Jeremus
Ulaş   Soke, Aydin, Turkey
 
 
https://nick-name.ru/nickname/id1563151/

28 years old :bbtired: Doctor in hospital of my main town :affliction:

* I usually write my game reviews in my main language. If you want to read them, i can help you to translate.
* I like animals, books, movies, TV series, history, bikes and swimming.
It's better you post a reason to my wall if you're adding me as friend. I have some reasons to reject:
- I always reject private profiles. This is not social media. If you have something to hide, it's probably not good.
- I reject the profiles which ones have some sites like csgobettingsiteetc.com . It's annoying.
- If you don't have many games and levels, it's not good idea to add. If we don't have something to talk or trade or play, there's no reason to be added.
- I like to fill my list with people who are 18 and over. Kids should play with kids.
- I reject and never add racist-religious people. We have enough amounts of you in my country and don't want to see you in game platform. I always complain Nazi profiles when i see. (Yes; i like kebab and i like riding camel in sands despite of not having them in Turkey. I like shouting Allahu akbar and exploding myself (!). Is it funny? I'm not even muslim)

:HandShakeEpica: TRADE LINK :HandShakeEpica:
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=228313173&token=wHhCQLJ5

:lunar2019sleepingpig: DO NOT DISTURB WHEN I'M PLAYING A GAME :lunar2019scowlingpig:
Currently Offline
Favorite Game
1,125
Hours played
88
Achievements
Review Showcase
Önce kısa bir cümleyle başlayalım: Şu an var olan en iyi avlanma simülasyonu oyunudur. Gerçeğe en yakın, seçeneğin en bol, tecrübeyi en iyi hissettiren olduğu yerdir. Eksileri ve eksiklikleri illa ki var. Ama bu av işi Expansive Worlds'ten sorulur; artık bunda hemfikirizdir.
İlk başta şuna değinmek istiyorum; bazı incelemelerin "ava merakı olanlar, avcılıkla ilgilenenler" şeklindeki oyuncu kesimine hitap ettiğini yazmalarına kesinlikle itibar etmeyiniz. Call of Duty oynuyorsak savaşa meraklı mıyız? Civilization oynuyorsak ülke yönetmeyle ilgili miyiz? Kısaca oyun herkese göre. Avcılıkla ilgilenenleri oyuna yöneltip gerçek avdan bir miktar dahi uzaklaştırabiliyorsa iyidir, güzeldir o ayrı. Şahsım olarak da bu konuda hiçbir ilgi ve beğenim olmayıp görüşüm nettir: AVCILIK CİNAYETTİR VE YASAKLANMALIDIR.
Buraya da kısa bir paragraf açarak ülkemizde özellikle bu yıl gündem olan bu konuya da girmek düşüncesindeyim. "Avın belli zamanları var ve yavrulama zamanları yapılmaz", "hedeflenen hayvan vurulur sadece" veya "hayvan popülasyonunu belli bir dengede tutmak için av gereklidir" gibi cevaplara karnım tok. Eminim diğer hayvan severlerin de toktur. Biliyorsunuz ki ülkemizde olaylar böyle işlemez. Pandeminin yayılmasını istemiyorsanız sokağa çıkan insanları "maske, mesafe, kalabalık aktivitelerden uzak dur" gibi tavsiyelerle durduramazsınız. Bir kapıyı "bu kapıyı açıyoruz ama sadece şu kişiler girsin" diye açarsanız herkes girer. Bu ülke halkı böyledir. Örgütlü cehaletin en yaygın olduğu yerdir Türkiye Cumhuriyeti. O yüzden, "şu hayvanı avlayacaksınız ama şunlara dokunmak yasak", "sadece şu ayda avlanacaksınız", "sadece şu tür silahı kullanacaksınız" gibi kurallar bizim ülkede işlemez. Pratiğe konulamaz. Engellemek istediğin her şeyi kökünden engelleyebilirsin ancak. Bu da haliyle avcılığı yasaklamakla çözülür.
Neyse, artık oyuna gelebiliriz. Gerçekçi olmasından dolayı öncelikle, oyun herkes için değil. Shooter arayan belli bir yaşın altındaki ergenler için asla değil. Burada doğayı dinleyeceksiniz. Bolca gezecek, iz süreceksiniz. Harika doğa fotoğrafları çekeceksiniz. Belki bir hayvanı vurmak için yarım saat bekleyeceksiniz. Çünkü gerçekte bu iş böyle işler. Doğru hayvanları yanlış silahlarla vurduğunuzda puanınızdan kesinti olacak. Bunları öncesinde okuyup bileceksiniz. Görevler bazen hayvanın belli bir kısmından vur diyecek veya şu cinsiyetteki hayvanı vur diyecek. Ayrıntı çok. Bunlara kafa yoracak, olgun ve oturaklı kişiler içindir theHunter.
