Products

< 1  2 >
Showing 1-10 of 12 entries
2 people found this review helpful
15.0 hrs on record
Гра зовсім не зацікавлює. На мою думку варто купляти тільки дуже сильним фанатам Гаррі Поттера і тільки по неймовірній знижці, оскільки видавці підняли ціну, і навіть по 50% знижці вона коштує надто багато. Краще придбайте гру, що буде більш цікава для вас <3
Posted May 16.
956 people found this review helpful
7 people found this review funny
66.7 hrs on record (1.2 hrs at review time)
Add Ukrainian language please. All players from Ukraine need this <3
Posted December 7, 2023. Last edited December 8, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
1,092.3 hrs on record (712.3 hrs at review time)
Add ukrainian language please. We're all waiting for that <3
Posted December 2, 2023.
No one has rated this review as helpful yet
333.5 hrs on record (224.3 hrs at review time)
Неймовірно насичена контентом гра. Фанатам пісочниць дуже рекомендую. Не одну сотню годин можна провести тут із задоволенням. PS Стережіться пасток <3 Add Ukrainian language pls <3
Posted June 6, 2023.
6 people found this review helpful
16.5 hrs on record (14.4 hrs at review time)
Немовірно цікава гра зі своєю атмосферою. Рекомендую для проходження з друзями або дівчиною. Нам з дівчиною сподобалось проходити її разом. Неймовірно колоритна гра. 10 залізяк з 10.P.S. Не програвайте всі гроші в автоматах) <3
Posted May 14, 2023.
7 people found this review helpful
48.9 hrs on record (42.8 hrs at review time)
Borderlands 3 - це гра, яку, як на мене, краще проходити поодинці. Так ви отримаєте весь спектр емоцій, від сюжету, геймплею та звичайного екшену(якого тут багато). Не можу сказати, що тут визначний сюжет, проте гра варта того, щоб прослухати діалоги та пройти його. Ну і звичайно не потрібно забувати, про казино слоти, які доступні в грі(KEKW). Також, в цій частині додали нові для цієї серії ігор механіки, такі як глайди по поверхностям та можливість дертися по стінам, що насправді мені дуже сподобалось. Тож у висновку скажу, що на мою думку, гра не варта повної її вартості. Тому якщо бачите знижку на цю гру рекомендую придбати та витрати свій час для отримання задоволення. <3
Posted September 27, 2022. Last edited October 10, 2022.
2 people found this review helpful
88.2 hrs on record (67.3 hrs at review time)
Early Access Review
Гра 7 days to die нажаль через стільки років бети, ще не була зарелізена. Все це, через те, що розробники все ще працюють над нею, все ще додають нові предмети, текстури, механіки. Рекомендую досліджувати гру з друзями, оскільки виходити на так звані "вилазки" дуже цікаво компанією. Тим не менш навіть в соло дуже атмосферно грати, оскільки зомбі постійно вискакують з-за стін, дверей і т.д. Проте єдиною причиною через яку потрібно задуматися над тим чи придбати гру - це те наскільки не оптимізовані групи зомбі, в кожному великому місті, під час зачистки(особливо вночі) фпс з 60-80 дропається до 10-30 оскільки досить велика кількість зомбі спавниться. Незважаючи на це рекомендую спробувати пограти в соло, або з друзями, особливо якщо є знижка на гру. <3
Posted September 27, 2022. Last edited September 27, 2022.
5 people found this review helpful
106.8 hrs on record (88.3 hrs at review time)
Геймплейна комплектуюча 9/10. Не один десяток годин можна провести в цій грі. Пререпройшов декілька раз. Рекомендую проходити на рівні складності хардкор.
Posted August 16, 2022. Last edited November 26, 2022.
10 people found this review helpful
1,153.7 hrs on record (1,144.8 hrs at review time)
Чудова гра, в якій можна витратити свій час. З друзями тут можна сидіти сотні годин, від вайпу, до вайпу. Проте якщо не хочеться втрачати ресурси через вайп, виручають сервера з вайпом раз у місяць, або взагалі без вайпу. Також хочеться підмітити, що розробники працюють над грою, та постійно додають щось новеньке. Рекомендую <3
Posted August 16, 2022.
5 people found this review helpful
88.1 hrs on record (82.8 hrs at review time)
Відьмак 3 - це по суті фільм, в який ти можеш пограти. Невелика кількість того, на що ти впливаєш протягом гри, проте й немало. Проте на геймплейному рівні все на висоті. Так і хочеться зачистити всі знаки питання, на всіх локаціях. Всім рекомендую <3
Posted August 16, 2022.
< 1  2 >