Produits

Évaluations récentes de kszabi

< 1  2 >
Affichage des entrées 1-10 sur 15
1 personne a trouvé cette évaluation utile
17.6 h en tout (7.2 heure(s) lors de l'évaluation)
Ennyi pénzért kár lenne kihagyni!!
Évaluation publiée le 23 avril 2022. Dernière modification le 22 novembre 2022.
3 personnes ont trouvé cette évaluation utile
25.1 h en tout (11.3 heure(s) lors de l'évaluation)
Nem vagyok annyira oda a horror műfajért de ennek a játéknak a világa nagyon elvarázsolt. Valami mászkálós játékra vágytam ahogy gyönyörködhetek a tájban és ez a játék teljesen kielégítette ezt a vágyamat. Gyönyörű modellek, épületek ( főleg a kastély rész + a falu ami eddig a legjobban megfogott ).
Évaluation publiée le 5 janvier 2022.
Personne n'a trouvé cette évaluation utile
41.0 h en tout
Ez egy mestermű!
Évaluation publiée le 15 mai 2021.
1 personne a trouvé cette évaluation utile
66.1 h en tout (40.3 heure(s) lors de l'évaluation)
One of the best Roguelike game! There are so many game and movie referenced weapons/items, and I love this so much!
Évaluation publiée le 26 avril 2021.
4 personnes ont trouvé cette évaluation utile
0.0 h en tout
DLC utáni 60 óra játék utáni vélemény:
Sokan fikázzák a DLC-ét amiért sok op item nerfet kapott viszont szerintem pont, hogy most megtalálták a balancet. Néhány itemmel amivel a kiegészítő előtt gyakran találkoztam nagy ívben kerültem most viszont alig van olyan item amit semmiképpen sem vennék fel. Valóban nehezebb lett a játék de még így sem közelíti meg a klasszikus flash alapú Isaac hard módját.
Néhány buff amit nagy örömmel fogadtam:
- Két karakter is élvezhetőbb lett
1.) The Lost kezdő iteme végre élvezhető, hogy nem a D4 van nálla ( hisz ki akarná lecserélni vele a Holy Mantlet? )
2.) Keeper 3 élet 2 helyett
- Angel room mindig nagy csalódással végződött amikor egy Holy Water várt ott, most meg az egyik kedvencem lett.
- Technology 2-ből is egész jó kis item lett, hogy nem von le a damage-ből.

Sok nerf ellenére is voltak bővel OP köreim, szóval még így sem mondanám annyival nehezebbnek a játékot viszont az ellenségek lövési sebessége érezhetően gyorsabb lett.

Rengeteg új dolgot tartogat a játék, és szerintem el is leszek vele még egy jó darabig, hogy mindent kioldjak és mellesleg most már barátok is besegíthetnek COOP-ban. Csak ajánlani tudom ezt a kiegészítőt!
Évaluation publiée le 12 avril 2021. Dernière modification le 12 avril 2021.
2 personnes ont trouvé cette évaluation utile
4.3 h en tout (3.8 heure(s) lors de l'évaluation)
Szórakoztató kis játék. 3,99 eut megér a játék.
Évaluation publiée le 5 novembre 2020.
Cette évaluation vous a-t-elle été utile ? Oui Non Amusante Récompenser

Un développeur ou une développeuse a répondu le 27 mai 2022 à 7h09 (voir la réponse)
33 personnes ont trouvé cette évaluation utile
432.0 h en tout (10.8 heure(s) lors de l'évaluation)
Avis donné pendant l'accès anticipé
Nagyon is ajánlom!!
Van pár apró zavaró dolog a játékban de azok elenyészőek. Elvárásokkal ültem neki a játéknak és nem lettem csalódott, szóval mindenképp megéri az árát.
Mellesleg készítettem egy mapot ragdoll emberekkel, keressetek rá nyugodtan a neten "teardown ragdoll human map".
Évaluation publiée le 30 octobre 2020. Dernière modification le 21 novembre 2023.
1 personne a trouvé cette évaluation utile
14.4 h en tout (9.7 heure(s) lors de l'évaluation)
Repetitív, bugos játék de még is élvezetes.
Évaluation publiée le 15 octobre 2020.
1 personne a trouvé cette évaluation utile
98.3 h en tout (13.4 heure(s) lors de l'évaluation)
EN
-------
Anyone who loves Nuclear Thronet and Hotline Miami, even if you attracted to western theme, you shall not miss the game. The atmosphere of the whole game is very awesome, with western musics, pixelarted graphics, beautiful effects, etc. For those who like real challenges, click the buy button!

HU
-------
Aki szereti a Nuclear Thronet és a Hotline Miamit ráadásul még ha westernes téma is vonzza akkor semmiképpen ne merje kihagyni a játékot. Az egész játék hangulata nagyon elvan találva, a zenék, grafika, effektek stb. Aki szereti az igazi kihívásokat az kattintson vétel gombra!
Évaluation publiée le 16 juin 2020. Dernière modification le 24 novembre 2021.
Personne n'a trouvé cette évaluation utile
21.4 h en tout (18.4 heure(s) lors de l'évaluation)
Avis donné pendant l'accès anticipé
10/10
Évaluation publiée le 27 novembre 2019.
< 1  2 >
Affichage des entrées 1-10 sur 15