Értékelt
a fiókon

Ořech. legutóbbi értékelései

1–5/5 bejegyzés mutatása
1 személy találta viccesnek ezt az értékelést
27.5 óra a nyilvántartásban (26.6 óra az értékeléskor)
Korai hozzáférési értékelés
Jediná hra kde môžem hrať za Martina Chladného, Kobeho (v hre žije) a mnho iných postáv a to len preto aby ma RAZ kúsol zombík a aby som skapal na infekciu lebo dostávam napiču v pixel hre alebo na to, že som si nevšimol, že krvácam z tepny na krku

overall 10/10 ale aj tak jeblá infekcia, v realite by sa to šurely nikdy nestalo
Közzétéve: 2023. július 12.
Még senki sem ítélte hasznosnak ezt az értékelést
1,077.9 óra a nyilvántartásban (516.5 óra az értékeléskor)
Uzasna hra gde mozem hrad za lietadla, stihacki, tanki ties a este helikpteri, doporucujem vsetkim pretoze tato hra je fakt bomba a super!!!! Az na lode hlupe lode su pre sprostich ludi
Közzétéve: 2023. április 25.
1 személy találta viccesnek ezt az értékelést
10.4 óra a nyilvántartásban (3.1 óra az értékeléskor)
Korai hozzáférési értékelés
Neskutočná pičovina, hlavne keď ťa ♥♥♥♥♥ bije na zemi. Neskutočne nahovno hra, ale zedz kokot.
Közzétéve: 2022. szeptember 26.
Még senki sem ítélte hasznosnak ezt az értékelést
191.9 óra a nyilvántartásban (180.4 óra az értékeléskor)
Osobne, v tejto ÚŽASNEJ hre som dostal viac krát invade od pojebaného Forlorna ako som dostal friendzonov irl. Keby mám rozprávať o hitboxoch tak je to v skratke. Jednoducho napiču. K tomu poison build je OP :) Táto hra mi zobrala všetok môj sociálny život a stratil som kamarátov. Za Smelter Demona to ale stálo, tak ako aj za to, že som si rozjebal hlavu o roh stolíku. Okrem toho roskopal viac ako 3 klávesnice. Nakoniec by som povedal, že je to VEĽMI úžasne prijebaná hra, ale aj tak doporučujem.
Közzétéve: 2020. november 4.
1 személy találta hasznosnak ezt az értékelést
149.5 óra a nyilvántartásban (125.8 óra az értékeléskor)
Čo si povieme. Jednoducho mi ta hra natrhla riť, rozjebal som polku domu a prišiel o všetky vlasy a chlpy na zadku.
Jednoducho doporučujem.
Közzétéve: 2020. november 4.
1–5/5 bejegyzés mutatása