Produkter

Nylige anmeldelser av kszabi

< 1  2 >
Viser 1–10 av 15 bidrag
1 person syntes denne anmeldelsen var nyttig
17.6 timer totalt (7.2 timer da anmeldelsen ble skrevet)
Ennyi pénzért kár lenne kihagyni!!
Publisert 23. april 2022. Sist endret 22. november 2022.
3 personer syntes denne anmeldelsen var nyttig
25.1 timer totalt (11.3 timer da anmeldelsen ble skrevet)
Nem vagyok annyira oda a horror műfajért de ennek a játéknak a világa nagyon elvarázsolt. Valami mászkálós játékra vágytam ahogy gyönyörködhetek a tájban és ez a játék teljesen kielégítette ezt a vágyamat. Gyönyörű modellek, épületek ( főleg a kastély rész + a falu ami eddig a legjobban megfogott ).
Publisert 5. januar 2022.
Ingen har angitt at denne anmeldelsen er nyttig ennå
41.0 timer totalt
Ez egy mestermű!
Publisert 15. mai 2021.
1 person syntes denne anmeldelsen var nyttig
66.1 timer totalt (40.3 timer da anmeldelsen ble skrevet)
One of the best Roguelike game! There are so many game and movie referenced weapons/items, and I love this so much!
Publisert 26. april 2021.
4 personer syntes denne anmeldelsen var nyttig
0.0 timer totalt
DLC utáni 60 óra játék utáni vélemény:
Sokan fikázzák a DLC-ét amiért sok op item nerfet kapott viszont szerintem pont, hogy most megtalálták a balancet. Néhány itemmel amivel a kiegészítő előtt gyakran találkoztam nagy ívben kerültem most viszont alig van olyan item amit semmiképpen sem vennék fel. Valóban nehezebb lett a játék de még így sem közelíti meg a klasszikus flash alapú Isaac hard módját.
Néhány buff amit nagy örömmel fogadtam:
- Két karakter is élvezhetőbb lett
1.) The Lost kezdő iteme végre élvezhető, hogy nem a D4 van nálla ( hisz ki akarná lecserélni vele a Holy Mantlet? )
2.) Keeper 3 élet 2 helyett
- Angel room mindig nagy csalódással végződött amikor egy Holy Water várt ott, most meg az egyik kedvencem lett.
- Technology 2-ből is egész jó kis item lett, hogy nem von le a damage-ből.

Sok nerf ellenére is voltak bővel OP köreim, szóval még így sem mondanám annyival nehezebbnek a játékot viszont az ellenségek lövési sebessége érezhetően gyorsabb lett.

Rengeteg új dolgot tartogat a játék, és szerintem el is leszek vele még egy jó darabig, hogy mindent kioldjak és mellesleg most már barátok is besegíthetnek COOP-ban. Csak ajánlani tudom ezt a kiegészítőt!
Publisert 12. april 2021. Sist endret 12. april 2021.
2 personer syntes denne anmeldelsen var nyttig
4.3 timer totalt (3.8 timer da anmeldelsen ble skrevet)
Szórakoztató kis játék. 3,99 eut megér a játék.
Publisert 5. november 2020.
Var denne anmeldelsen nyttig? Ja Nei Morsom Utmerkelse

En utvikler har svart 27. mai 2022 kl. 7.09 (vis svar)
33 personer syntes denne anmeldelsen var nyttig
432.0 timer totalt (10.8 timer da anmeldelsen ble skrevet)
Anmeldelse fra tidlig tilgang
Nagyon is ajánlom!!
Van pár apró zavaró dolog a játékban de azok elenyészőek. Elvárásokkal ültem neki a játéknak és nem lettem csalódott, szóval mindenképp megéri az árát.
Mellesleg készítettem egy mapot ragdoll emberekkel, keressetek rá nyugodtan a neten "teardown ragdoll human map".
Publisert 30. oktober 2020. Sist endret 21. november 2023.
1 person syntes denne anmeldelsen var nyttig
14.4 timer totalt (9.7 timer da anmeldelsen ble skrevet)
Repetitív, bugos játék de még is élvezetes.
Publisert 15. oktober 2020.
1 person syntes denne anmeldelsen var nyttig
98.3 timer totalt (13.4 timer da anmeldelsen ble skrevet)
EN
-------
Anyone who loves Nuclear Thronet and Hotline Miami, even if you attracted to western theme, you shall not miss the game. The atmosphere of the whole game is very awesome, with western musics, pixelarted graphics, beautiful effects, etc. For those who like real challenges, click the buy button!

HU
-------
Aki szereti a Nuclear Thronet és a Hotline Miamit ráadásul még ha westernes téma is vonzza akkor semmiképpen ne merje kihagyni a játékot. Az egész játék hangulata nagyon elvan találva, a zenék, grafika, effektek stb. Aki szereti az igazi kihívásokat az kattintson vétel gombra!
Publisert 16. juni 2020. Sist endret 24. november 2021.
Ingen har angitt at denne anmeldelsen er nyttig ennå
21.4 timer totalt (18.4 timer da anmeldelsen ble skrevet)
Anmeldelse fra tidlig tilgang
10/10
Publisert 27. november 2019.
< 1  2 >
Viser 1–10 av 15 bidrag