STEAM GROUP
Fénix ProDabing /FÉNIX\
STEAM GROUP
Fénix ProDabing /FÉNIX\
2
IN-GAME
26
ONLINE
Founded
May 3, 2017
Language
Czech
Location
Czech Republic 
ABOUT Fénix ProDabing

Fénix ProDabing

Fénix ProDabing (dále jen FPD) oficiálně zahájil svou činnost 01. 10. 2011.
Jsme zájmová skupina zabývající se převážně nekomerčním amatérským dabingem a voiceoveringem. Žádný člen FPD zde tedy není placen a děláme to pouze jako zájmovou činnost.

Našim cílem je přinášet kvalitní dabing do her a multimediálních děl, které nám přijdou zajímavé a dalším lidem tak zprostředkovat srozumitelný zážitek z díla. Naším cílem rozhodně není se na těchto dílech obohacovat nebo je negativně ovlivnit, ale naopak je více zviditelnit širšímu spektru lidí. Často se snažíme, zvláště u menších a fanouškovských zahraničních děl, oslovit s nabídkou přímo autory.

Zároveň dabingem v této oblasti podporujeme české tvůrce, ale pro velký zájem jsme nuceni vybírat opravdu kvalitní projekty.
Jsme schopni zpracovat i komerční projekty, ale tam to již není jako FPD, jelikož nejsme právní subjekt, ale domluvou zadavatele s členy FPD.

Jsme velice rádi, že se nám povedlo vybudovat širokou základnu fanoušků našeho dabingu a podporovatelů FPD obecně a proto je i jedním z našich cílů Vás nezklamat.

Fénix ProDabing
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (29)
RECENT ANNOUNCEMENTS
SOMA - Trailer na připravovaný český dabing
14 Comments
oh mama Sep 7, 2020 @ 11:26pm 
čus :cozywolfmedalion::steammocking:
OtomanCZ Jul 25, 2020 @ 10:08am 
Dobrý den, jsem tu nový a všechny zdravím :-)
Afkor May 18, 2020 @ 10:18am 
Vy jste bohové českých dabingů. Kdyby si každý myslel to samé, tak vás uctívá celé Česko.
The Krystof Apr 26, 2020 @ 6:59am 
škoda že je vás málo kdyby vás bylo hodně tak by to bylo nej
ᵀᴴᴱ KRAKEN 🔥 Apr 20, 2018 @ 11:26pm 
nechcete raději vytvořit kompletní dabing pro hru chivalry medieval warfare ? to by bylo něco extra:steamsalty::steamsalty:
osip667 Mar 1, 2018 @ 11:49am 
Taky jsem rád,že někdo dělá český dabing do her.,když na to ostatní serou.Je ostuda,že Kingdom come vyšlo bez češtiny.Ale jestli jste slyšeli o české hře Ghost theory,malá šance na cz dabing tu je.Prý se tedy o něm uvažuje.
VIEW ALL (311)
GROUP MEMBERS
Administrators
Moderators