оскільки оригінальний Ishin вийшов в 2014 році, за рік до Yakuza 0, то саме в ньому відбувалась обкатка оновленої системи стилів (яка вперше з’явилась ще у вже згаданому Kenzan 2008 року, але після того більше не використовувалась). Фактично це та ж сама система що в нульовці та першій Kiwami, де в протагоніста є кілька бойових стилей з різним мувсетом та іншими особливостями, між якими можна вільно перемикатись в будь-який момент бою. Основна відмінність полягає в тому, що якщо в Якудзі це були переважно рукопашні стилі, то в Ішині, для більшої достовірності зображеної епохи герой користується зброєю, а тому має стиль, який базується на використанні катан.

👓 Втім, на той час європейці вже привезли до Японії компактну вогнепальну зброю, типу пістолетів, а тому інший стиль Рьоми якраз далекобійний. Для любителів чогось середнього є стиль дикого танцівника, в якому катана і пістолет комбінуються, а для закінчених мазохістів поціновувачів класики є ще й четвертий, рукопашний стиль. З балансом стилів все просто - його тупо немає, бо пістолет дозволяє вам анігілювати все в широкому радіусі за лічені секунди, а рукопашний бій навіть при повній прокачці все ще повне лайно з мінімальним практичним застосуванням.

🔧 Ця система стилів доповнюється окремою системою спорядження, що дозволяє збирати і крафтити десятки різноманітних катан з пістолетами а також спеціальну зброю, накшталт списів чи навіть гармат. Виглядає цікаво, але якщо хочете повноцінно зануритись то вас чекають години грінду. В бою ж вам допомагатимуть ваші підлеглі з третього дивізіону, капітаном якого і виступає Рьома. По суті це картки персонажів з різними здібностями, зокрема унікальними атаками чи лікуванням героя, які мають кулдаун, різну рідкість та прокачуються по мірі гри з ними.

💮 В усьому іншому - це класична Якудза часів 5-0-Kiwami, з купою мініігор, найпримітнішими серед яких є танці, курячі перегони, зачистка підземель та навіть власна окрема ферма, сіма десятками міських історій, що краще розкривають епоху, та солідним списком завдань для завершення. Все, як ми любимо.

There will come a day when we won’t have to depend on swords or guns anymore… A day when people can truly be called equal.

🎨 Хоча ремейк і використовує Unreal engine, але візуал більшою мірою відповідає часам тієї ж 0 чи першої Kiwami, тобто якогось особливого захвату зображення не викликає, але й нарікань теж немає. Історична епоха відтворена досить детально а місто ділиться на кілька відмінних районів. Робота акторів теж чудова, адже бачити вже знайомі обличчя але в інших ролях було вкрай незвично, але до цього швидко звикаєш.

🎷 Звуковий супровід, як і завжди в серії, чудовий, а тому чути вже знайомі Machine Gun Kiss або Baka Mitai у відповідній обробці було доволі приємно, хоча і новими музичними темами гра теж здатна порадувати.

Like a Dragon Ishin – це:

👌 Історично-достовірна Японія 1860-х
👌 Звичайний бордель де можна зіграти в камінь-ножиці-папір
👌 Ee ja nai ka! Ee ja nai ka!
👌 Featuring Dante from the Styles May Switch series
👌 Техаська Народна Республіка
👌 Урок географії в шостому класі
👌 Найкращі огірки в усій Японії

🔷 Гарний показник популярності серії, адже раніше ніхто б і думати не став щоб випустити цей проєкт за межами Японії, не те щоб ще й зробити ремейк. Якщо вам подобається серія Якудза але ви хотіли б більше дізнатись про історію Японії, та ще й за участі основного касту серії, але в інших ролях, то точно варто спробувати Like a Dragon Ishin. 🔷

🔰 Діагноз – Yakuza: Forward to the Past 🔰

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1998581998
▒ ▒ ▒ ▒ ▒ ▒ ▒ ▒ 🎮 Інформація про мене 🎮 ▒ ▒ ▒ ▒ ▒ ▒ ▒ ▒
:sdfilm: Мій канал на Ютубі
:roskomnadzor: Я в Твітері
:ephone: Мій канал в Телеграмі [t.me]
:clap: Я в Тік-Тоці [www.tiktok.com]
:mixtape: Я в Кутку [kutok.io]

Підтримати мене фінансово можна на Ютубі, там будуть додаткові посилання на Donatello і Buy me a coffee.

