Products
käyttäjätilillä

Käyttäjän Ořech. viimeaikaiset arvostelut

Näytetään 1–5 / 5
Yhden henkilön mielestä arvostelu on hauska
yhteensä 27.5 tuntia (26.6 tuntia arvostelun laatimishetkellä)
Early Access -arvostelu
Jediná hra kde môžem hrať za Martina Chladného, Kobeho (v hre žije) a mnho iných postáv a to len preto aby ma RAZ kúsol zombík a aby som skapal na infekciu lebo dostávam napiču v pixel hre alebo na to, že som si nevšimol, že krvácam z tepny na krku

overall 10/10 ale aj tak jeblá infekcia, v realite by sa to šurely nikdy nestalo
Julkaistu 12. heinäkuuta 2023
Kukaan ei ole vielä merkinnyt tätä arviota hyödylliseksi
yhteensä 1,075.7 tuntia (516.5 tuntia arvostelun laatimishetkellä)
Uzasna hra gde mozem hrad za lietadla, stihacki, tanki ties a este helikpteri, doporucujem vsetkim pretoze tato hra je fakt bomba a super!!!! Az na lode hlupe lode su pre sprostich ludi
Julkaistu 25. huhtikuuta 2023
Yhden henkilön mielestä arvostelu on hauska
yhteensä 10.4 tuntia (3.1 tuntia arvostelun laatimishetkellä)
Early Access -arvostelu
Neskutočná pičovina, hlavne keď ťa ♥♥♥♥♥ bije na zemi. Neskutočne nahovno hra, ale zedz kokot.
Julkaistu 26. syyskuuta 2022
Kukaan ei ole vielä merkinnyt tätä arviota hyödylliseksi
yhteensä 191.9 tuntia (180.4 tuntia arvostelun laatimishetkellä)
Osobne, v tejto ÚŽASNEJ hre som dostal viac krát invade od pojebaného Forlorna ako som dostal friendzonov irl. Keby mám rozprávať o hitboxoch tak je to v skratke. Jednoducho napiču. K tomu poison build je OP :) Táto hra mi zobrala všetok môj sociálny život a stratil som kamarátov. Za Smelter Demona to ale stálo, tak ako aj za to, že som si rozjebal hlavu o roh stolíku. Okrem toho roskopal viac ako 3 klávesnice. Nakoniec by som povedal, že je to VEĽMI úžasne prijebaná hra, ale aj tak doporučujem.
Julkaistu 4. marraskuuta 2020
Oliko arvostelu hyödyllinen? Kyllä Ei Hauska Palkinto
Yhden henkilön mielestä arvostelu on hyödyllinen
yhteensä 149.5 tuntia (125.8 tuntia arvostelun laatimishetkellä)
Čo si povieme. Jednoducho mi ta hra natrhla riť, rozjebal som polku domu a prišiel o všetky vlasy a chlpy na zadku.
Jednoducho doporučujem.
Julkaistu 4. marraskuuta 2020