Oyunun tutorialleri oldukça yeterli. Hele zaten buna başlamadan önce theHunter: Classic veya theHunter: Primal'le bir geçmişiniz varsa oynanışa aşina bir şekilde başlayacağınızdan bu büyük avantaja sahipsinizdir. Çünkü oynanış biraz spesifik. Tuşlar çoğu shooter oyununa benzese de ayrıntılar önemli. İz sürebilmek için özellikle. Elinizdeki mobil cihazla bu işi yaparken görüntü vermemeye, ses çıkarmamaya, koku yaymamaya da dikkat etmeniz gerekiyor ki av sizi fark etmesin. İdeal bir takiple doğru silahı kullandıktan sonra, hayvanı tek vuruşta indirmemek için hiçbir bahane kalmıyor. Götünden vurduğunuz bir hayvan sizden 1 kilometre kaçıyorsa bu işi doğru yapmadınız demektir. Yine de bir şekilde vurabilecek kadar yakınlaşmak da iyidir.
Grafikler harika. Gerçekten çok sevdim. 1 hayvan vuruyorsam 10 tane doğa fotoğrafı alıyorum. Ağaçlar, çimenler, sular, her şey. Hayvanlar ayrı bir güzel. Tüm hayvan türleri gerçekçi bir şekilde çizilmiş ve yaşadığı coğrafyadan tutun oyundaki davranışlarına kadar hep gerçeğe yakın. Benim gibi hayvan belgeselleri seven biriyseniz bu oyundan öğreneceğiniz çok şey var. İngilizceniz iyiyse bolca okuma da yaparsınız oyun içi notlara zaten.
Oyun tek kişi oynanırken görevler üzerine odaklanıyor. Gerçi öyle oynamak zorunda değilsiniz ama getirileri sebebiyle buna meyil edeceksinizdir. Çünkü insan zaten tüfek ve ekipman satın alabilmek için paraya ihtiyaç duyduğunda en kolay yol görev yapmak oluyor. Bazı görevler epey kolayken bazıları son derece zor. Görev sevicisi biriyseniz bu zorluğun üzerine benim gibi gideceksinizdir. Görevler bazen tekrarlar gözükse de, harita bazında düşünüldüğünde bence yeterli çeşitliliği içeriyor.
Oyundaki harita büyüklüğü ve yavaş mobilizasyon birçok kişiye zor gelecektir. Hızlı seyahat edebilmek için haritadaki kampları açmak bile oldukça uzun sürüyor. ATV'niz varsa bile bu uzun bir iş. Ama gerçekçi. Adamlar gerçekçiliği sağlamak için birçok şeyden ödün vermişler. Bunu kabullenmek gerekiyor. Bir de şuraya bir Türkçe dil desteği geldi mi gönlümüzü tam anlamıyla kazanır.
Oyunu, sabırlı ve oturaklı kişilere öneriyorum. Klasik FPS çatışma oyunlarını sevmek bu oyuna hazır olmak demek değildir. Buradaki tecrübe çok farklı. Oyunun taban halini satın alırsanız (ki indirimde 7 liraya düştü ve bu gerçekten güzel bir fiyat) muhtemelen sonrasında DLC'ler sizi bir şekilde içine çekecek. DLC işini çoğu kişi eleştiriyor ama sonuçta bu da bir para kazanma şekli. Kabul edelim, adamlar DLC yapma işinde çok iyiler. Bir şekilde müşteriye bunları aldırtmayı başarıyorlar. theHunter: Classic bu yüzden tamamen pay to win'di; ama burada o dengeyi de güzel kurmuşlar. DLC'siz de ekipmanınızı zaman içinde geliştirmek mümkün. Ama karar size kalmış.
Favorite Guide
Created by - manidar
3,883 ratings
İrili ufaklı toplulukların hazırladığı yamalarla Türkçe oyun yelpazesi gün geçtikçe genişlemeye devam ediyor. Bende bu rehberde tüm bu topluluklar tarafından hazırlanmış yamaları depolayarak, kaybolmalarını engellemeye ve tek başlık altında kolay bulunur h
Screenshot Showcase
theHunter: Call of the Wild™
11
Items Up For Trade
1,481
Items Owned
989
Trades Made
8,193
Market Transactions
:pinkFlowerNKOA: TRADE LINK :yellowFlowerNKOA:
:ATTA: https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=228313173&token=wHhCQLJ5 :cupup:
Favorite Group
Uniting all non-theists. Together we are strong. All are welcome.
14,310
Members
573
In-Game
2,970
Online
287
In Chat
Artwork Showcase
Always happens
82 11 7
Workshop Showcase
Adds some background songs suitable to the atmosphere of This War of Mine.

Here's exactly what I have done (numbers in brackets go for the quantity of songs added in last update):

- Changes end log tunes (both positive and negative), added some divercit
417 ratings
Created by - toomanynights
Achievement Showcase
+101,514
101,520
Achievements
1130
Perfect Games
97%
Avg. Game Completion Rate
Achievement Showcase
101,520
Achievements
1130
Perfect Games
97%
Avg. Game Completion Rate
Acil değilse oyundayken yazmamanızı rica ediyorum / Please don't message me in game if it's not urgent.
https://nick-name.ru/nickname/id1563151/

28 yaş :bpbiker: Pratisyen doktor :lunar2019wavingpig:
Hayvan sever bir kişiliğimdir. Kitaplardan, filmlerden ve oyunlardan geri kalmamaya çalışırım. Tıp, fizik, zooloji, tarih ve politika hakkında konuşmayı severim.

