ผลิตภัณฑ์
ในบัญชี

บทวิจารณ์ล่าสุดโดย bodofogg

กำลังแสดง 1-8 จาก 8 รายการ
ยังไม่มีใครให้คะแนนบทวิจารณ์นี้ว่าเป็นประโยชน์
46.7 ชม. ในบันทึก (27.7 ชม. ณ เวลาที่เขียนบทวิจารณ์)
บทวิจารณ์ระหว่างการพัฒนา
Great game, Rick Trager approves it.
โพสต์ 16 กรกฎาคม 2023
ยังไม่มีใครให้คะแนนบทวิจารณ์นี้ว่าเป็นประโยชน์
12.8 ชม. ในบันทึก (8.7 ชม. ณ เวลาที่เขียนบทวิจารณ์)
Przyjemna gra, stawiająca lekkie wyzwanie graczom. Według mnie lepsza od CIV6, i ma gigantyczny potencjał. Dodajcie więcej badań, może rozwińcie epoki, dodajcie więcej państw i biomów, a w szczególności dzielnic.
โพสต์ 4 กรกฎาคม 2023
1 คน พบว่าบทวิจารณ์นี้เป็นประโยชน์
114.3 ชม. ในบันทึก (1.9 ชม. ณ เวลาที่เขียนบทวิจารณ์)
บทวิจารณ์ระหว่างการพัฒนา
Po pierwszych 111 minutach, bardzo zachęciła mnie gra. Poziom trudności normalnym jest wciąż sporym wyzwaniem dla początkującego gracza, co jest na +, bo gra nie jest przez to monotonna. Minusem jest moim zdaniem to że Kelvin nie potrafi walczyć, bądź o tym nie wiem. Jak na razie i tak gra prezentuje się świetnie, pozdrawiam.
โพสต์ 23 กุมภาพันธ์ 2023
ยังไม่มีใครให้คะแนนบทวิจารณ์นี้ว่าเป็นประโยชน์
4,333.8 ชม. ในบันทึก (4,285.9 ชม. ณ เวลาที่เขียนบทวิจารณ์)
Garry's Mod to wspaniała gra, która została zaprojektowana z myślą o twórcach treści. Grafika jest znośna, modele są zaś szczegółowe i nadrabiają grafikę swoim wyglądem, a dźwięki są wyraźne i realistyczne. Grafika i dźwięki są dobrze zsynchronizowane, a narzędzia tworzenia treści są bardzo przyjazne dla użytkownika. Fizyka jest wiarygodna i wygląda naturalnie. Co więcej, istnieje żywa społeczność modderów, która tworzy wspaniałe mody i skórki, które można pobrać. Ogólnie rzecz biorąc, Garry's Mod to świetna gra, która oferuje wiele zabawy i umożliwia tworzenie własnych treści.
โพสต์ 8 ธันวาคม 2022
3 คน พบว่าบทวิจารณ์นี้เป็นประโยชน์
18.5 ชม. ในบันทึก (7.0 ชม. ณ เวลาที่เขียนบทวิจารณ์)
Outlast to gra przygodowa z elementami survival horroru, w której gracz wciela się w dziennikarza, który przybywa do opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Mount Massive. Grafika w Outlast jest naprawdę imponująca – wszystkie modele są wyjątkowo szczegółowe i zadziwiająco realistyczne. Fabuła jest również bardzo interesująca – jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wciągających wątków. Niestety, Outlast ma swoje wady, w tym błędy i problemy techniczne, które czasami mogą być irytujące. Mimo to, Outlast to naprawdę dobra gra, która zasługuje na uwagę fanów gatunku survival horror.
โพสต์ 8 ธันวาคม 2022
1 คน พบว่าบทวิจารณ์นี้เป็นประโยชน์
172.2 ชม. ในบันทึก (139.7 ชม. ณ เวลาที่เขียนบทวิจารณ์)
บทวิจารณ์ระหว่างการพัฒนา
Polecam fajna gra, cały czas rozbudowywana, spaniała cholerq jasna
โพสต์ 27 พฤศจิกายน 2022
1.5 ชม. ในบันทึก
Beznadziejna gra, nie polecam - kupiłem sobie i znajomemu, i byłem zmuszony ją zwrócić.
โพสต์ 24 เมษายน 2022
19 คน พบว่าบทวิจารณ์นี้เป็นประโยชน์
4 คน พบว่าบทวิจารณ์นี้ชวนขำขัน
200.7 ชม. ในบันทึก (16.2 ชม. ณ เวลาที่เขียนบทวิจารณ์)
Gra fajna tylko widmo do wywalenia.
โพสต์ 22 ธันวาคม 2021
กำลังแสดง 1-8 จาก 8 รายการ