Produtos
na conta

Análises recentes de bodofogg

Exibindo entradas 1–8 de 8
Ninguém achou esta análise útil até agora
46.7 horas registradas (27.7 horas no momento da análise)
Análise de acesso antecipado
Great game, Rick Trager approves it.
Publicada em 16 de julho de 2023.
Ninguém achou esta análise útil até agora
12.8 horas registradas (8.7 horas no momento da análise)
Przyjemna gra, stawiająca lekkie wyzwanie graczom. Według mnie lepsza od CIV6, i ma gigantyczny potencjał. Dodajcie więcej badań, może rozwińcie epoki, dodajcie więcej państw i biomów, a w szczególności dzielnic.
Publicada em 4 de julho de 2023.
1 pessoa achou esta análise útil
114.8 horas registradas (1.9 horas no momento da análise)
Análise de acesso antecipado
Po pierwszych 111 minutach, bardzo zachęciła mnie gra. Poziom trudności normalnym jest wciąż sporym wyzwaniem dla początkującego gracza, co jest na +, bo gra nie jest przez to monotonna. Minusem jest moim zdaniem to że Kelvin nie potrafi walczyć, bądź o tym nie wiem. Jak na razie i tak gra prezentuje się świetnie, pozdrawiam.
Publicada em 23 de fevereiro de 2023.
Ninguém achou esta análise útil até agora
4,333.8 horas registradas (4,285.9 horas no momento da análise)
Garry's Mod to wspaniała gra, która została zaprojektowana z myślą o twórcach treści. Grafika jest znośna, modele są zaś szczegółowe i nadrabiają grafikę swoim wyglądem, a dźwięki są wyraźne i realistyczne. Grafika i dźwięki są dobrze zsynchronizowane, a narzędzia tworzenia treści są bardzo przyjazne dla użytkownika. Fizyka jest wiarygodna i wygląda naturalnie. Co więcej, istnieje żywa społeczność modderów, która tworzy wspaniałe mody i skórki, które można pobrać. Ogólnie rzecz biorąc, Garry's Mod to świetna gra, która oferuje wiele zabawy i umożliwia tworzenie własnych treści.
Publicada em 8 de dezembro de 2022.
3 pessoas acharam esta análise útil
18.5 horas registradas (7.0 horas no momento da análise)
Outlast to gra przygodowa z elementami survival horroru, w której gracz wciela się w dziennikarza, który przybywa do opuszczonego szpitala psychiatrycznego w Mount Massive. Grafika w Outlast jest naprawdę imponująca – wszystkie modele są wyjątkowo szczegółowe i zadziwiająco realistyczne. Fabuła jest również bardzo interesująca – jest pełna zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wciągających wątków. Niestety, Outlast ma swoje wady, w tym błędy i problemy techniczne, które czasami mogą być irytujące. Mimo to, Outlast to naprawdę dobra gra, która zasługuje na uwagę fanów gatunku survival horror.
Publicada em 8 de dezembro de 2022.
1 pessoa achou esta análise útil
172.2 horas registradas (139.7 horas no momento da análise)
Análise de acesso antecipado
Polecam fajna gra, cały czas rozbudowywana, spaniała cholerq jasna
Publicada em 27 de novembro de 2022.
1.5 horas registradas
Beznadziejna gra, nie polecam - kupiłem sobie i znajomemu, i byłem zmuszony ją zwrócić.
Publicada em 24 de abril de 2022.
19 pessoas acharam esta análise útil
4 pessoas acharam esta análise engraçada
200.7 horas registradas (16.2 horas no momento da análise)
Gra fajna tylko widmo do wywalenia.
Publicada em 22 de dezembro de 2021.
Exibindo entradas 1–8 de 8