Products

Recent reviews by Tom

< 1  2 >
Showing 1-10 of 15 entries
No one has rated this review as helpful yet
62.1 hrs on record (36.5 hrs at review time)
Awesome and lots of fun! The game has unfortunately still issues which had not been fixed whilst in EA, nevertheless the game has a lot to offer and it is definitely one of the best sims in the field out there. Very much recommended.
Posted December 17, 2023.
2 people found this review helpful
3 people found this review funny
9,019.7 hrs on record (8,096.3 hrs at review time)
Eh, it's good what can i say. I spent some time in it, not much honestly, and still can't tell if it's good or not.

Whatever i guess it works i recommend it.
Posted May 2, 2021.
No one has rated this review as helpful yet
1,045.0 hrs on record (686.2 hrs at review time)
Great tool for making your desktop go wobble wobble...
Posted January 30, 2020. Last edited January 11, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
59.9 hrs on record (46.9 hrs at review time)
Give me my money back. Also boring :)
Posted June 29, 2019. Last edited January 27, 2022.
2 people found this review helpful
1 person found this review funny
327.7 hrs on record (129.1 hrs at review time)
Na trhu máme veľmi veľa zombíckich hier ale veľa z nich sú buď nudné alebo majú zle recenzie a sú dosť zlé ale potom tu máme zase dobré zombícke hry a jednou stých je práve dying light.

v dying lighte nájdeme cooperatívny režim až pre štyroch hráčov čo je vcelku dosť.

dying light ma prekvapil dosť pretože čo veľa ľudí písalo že slabé zbrane tak ja poviem na to toto v dying lighte zo začiatku
nájdete iba také zbrane ako napríklad trubka alebo wooden plank čo sú naozaj slabé zbrane ale keď postúpite v príbehu
dostanete lepšie zbrane a aj loot sa zlepší.

SPOILER ALERT!!

dying light je hra ktorá fakt preciťuje dané scény napr. keď Rahim zomrel vážne dabér precítil túto scénu a znie to v hre ako keby to bolo v skutočnosti.

Príbeh niekedy dojal a niekedy ste kričali do obrazovky NIe! tam nechoď!
dokázali ste sa vžiť do príbehu a táto hra má síce krátky príbeh ale aj tak má ho fascinujúci príbeh ktorý podľa mňa očaril veľa ľudí.

Dlc The Following je podľa mňa dosť dobré dlc kde si idete so svojou buginkou a tuníte si ju odomykaním skillov xp dostávate keď jazdíte autom a čo ja viem zrazíte zombíka alebo idete rýchlo alebo robíte stunty.

na tejto hre musím len povedať wow. Dobrá práca Techland

hru hodnotím na 10-10
Posted March 10, 2018. Last edited March 10, 2018.
4 people found this review helpful
15.2 hrs on record (7.5 hrs at review time)
Early Access Review
Takže Ylands je hra kde stroskotáte na ostrove a musíte prežiť craftiť a vôbec chrániť si prdel v hre Ylands máme hromadu zbraní ako napr. ľadový meč nožíky atď dokonca aj brokovnice v hre máme 2 herné módy jeden Survival a jeden creative ako už vieme v survivli budeme musieť hľadať suroviny a starať sa o seba ako sa len dá ale v creative tam si môžete robiť čo chcete a to myslím doslova úplne čo chcete táto hra je ako upgradnutý minecraft a unturned a lego worlds parádna hra aj cez detskú grafiku sa môže zdať ale je to omyl grafika je nádherná priam neskutročná doporučujem na 100 percent pecička!

aj pre deti aj pre dospelých

bugy- zatiaľ som nenašiel ale je to predbežný prístup
lagy- niekedy ten lag príde ako som hovoril predbežný prístup

zábava- 100 percent!
hodnotenie 10-10

Posted December 24, 2017.
3 people found this review helpful
1 person found this review funny
20.4 hrs on record (17.5 hrs at review time)
máte chuť sa vydať do nukleárneho sveta kde bola atómová vojna no JA MôŽEM POVEDAŤ je to fallout fallout je hra kde áno bola tá atómová vojna ale toto nieje nič podstatné poďme trošku k príbehu zo začiatku si máte vytvoriť svojho charaktera muža alebo ženu potom po pár 2 minútach budú v telke hlásiť že začali bombardovať atómovkami mestá a vy ste mali za úlohu sa dostať z manželkou a aj zo synom áno zo synom do takzvaného Vault 111 tam vám dali oblek Vaultu 111 a potom vás odvliedli do mraziarne alebo ako sa to dá nazvať jednoducho ľudská mraznička a oni vás zamrazia
potom sa zobudíte po dosť veľa rokoch a uvidíte týpkov ako vám berú vašeho syna z tej druhej mrazničky kde bola vaša manželka aj zo synom . vy ste nemohli urobiť nič lebo sa nedali otvoriť dvere o asi 200 rokoch potom ste sa opäť zobudili otvorili sa vám dvere a vy ste mohli odtiaľ výsť. ďalej spoileri nebuďem robiť. potom jak výdete vonku máte veľký svet na preskúmanie ale že veľký veľa monštier veľa lootu a aj banditov a dokonca si môžete vytvoriť vaše mesto toto nám dáva fallout do rúk ale ešte máme pri sebe psa menom Dogmeat ktorý nám bude slúžiť dogmeata nájdete dosť skoro v príbehu vlastne jak výdete vonka z toho vaultu a potom trošku ďalej. hra Fallout 4 je jednoducho nášup a ja si myslím že táto hra si asi zaslúži dlhú recenziu
Posted May 14, 2017.
0.2 hrs on record
thats game like better when he get better call me im fefor
Posted May 5, 2017.
1 person found this review helpful
1.2 hrs on record (1.1 hrs at review time)
Mali ste niekedy chuť si postaviť kryt ktorý ochráni vašich dedinčanov alebo občanov táto hra vám ponúka presne tieto veci znie to ako blbosť zatiaľ ale nieje tu je vysvetlenie- hra Fallout Shelter je hra ako som hovoril o vytvorení krytu v podzemý takzvane Vault na náš vault budú útočiť raideri raideri sú ľudia ktorý sa vám snažia dostať do vaultu a vykradnúť vás ale ak máte zbrane tak sa obávať asi nemusíte hra ponúka veľa zbraní ktoré musíte nájsť v wastelande teda v časti kde vybuchla atómová bomba . Ako isť vonka? jednoducho vyšlete dajakého človeka z vaultu a je to !
táto hra je taká oddychovka na dosť hodín no proste je to fajn.

hodnotenie 9-10

lagy- niet ani po lagu

bugy - nevidel som ani jeden iba ten že postavy raz stáli v tom istom mieste ako tá prvá.

Dobrá Vecička na zábavočku
Posted April 23, 2017. Last edited April 23, 2017.
1 person found this review helpful
2.5 hrs on record
Early Access Review
hra Nomad jee hra s otvoreným svetom a aj so zombíkmi je tam celkom dosť zbraní trošku to paroduje hru unturned ktorá má princip taký istý a je lepšia . túto hru taktiež doporučujem pretože má gule a je to fajn na 2 3 hodinky a možno trošku viac . grafia hry sa nevyrovná unturnedu ale aj tak celkom to ujde. to čo ma trochu nasralo je zombíci a malá ďialka no
ide oto že vás naháňa zomb hej je vedľa vás asi 5 metrov a vás hitne . toto je všetko čo môžem povedať je to fajn gameska ale no .........

hodnotenie 7-10

lagy niesu a netreba hrácky

bugy- niekedy
Posted April 21, 2017.