GRUPA STEAM
Steam Labs SteamLabs
GRUPA STEAM
Steam Labs SteamLabs
2,235
W GRZE
13,883
ONLINE
Założona
29 maja 2019
O Steam Labs

Experemi... Experimet... Experiments!

Every year, we create dozens of experiments around discoverability, video, machine learning, and more. You know who we thought might enjoy seeing them? Everyone.

For the first time, you can try, share, and break our features in early development, then share your feedback with us here in the discussions.

Steam Labs
POPULARNE DYSKUSJE
OSTATNIE OGŁOSZENIA
Już dostępne: spersonalizowane zakupy dzięki nowym stronom tagów, gatunków i kategorii
Centra sklepu
Ta aktualizacja niesie ze sobą nowości dla rozmaitych stron przeglądania tagów, gatunków, kategorii i motywów w obrębie całego sklepu Steam. Te nowe centra sklepu, o których mowa, zostały przetestowane i wielokrotnie sprawdzone z pomocą opinii uzyskanych od graczy od momentu udostępnienia ich w ramach eksperymentu po raz pierwszy w listopadzie 2021 roku.

Odkrywanie wyprzedaży (czyli przeglądanie fasetowe)
Jedną z najistotniejszych nowych funkcji centrów sklepu jest zestaw filtrów i opcji sortowania umieszczonych w sekcji przeglądania fasetowego na każdej stronie. Udostępnione po raz pierwszy w ramach eksperymentu laboratoriów Steam w grudniu 2020 roku narzędzia te odegrały istotną rolę jako sposób dogłębnego odkrywania całego katalogu Steam w nowych centrach sklepu.

Przeczytajcie cały post na blogu Steam.

Eksperyment 014: aktualizacja kolejki odkryć
Czym jest kolejka odkryć Steam?
Kolejka odkryć Steam, zaprezentowana po raz pierwszy w 2014 roku, pozwala graczom na przeglądanie spersonalizowanego zestawu polecanych gier jedna po drugiej. Do tej pory z kolejki odkryć Steam skorzystało 115 milionów graczy, przeglądając łącznie 18 miliardów stron gier w sklepie.

Co nowego wnosi ten eksperyment?
Dzisiejsza aktualizacja sprawia, że przejrzenie kluczowych szczegółów każdej gry jest łatwiejsze, a przejście przez kolejkę szybsze niż kiedykolwiek.Oto kilka ważniejszych punktów niniejszej aktualizacji:
  • Możliwość wygenerowania kolejki bez opuszczania strony, na której się znajdujecie.
  • Uproszczono sposób prezentacji kluczowych szczegółów gry, aby dać wam przedsmak każdej z nich.
  • Nowe informacje na temat powodu polecenia tej gry konkretnie wam – na przykład dlatego, że macie znajomych grających w nią lub jest podobna do innych gier, w które gracie.
  • Dodawanie gier do listy życzeń jednym kliknięciem lub wyświetlanie pełnej strony gry w sklepie, by poznać tytuł bardziej dogłębnie.
  • Ignorowanie gier, które nie są waszą bajką – zadbamy o to, żeby w przyszłości były przed wami ukrywane.

Niniejsza aktualizacja wnosi zupełnie nową prezentację kolejki odkryć, ale to jeszcze nie koniec. Publikujemy ją w laboratoriach Steam, ponieważ chcemy, by wasze opinie pomogły nam ukształtować ten nowy format oraz funkcje w nim zawarte.

Kilka rzeczy, nad którymi prace wciąż trwają, a które planujemy wprowadzić w przyszłości:
  • Już wkrótce... nowy widok kolejki na stronie głównej Steam;
  • Już wkrótce... generowanie nowej kolejki z poziomu dowolnej strony w sklepie;
  • Już wkrótce... optymalizacja dla ekranów o wszelkich wymiarach – od monitorów stacjonarnych przez telefony po tablety;
  • Już wkrótce... pełna obsługa interfejsu kontrolera na Steam Decku.

Dlaczego teraz?
Pracowaliśmy nad aktualizacjami różnych obszarów Steam, aby lepiej współpracowały one z powiększającą się gamą urządzeń, włączając w to urządzenia stacjonarne, telefony, tablety, a obecnie również Steam Decka. Jeśli chodzi o kolejkę odkryć, zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebne jest nowe podejście w kwestii jej działania, by ułatwić poruszanie się po niej na różnych urządzeniach oraz by, ogólniej rzecz biorąc, przyjemniej się z niej korzystało.


O laboratoriach Steam
Każdego roku przeprowadzamy nowe eksperymenty poświęcone odkrywaniu nowych gier, wideo, uczeniu maszynowemu i wielu innym aspektom. Wiecie, kto według nas by się z nich ucieszył? Wszyscy.

Dzięki eksperymentom laboratoriów Steam możecie wypróbować, udostępniać i psuć potencjalne nowe funkcje, a w tym samym czasie my będziemy ustalać, co powinniśmy zachować, a czego się pozbyć. Podzielcie się opinią z producentami i projektantami pracującymi nad tymi funkcjami i pomóżcie kształtować przyszłość Steam.

Sprawdźcie wszystkie eksperymenty na stronie laboratoriów Steam lub dajcie nam znać, co sądzicie w dyskusjach laboratoriów Steam.

Komentarzy: 3 157
󠁳⁧⁧ m0 20 godz. temu 
:scary: hey dear feel free to add me all pls <3 :scary:
GeForce 11 kwietnia o 2:04 
Hi :csgostar:
....》○●○●○●●-- 9 kwietnia o 0:23 
very interesting
ocram444 8 kwietnia o 15:35 
DM me pls #^_^#
ᴄ0ɴǫᴜᴇʀ0ʀ 7 kwietnia o 0:39 
Привет охох:steamsalty:
BygGrunt 6 kwietnia o 6:25 
hello:summercat2023:
ZOBACZ WSZYSTKO (61,825)
CZŁONKOWIE GRUPY
Administratorzy
2,235
W GRZE
13,883
ONLINE
7,210 NA CZACIE
Wejdź do pokoju
Założona
29 maja 2019