Produkter
på kontot

Senaste recensioner av bodofogg

Visar 1–8 av 8 poster
Ingen har angett att denna recension är hjälpsam ännu
46.7 timmar totalt (27.7 timmar när recensionen skrevs)
Early Access-recension
Great game, Rick Trager approves it.
Upplagd 16 juli 2023.
Ingen har angett att denna recension är hjälpsam ännu
12.8 timmar totalt (8.7 timmar när recensionen skrevs)
Przyjemna gra, stawiająca lekkie wyzwanie graczom. Według mnie lepsza od CIV6, i ma gigantyczny potencjał. Dodajcie więcej badań, może rozwińcie epoki, dodajcie więcej państw i biomów, a w szczególności dzielnic.
Upplagd 4 juli 2023.
1 person tyckte att denna recension var hjälpsam
114.8 timmar totalt (1.9 timmar när recensionen skrevs)
Early Access-recension
Po pierwszych 111 minutach, bardzo zachęciła mnie gra. Poziom trudności normalnym jest wciąż sporym wyzwaniem dla początkującego gracza, co jest na +, bo gra nie jest przez to monotonna. Minusem jest moim zdaniem to że Kelvin nie potrafi walczyć, bądź o tym nie wiem. Jak na razie i tak gra prezentuje się świetnie, pozdrawiam.
Upplagd 23 februari 2023.
Ingen har angett att denna recension är hjälpsam ännu
4,333.8 timmar totalt (4,285.9 timmar när recensionen skrevs)
Garry's Mod to wspaniała gra, która została zaprojektowana z myślą o twórcach treści. Grafika jest znośna, modele są zaś szczegółowe i nadrabiają grafikę swoim wyglądem, a dźwięki są wyraźne i realistyczne. Grafika i dźwięki są dobrze zsynchronizowane, a narzędzia tworzenia treści są bardzo przyjazne dla użytkownika. Fizyka jest wiarygodna i wygląda naturalnie. Co więcej, istnieje żywa społeczność modderów, która tworzy wspaniałe mody i skórki, które można pobrać. Ogólnie rzecz biorąc, Garry's Mod to świetna gra, która oferuje wiele zabawy i umożliwia tworzenie własnych treści.
Upplagd 8 december 2022.
3 personer tyckte att denna recension var hjälpsam
18.5 timmar totalt (7.0 timmar när recensionen skrevs)
Outlast to gra przygodowa z elementami survival horroru, w której gracz wciela się w dziennikarza, który przybywa do opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Mount Massive. Grafika w Outlast jest naprawdę imponująca – wszystkie modele są wyjątkowo szczegółowe i zadziwiająco realistyczne. Fabuła jest również bardzo interesująca – jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wciągających wątków. Niestety, Outlast ma swoje wady, w tym błędy i problemy techniczne, które czasami mogą być irytujące. Mimo to, Outlast to naprawdę dobra gra, która zasługuje na uwagę fanów gatunku survival horror.
Upplagd 8 december 2022.
1 person tyckte att denna recension var hjälpsam
172.2 timmar totalt (139.7 timmar när recensionen skrevs)
Early Access-recension
Polecam fajna gra, cały czas rozbudowywana, spaniała cholerq jasna
Upplagd 27 november 2022.
1.5 timmar totalt
Beznadziejna gra, nie polecam - kupiłem sobie i znajomemu, i byłem zmuszony ją zwrócić.
Upplagd 24 april 2022.
19 personer tyckte att denna recension var hjälpsam
4 personer tyckte att denna recension var rolig
200.7 timmar totalt (16.2 timmar när recensionen skrevs)
Gra fajna tylko widmo do wywalenia.
Upplagd 22 december 2021.
Visar 1–8 av 8 poster