Число
продуктов

Последние обзоры pedrointeligente

1–8 из 8
Ещё никто не посчитал этот обзор полезным
46.7 ч. всего (27.7 ч. в момент написания)
Обзор продукта в раннем доступе
Great game, Rick Trager approves it.
Опубликовано 16 июля 2023 г..
Ещё никто не посчитал этот обзор полезным
12.8 ч. всего (8.7 ч. в момент написания)
Przyjemna gra, stawiająca lekkie wyzwanie graczom. Według mnie lepsza od CIV6, i ma gigantyczny potencjał. Dodajcie więcej badań, może rozwińcie epoki, dodajcie więcej państw i biomów, a w szczególności dzielnic.
Опубликовано 4 июля 2023 г..
1 пользователь посчитал этот обзор полезным
86.2 ч. всего (1.9 ч. в момент написания)
Обзор продукта в раннем доступе
Po pierwszych 111 minutach, bardzo zachęciła mnie gra. Poziom trudności normalnym jest wciąż sporym wyzwaniem dla początkującego gracza, co jest na +, bo gra nie jest przez to monotonna. Minusem jest moim zdaniem to że Kelvin nie potrafi walczyć, bądź o tym nie wiem. Jak na razie i tak gra prezentuje się świetnie, pozdrawiam.
Опубликовано 23 февраля 2023 г..
Ещё никто не посчитал этот обзор полезным
4,333.8 ч. всего (4,285.9 ч. в момент написания)
Garry's Mod to wspaniała gra, która została zaprojektowana z myślą o twórcach treści. Grafika jest znośna, modele są zaś szczegółowe i nadrabiają grafikę swoim wyglądem, a dźwięki są wyraźne i realistyczne. Grafika i dźwięki są dobrze zsynchronizowane, a narzędzia tworzenia treści są bardzo przyjazne dla użytkownika. Fizyka jest wiarygodna i wygląda naturalnie. Co więcej, istnieje żywa społeczność modderów, która tworzy wspaniałe mody i skórki, które można pobrać. Ogólnie rzecz biorąc, Garry's Mod to świetna gra, która oferuje wiele zabawy i umożliwia tworzenie własnych treści.
Опубликовано 8 декабря 2022 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 3
18.5 ч. всего (7.0 ч. в момент написания)
Outlast to gra przygodowa z elementami survival horroru, w której gracz wciela się w dziennikarza, który przybywa do opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Mount Massive. Grafika w Outlast jest naprawdę imponująca – wszystkie modele są wyjątkowo szczegółowe i zadziwiająco realistyczne. Fabuła jest również bardzo interesująca – jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wciągających wątków. Niestety, Outlast ma swoje wady, w tym błędy i problemy techniczne, które czasami mogą być irytujące. Mimo to, Outlast to naprawdę dobra gra, która zasługuje na uwagę fanów gatunku survival horror.
Опубликовано 8 декабря 2022 г..
1 пользователь посчитал этот обзор полезным
172.2 ч. всего (139.7 ч. в момент написания)
Обзор продукта в раннем доступе
Polecam fajna gra, cały czas rozbudowywana, spaniała cholerq jasna
Опубликовано 27 ноября 2022 г..
1.5 ч. всего
Beznadziejna gra, nie polecam - kupiłem sobie i znajomemu, i byłem zmuszony ją zwrócić.
Опубликовано 24 апреля 2022 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 19
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 4
200.6 ч. всего (16.2 ч. в момент написания)
Gra fajna tylko widmo do wywalenia.
Опубликовано 22 декабря 2021 г..
1–8 из 8