ΠΡΟΪΟΝΤΑ
ΜΕ ΚΡΙΤΙΚΗ
ΠΡΟΪΟΝΤΑ
ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ

Πρόσφατες κριτικές από τον bodofogg

Εμφάνιση 1-8 από 8 καταχωρίσεις
Κανένας δεν έχει αξιολογήσει ακόμη αυτή την κριτική ως χρήσιμη
46.7 ώρες συνολικά (27.7 ώρες όταν γράφτηκε)
Κριτική Πρόωρης Πρόσβασης
Great game, Rick Trager approves it.
Αναρτήθηκε 16 Ιουλίου 2023.
Κανένας δεν έχει αξιολογήσει ακόμη αυτή την κριτική ως χρήσιμη
12.8 ώρες συνολικά (8.7 ώρες όταν γράφτηκε)
Przyjemna gra, stawiająca lekkie wyzwanie graczom. Według mnie lepsza od CIV6, i ma gigantyczny potencjał. Dodajcie więcej badań, może rozwińcie epoki, dodajcie więcej państw i biomów, a w szczególności dzielnic.
Αναρτήθηκε 4 Ιουλίου 2023.
1 άτομο βρήκε αυτήν την κριτική χρήσιμη
114.8 ώρες συνολικά (1.9 ώρες όταν γράφτηκε)
Κριτική Πρόωρης Πρόσβασης
Po pierwszych 111 minutach, bardzo zachęciła mnie gra. Poziom trudności normalnym jest wciąż sporym wyzwaniem dla początkującego gracza, co jest na +, bo gra nie jest przez to monotonna. Minusem jest moim zdaniem to że Kelvin nie potrafi walczyć, bądź o tym nie wiem. Jak na razie i tak gra prezentuje się świetnie, pozdrawiam.
Αναρτήθηκε 23 Φεβρουαρίου 2023.
Κανένας δεν έχει αξιολογήσει ακόμη αυτή την κριτική ως χρήσιμη
4,333.8 ώρες συνολικά (4,285.9 ώρες όταν γράφτηκε)
Garry's Mod to wspaniała gra, która została zaprojektowana z myślą o twórcach treści. Grafika jest znośna, modele są zaś szczegółowe i nadrabiają grafikę swoim wyglądem, a dźwięki są wyraźne i realistyczne. Grafika i dźwięki są dobrze zsynchronizowane, a narzędzia tworzenia treści są bardzo przyjazne dla użytkownika. Fizyka jest wiarygodna i wygląda naturalnie. Co więcej, istnieje żywa społeczność modderów, która tworzy wspaniałe mody i skórki, które można pobrać. Ogólnie rzecz biorąc, Garry's Mod to świetna gra, która oferuje wiele zabawy i umożliwia tworzenie własnych treści.
Αναρτήθηκε 8 Δεκεμβρίου 2022.
3 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
18.5 ώρες συνολικά (7.0 ώρες όταν γράφτηκε)
Outlast to gra przygodowa z elementami survival horroru, w której gracz wciela się w dziennikarza, który przybywa do opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Mount Massive. Grafika w Outlast jest naprawdę imponująca – wszystkie modele są wyjątkowo szczegółowe i zadziwiająco realistyczne. Fabuła jest również bardzo interesująca – jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wciągających wątków. Niestety, Outlast ma swoje wady, w tym błędy i problemy techniczne, które czasami mogą być irytujące. Mimo to, Outlast to naprawdę dobra gra, która zasługuje na uwagę fanów gatunku survival horror.
Αναρτήθηκε 8 Δεκεμβρίου 2022.
1 άτομο βρήκε αυτήν την κριτική χρήσιμη
172.2 ώρες συνολικά (139.7 ώρες όταν γράφτηκε)
Κριτική Πρόωρης Πρόσβασης
Polecam fajna gra, cały czas rozbudowywana, spaniała cholerq jasna
Αναρτήθηκε 27 Νοεμβρίου 2022.
1.5 ώρες συνολικά
Beznadziejna gra, nie polecam - kupiłem sobie i znajomemu, i byłem zmuszony ją zwrócić.
Αναρτήθηκε 24 Απριλίου 2022.
19 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
4 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική αστεία
200.7 ώρες συνολικά (16.2 ώρες όταν γράφτηκε)
Gra fajna tylko widmo do wywalenia.
Αναρτήθηκε 22 Δεκεμβρίου 2021.
Εμφάνιση 1-8 από 8 καταχωρίσεις