:TheEmergency: Zіганавти, рашисти, шанувальники "русскаго міра", а також ті, для кого після 24 лютого "всьо нє так адназначна" pycня - прохання прослідувати за російським військовим кораблем і не витрачати мій час. ₚосія - країна-лaйнo і єдине, на що вона заслуговує - розпад на окремі держави, які через десятиліття можливо зможуть інтегруватися в суспільство.

:flagukraine: Я володію українською, англійською та трішки німецькою (зовсім трішки) і можу спілкуватися з вами будь-якою з двох основних мов, проте більшість контенту створюю українською. Якщо для вас це є проблемою з якою ви не готові миритися - завжди є кнопка "видалити з друзів", користуйтесь на здоров'я.

:Ukraine_nvl: Вважаю, що зараз найкращий час нарешті перейти на українську і користуватися нею всюди, де це можливо, час уже зробити все, щоб в усьому світі нас перестали плутати з росіянами. Також час для того, щоб дати розробникам ігор та іншого контенту знати, що нам потрібна українська локалізація.

:emberbutterfly: Народився я 22 лютого, за професією - філолог та перекладач (англійська, німецька). На даний момент працюю викладачем англійської.

:emberbutterfly: Крім ігор люблю читати книги, дивитися фільми, слухати музику, потроху монтую відео на Ютуб та сиджу в Твітері.

:emberbutterfly: Також люблю писати рецензії до ігор і намагаюся робити це більш-менш регулярно. Останню написану мною рецензію знайдете у відповідній вітрині, також у профілі є зручно оформлений посібник із посиланнями на всі мої рецензії. Хоча більшість рецензій було написано раніше російською мовою, я зараз перекладаю їх українською.

:LIS_butterfly: При прийомі в друзі рівень і наявність/відсутність банів не такі вже й важливі, головне - щоб ви були адекватною людиною, здатною цінувати як свій власний час, так і час оточуючих.

:LIS_butterfly: Якщо я додав вас у друзі, значить мене зацікавив ваш профіль і мені хотілося б стежити за вашою активністю, іноді спілкуватися, разом грати у щось і т.д.

:LIS_butterfly: Не соромтеся коментувати будь-які мої роботи - мені завжди цікава подібна або альтернативна думка.

:BishopFinger: Якщо ви затятий Каесер / Дотер / etc. і на цьому ваші інтереси закінчуються, то я вас навряд чи додам через відсутність спільних інтересів. Прошу прийняти це до уваги.

:BishopFinger: Терпіти не можу чітерів, особливо тих, хто зламує досягнення, якщо сильно палитеся на подібному, не дивуйтеся тому, що можу видалити з друзів.

:BishopFinger: Переконливе прохання - не спамити повідомленнями по одному слову, особливо якщо я в цей час у щось граю. Будьте впевнені - я побачу і прочитаю ваше повідомлення, просто зберіть усі свої думки в один текст і надішліть його - я нікого не ігнорую, якщо тільки людина навмисно не намагається розпалити конфлікт, без будь-якої причини ображає мене та моїх друзів тощо.
Favorite Group
MIZMAZE - Public Group
Лабіринт виникає тоді, коли треба прийняти рішення за наявності ситуації вибору
51
Members
2
In-Game
9
Online
2
In Chat
Favorite Guide
Created by - DarkPrince9507
306 ratings
Просте зібрання всіх моїх рецензій в одному місці та групування їх за алфавітом та категоріями для спрощення пошуку.
Video Showcase
Розбір ТАТУ в серії YAKUZA | ЩО приховує ТАТУ | Yakuza 0
28
Featured Artwork Showcase
This party's getting crazy!
137 4 3
Awards Showcase
x213
x180
x770
x529
x58
x417
x369
x183
x181
x332
x324
x76
x224
x199
x49
4,774
Awards Received
1,021
Awards Given
Workshop Showcase
Original art made by caiosantosart. All the credit goes to the author. Animated by DarkPrince9507.
41 ratings
Created by - DarkPrince9507
Artwork Showcase
JoJo's Bizarre Adventure 4D
135 7 10
Featured Artwork Showcase
Dragon of Dojima and Mad Dog of Shimano
253 11 9
Screenshot Showcase
Shang Tsung's Friendship
41 2 2

Recent Activity

112 hrs on record
last played on Feb 23
4,225 hrs on record
last played on Feb 22
151 hrs on record
last played on Feb 21
DarkPrince9507 Feb 10 @ 4:28am 
Дякую)
RAVEN Feb 10 @ 2:53am 
Бажаю всього найкращого власнику даної сторінки :flagukraine:
KAWASAKI Feb 9 @ 1:23am 
⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛
⬛⬛⬛🟦🟦⬛⬛⬛🟦🟦🟦🟦⬛⬛🟦🟦🟦🟦⬛🟦🟦🟦🟦⬛⬛
⬛⬛⬛🟦🟦⬛⬛⬛🟦🟦⬛🟦🟦⬛🟦🟦⬛⬛⬛🟦🟦⬛🟦🟦⬛
⬛🟦🟦🟦🟦🟦🟦⬛🟦🟦⬛🟦🟦⬛🟦🟦🟦🟦⬛🟦🟦⬛🟦🟦⬛
⬛🟨🟨🟨🟨🟨🟨⬛🟨🟨🟨🟨🟨⬛🟨🟨🟨🟨⬛🟨🟨🟨🟨⬛⬛
⬛⬛⬛🟨🟨⬛⬛⬛🟨🟨🟨🟨⬛⬛🟨🟨⬛⬛⬛🟨🟨⬛⬛⬛⬛
⬛⬛⬛🟨🟨⬛⬛⬛🟨🟨⬛🟨🟨⬛🟨🟨🟨🟨⬛🟨🟨⬛⬛⬛⬛
⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛⬛
IceAlice Jan 21 @ 10:05am 
💙💙💙
А й правда, крилатим ґрунту не треба.
Землі немає, то буде небо.
Немає поля, то буде воля.
Немає пари, то будуть хмари.
В цьому, напевно, правда пташина...
А як же людина? А що ж людина?
Живе на землі. Сама не літає.
А крила має. А крила має!
Вони, ті крила, не з пуху-пір'я,
А з правди, чесноти і довір'я.
У кого - з вірності у коханні.
У кого - з вічного поривання.
У кого - з щирості до роботи.
У кого - з щедрості на турботи.
У кого - з пісні, або з надії,
Або з поезії, або з мрії.
Людина нібито не літає...
А крила має. А крила має!
💛💛💛
MeoMorelli Jan 20 @ 12:36pm 
+REP Cлава Украине!
KARNA Jan 15 @ 12:04pm 
⢠⣴⣶⣶⣷⣶⣴⡤⣄⡀
⠀⠀⠀⢀⣼⡿⣿⣿⣿⣟⣽⣽⡟⣮⢷⡄
⠀⠀⠀⣿⣿⣟⣿⣿⣿⡟⣿⢻⢧⡿⣺⡇
⠀⠀⠀⣿⣿⣿⣽⣿⠟⡳⣳⢯⣿⣿⣿⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀:love_ua:
⠀⢀⣾⡿⣿⡕⣭⣶⣿⢹⣯⣿⣿⣿⣿⡗⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣀⡀
⠀⢸⡟⣾⣿⡼⣿⣿⣼⢻⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⢀⡼⠀⣾⡟
⣠⠞⣣⢿⣿⡇⣿⣿⣹⣟⣿⠋⠉⠉⠉⠀⠀⠀⢀⣾⣿⣾⠿⠋
⠜⣴⣿⢿⢟⣵⣟⣿⣧⡻⣿⣀⣀⣀⣀⡀⠀⠀⣼⡟⠁
⠀⠸⣿⣿⡺⣿⣹⣿⣿⣿⣮⡻⣿⣿⣿⣿⣆⢠⣿⡇
⠀⠀⣸⣿⣿⢹⣿⣽⣿⣿⣿⣷⢹⣿⣿⣿⣿⣾⣿⡇
⠀⠔⣿⢟⣽⣿⣿⢧⣿⣿⣿⣫⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠎⣰⣼⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢱⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠈⢛⠿⣿⡹⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀
⠀⠎⡕⠚⠁⡩⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