Recent reviews by raJze_R

< 1  2  3  4 >
Red Sus
Posted November 4, 2020.
Trip never ends
Posted May 22, 2020. Last edited March 21, 2023.
Jedna z najlepszych gier zawierająca Tryb współpracy tzw. Co-op na którym opiera się cała zabawa.W dniu wydania L4D była grą rewolucyjną i tak jak HL2 imponował postępem technologicznym w porównaniu do HL1 tak L4D imponuje pomysłami i pionierskimi rozwiązaniami które wymuszają aby drużyna ze sobą współpracowała co zapewni jej zwycięstwo.
Posted April 25, 2020.
Techland pokazał tu dobitnie, że drzemie w nim wciąż ogromny potencjał, który - co najważniejsze - potrafi skutecznie wykorzystać, tworząc grę bardzo przemyślaną i spójną koncepcyjnie. Grę, w której każdy element rozgrywki wydaje się być na właściwym miejscu. I choć nie wszystko zagrało tutaj idealnie, a samej grze daleko do oryginalności, czy przełomowości, to jednak wciąż jest to jedna z najciekawszych propozycji ostatnich lat. Szczerze polecam.
Posted March 8, 2020. Last edited April 19, 2020.
Nie ma co się rozpisywać, CD Projekt Red zrobił genialną robotę na światową skalę. Najlepsza gra RPG, która zostanie w sercach graczy na wiele długich lat.
Minusów nie ma co się doszukiwać na siłę bo nawet jeśli jakieś są to zostały przysłonięte przez idealny całokształt produkcji.
*Ogromny, zróżnicowany świat tętniący życiem w nawet najmniejszych wioskach. Masa potworów, które potrafią nieźle przestraszyć.
*Ale klimat w tej grze... Jest nie do opisania. Obłędna muzyka, która tylko to potęguje...
*Ogrom zadań, które gwarantują rozrywkę na wiele godzin.
*Oprawa graficzna, która po kilku latach od premiery dalej potrafi wycisnąć wszystkie soki z wielu kart graficznych.
Posted January 18, 2020. Last edited November 25, 2020.
Świetna gra do pogrania razem z znajomymi. Polecam szczególnie graczom Team Fortress 2 bo można dostać czapkę za darmo.
Posted July 5, 2019. Last edited April 19, 2020.
Na stronie sklepu napisane jest:

"Polski język nie jest wspierany
Ten produkt nie posiada wsparcia dla twojego lokalnego języka. Przed zakupem zapoznaj się z listą wspieranych języków po prawej stronie."

... przy czym wiadomo - cała gra ma dialogi i napisy w języku polskim. Skąd ta myląca informacja na stronie sklepu? Da się jakoś poinformować adminów sklepu steam o tym błędzie?
Posted November 26, 2018. Last edited April 19, 2020.
Jeśli nie grałeś w żadną grę z serii Gothic (bez Arcani) to nie nazywaj się POLAKIEM
Posted October 31, 2018. Last edited December 27, 2019.
Jedna z najlepszych gier w uniwersum Obcego na Steam
Posted December 27, 2017.
Just Monika
Posted October 23, 2017. Last edited April 19, 2020.
< 1  2  3  4 >