Sizi eklerken bir yorum yapmadıysam muhtemelen sizin listemde olmanızı istediğim içindir. Karşı taraf eklerken de aynı düşünürüm. O yüzden farklı bir durum varsa lütfen bir şekilde sebebini bildirin :HandShakeEpica: Sebep bildirmeyenlerin profiline şöyle bir bakıyorum ve:

- Gizli profili her türlü reddediyorum. Profili gizliye çevirenleri de hoş karşılamıyorum. Bu konuda anlayış bekliyorum çünkü profil gizlemek genellikle altında olumlu bir sebep barındırmaz.
- Küfürlü nicknameler, profil yazıları, seviyesiz yorumlar hemen dikkatimi çeker. Çünkü sahibi ya yaşça küçüktür, ya da büyük ama saygısızdır. İkisi de takdir edersiniz ki iyi değil.
- İsminin içinde csgofalancakumarsitesi.com gibi siteler olan kişiler ekleyince reddediyorum :bbtired: Çünkü genelde çocuklardır veya simsarlaşmış kişilerdir. Ayrıca malum, virüslü bağlantılar da yollayabiliyorlar.
- Çocuk yaşta kişileri olduğunca eklememeye çalışıyorum. Kafa yapımız çoğu zaman yaşça daha yakın olduğumuz kişilerle uyuşur.
- Erdoğan, AKP ve politikalarını desteklediği belirgin kişileri kabul etmiyorum :SAngry: Irkçılık ve dincilik ideoloji değil insanlık suçudur. Reel hayatta zaten kendinizden bıktırdınız, oyun dünyasında bari karşıma çıkmayın :csgo_despair:

:meh_face: OYUN OYNARKEN RAHATSIZ ETMEYİN :meh_face:

Recent Activity

4.9 hrs on record
last played on Sep 26
36 hrs on record
last played on Sep 26
231 hrs on record
last played on Sep 26
d i s i ♡ 19 hours ago 
𝘏𝘢𝘷𝘦 𝘢 𝘨𝘰𝘰𝘥 𝘮𝘰𝘰𝘥 :wnheart:
THE CROW Sep 23 @ 3:21am 
:wire::VeneticaRaven::VeneticaRaven::VeneticaRaven::wire::VeneticaRaven::VeneticaRaven::VeneticaRaven::wire:
:VeneticaRaven::wingL::FireFlame::shield_orochi4::VeneticaRaven::shield_orochi4::FireFlame::wingR::VeneticaRaven:
:VeneticaRaven::wingL::wingL::FireFlame::Crowned::FireFlame::wingR::wingR::VeneticaRaven:
:VeneticaRaven::sword_b::wingL::wingL::inno::wingR::wingR::sword_f::VeneticaRaven:
:wire::VeneticaRaven::sword_b::handBB::Tie::handBB::sword_f::VeneticaRaven::wire:
:wire::wire::VeneticaRaven::castle::castle::castle::VeneticaRaven::wire::wire:
:match_fire::wire::wire::VeneticaRaven::ThreeTrees::VeneticaRaven::wire::wire::match_fire:
:match_fire::match_fire::wire::wire::VeneticaRaven::wire::wire::match_fire::match_fire:

𝓢𝓲𝓰𝓷𝓮𝓭 𝓑𝔂 𝓣𝓱𝓮 𝓒𝓻𝓸𝔀 :Crowned:
d i s i ♡ Sep 23 @ 3:07am 
:feelings:
Corvo Sep 17 @ 2:46pm 
Jeramin Lens:I have a dream
Q7:Hey amigo come to besiktas
🦅Kartalice🦅 Sep 17 @ 12:54pm 
come to Beşiktaş
ByyLast® Sep 16 @ 12:10am 
:ai_flare::ADNFeather::ADNFeather::ADNFeather::shinealight::ADNFeather::ADNFeather::ADNFeather::ai_flare:
:ADNFeather::ADNFeather::heartris::heartris::ADNFeather::heartris::heartris::ADNFeather::ADNFeather:
:ADNFeather::heartris::ms_rose::ms_rose::heartris::ms_rose::ms_rose::heartris::ADNFeather:
:shinealight::heartris::ms_rose::ms_rose::ms_rose::ms_rose::ms_rose::heartris::shinealight:
:ADNFeather::ADNFeather::heartris::ms_rose::ms_rose::ms_rose::heartris::ADNFeather::ADNFeather:
:ADNFeather::ADNFeather::ADNFeather::heartris::ms_rose::heartris::ADNFeather::ADNFeather::ADNFeather:
:ai_flare::ADNFeather::ADNFeather::ADNFeather::heartris::ADNFeather::ADNFeather::ADNFeather::ai_flare: