STEAM GROUP
Strategyturk Strategyturk
STEAM GROUP
Strategyturk Strategyturk
46
IN-GAME
506
ONLINE
Founded
July 15, 2015
Language
Turkish
Location
Turkey 
ABOUT Strategyturk

Strategyturk

Sitemizde strateji oyunlarına dair en son haberler, yenilikler, incelemeler ve duyurulara ulaşabileceğiniz gibi forumumuzda rehberler, hikayeler, modlar ve daha bir çok paylaşımları inceleyebilir, çeşitli strateji oyunlarına yönelik etkinlikler düzenleyebilir veya varolan etkinliklere katılabilirsiniz.

Amacımız
Strategyturk'ün amacı Türk strateji oyuncularını tek bir çatı altında birleştirmek ve kaliteli bir ortam oluşturmaktır. Amacını ve aktifliğini yitirmiş eski forumların üyelerini ve çeşitli strateji oyunlarına yeni başlayan birçok oyuncuyu bünyesinde barındıran büyük bir topluluk olmak için çaba sarfediyoruz.

Oyuncuların sorunları hakkında sorular sorup birbiriyle yardımlaştığı, oyunlara dair her türlü bilginin Türkçe bir şekilde üyelere sunulduğu, kalabalık multiplayer organizasyonlarının ve forum etkinliklerinin düzenlendiği bir ortam olmak yegane amacımız.

Strategyturk - http://www.strategyturk.com/
Strategyturk Forum - https://forum.strategyturk.com/

Oyun Grupları
Strategyturk grubunda oyunlarla ve topluluklarla ilgili önemli hususlara yönelik duyurular yapılır. Oyunlara dair çeşitli etkinlikler ve konular hakkında duyuru almak için aşağıdaki oyun gruplarımızı takip edebilirsiniz.

1. Total War: Warhammer
2. Stellaris
3. Europa Universalis
4. Hearts of Iron
5. Crusader Kings
6. Total War: Arena
7. Civilization
8. Dawn of War
9. Company of Heroes
10. Cossacks
11. Age of Empires
12. Dota 2
13. XCOM
14. ANNO
15. Total War: Three Kingdoms
16. BattleTech
17. Imperator: Rome
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (27)
STEAM CURATOR
Strategyturk reviews
"Strategyturk'te strateji oyunlarından haberleri, yama notlarını, geliştirici günlüklerini ve daha birçok içeriği Türk strateji oyuncularına Türkçe bir biçimde sunuyoruz."
Here are a few recent reviews by Strategyturk
41 Comments
AZERI GAMER Jun 17 @ 11:53am 
selamun aleykum kardes hoi 4 bugun satin aldim 3 yildir korsan oynuyordum ve oyunu aldiktan sonra black ice modunu steam den abone olarak indirdim her 3 iceriyede abone olup indirdim sonra pc restart verip oyunu baslattim ama oyun modlarla acilmadi ucune de tik koyup denedim acilmadi teker teker denedim bu seferde oyun standart haliyle acildi lutfen yardim et kardes allah rizasi icin
Cyclone May 16 @ 12:34am 
Civ 5 oynamak isteyen varsa ekleyebilir
LastOfDream Apr 6 @ 3:12pm 
BİR SORUM VAR CRUSADER KİNG 2 DE MODS TUŞUNA BASAMIYORUM NEDEN
theconfused Mar 16 @ 4:10pm 
Civ 5 multi oynamak isteyenler ekleyebilir. Tüm dlcler dahil :)
ekmekarasi8 Mar 16 @ 7:14am 
HOİ 4 OYNAMAK İSTEYEN VARSA ULAŞABİLİRMİ