Recent reviews by [PRS] jigsaw77

Sporo się zmieniło na lepsze. Polecam.
Posted July 15, 2023.
Tytuł warty swojej ceny, świetna grafika i dźwięki. Polecam w 100% dla wielbicieli gatunku i fanów FPS-ów.
Posted July 2, 2022.
Niestety zawartość gry na obecnym etapie czyli alpha jest skromna. Tryb kooperacji jedyny dostępny w grze jest dość nudny i powolny. Brak PVP, społeczność graczy wali do wszystkiego co się rusza czyli również do zakładników. Żadnej frajdy z tego nie ma. Na chwilę obecną szkoda kasy zwłaszcza że tytuł tani nie jest.
Posted July 2, 2022. Last edited July 2, 2022.
1,526.0 hrs on record (233.4 hrs at review time)
Insurgency Sandstorm mam przyjemność testować od zamkniętej alfy. Od samego początku było widać że gra ma ogromny potencjał który nie posiada żaden inny FPS. Przez te 5 miesięcy testów miałem przyjemność obserwować na bieżąco zmiany i nowe treści wprowadzane do gry. Z każdą aktualizacją gra nabiera jeszcze większych rumieńców i możecie być pewni że NWI będzie ten produkt uzupełniać jeszcze długo po premierze (tak jak to robili ze starym Insurgency z 2014).
Na dzień dzisiejszy każdy miłośnik tego gatunku gier znajdzie coś dla siebie. Jest wciągający tryb kooperacji (do 8 graczy przeciw botom) 3 tryby PVP które odzwierciedlają prawdziwe pola walki oraz tryb konkurencji (competitive) udostepniony z myślą o zawodach/turniejach. Społecznościom udostępniono już możliwość uruchomienia własnych serwerów dedykowanych z własnymi regułami (chociaż nie ma jeszcze obsługi customowych map i innych zmian z warsztatu steam).
Mapy w grze są ogromne i graficznie stoją na wysokim poziomie, pełno w nich elementów które można zniszczyć (żaden inny fps nie posiada czegoś takiego). Dźwięk jest na bardzo wysokim poziomie ( odgłosy pukawek są mega realne, słychać idealnie kierunek z którego idzie inny gracz) podobnie jak odwzorowanie broni. Mechanika strzału każdej broni jest inna.
Wydając niespełna 100 zł (to o ponad połowę mniej niż COD czy BF) mamy materiał do zabawy na lata gdyż ta gra się po prostu nie nudzi szczególnie jeśli masz z kim grać w teamie :)
Posted December 13, 2018. Last edited December 13, 2018.
Totalny gniot, bugi, marna grafika 1 dostępny serwer z 50 slotami dla graczy i średnia ilość graczy 3-5 mówi sam za siebie
Posted January 14, 2018.
Gra nie zaskarbiła sobie pozytywnych opinii mimo wczesnego zainteresowania tą produkcją która miała być następcą Day of Defeat. Początkowa fascynaja fanów DOD było solidną podstawą do budowania ciekawego FPS-a w temacie WWII na silniku UE4 niestety Devi zmarnowali szansę. Złożyło się na to kilka czynników min wpadka z plagiatem, mała liczba map słabe aktualizacje które nie wnosiły tak naprawdę nic nowego wreszcie znikome zainteresowanie graczy. Na dzień dzisiejszy gra umarła graczy można policzyć na palcach 2 rąk. Jest to koelejny tutuł obok Fog of War który umarł przedwcześnie.
Posted January 14, 2018.
2,797.0 hrs on record (1,666.4 hrs at review time)
Bardzo trudna gra ale sporo satysfakcji z gry drużynowej. Bierzcie w ciemno i wbijajcie pograć do Polish Rebel Squad.

----------------------------------------------
Posted June 25, 2017.
Świetna gierka do gry w kooperacji drużynowej
zalety:
- ładna grafika
- świetna oprawa muzyczna
- grywalność
- bulls-eye
- duży wybór klas i broni
- tryb kooperacji
Jeżeli ktoś lubi FPS-y i ma z kim pograć to uważam że to pozycja obowiązkowa :)
Zapraszam na polski serwer Polish Legion Gamers
start.plgclan.pl