Recent reviews by Sanji ❤N7❤

< 1  2  3  4 >
Przyjemna gierka, dużym plusem jest Miś, słodki mały miś który jest bardzoooo OP przyjacielem 10/10 za misia
Posted November 11, 2023.
Trójeczka jest jak to by powiedzieć tak samo OP jak jedynka czy dwójka, ciężko porównać która odsłona jest najlepsza bo każda jest OP, nie dla graczy co nie potrafią przyznać się do porażki i wyzywajo gre że gówno itp.
Polecam!
Posted April 7, 2019.
No więc tak, po wielu godzinach rozgrywki gdy udało mi się ,,ogarnąć" mniej więcej mechanikę potwierdzam, że gra jest warta zagrania, lecz za mało w niej jest rzeczy (budowle itp.) bez modyfikacji ciężka sprawa.

Minus jest tylko jeden: brak wpadania achivmentów przy odpalonych modach (serio? nie każdy używa modów na ułatwienie sobie gry)

Ogólnie polecam mocno!
Posted April 7, 2019.
81 minut przegranych i wielkie rozczarowanie, jak zawsze pokazują niby ładnie, pięknie a tu dupa, dla mnie bigos z najniższej półki, polecam Fishing Planet (100x lepsza gra i dodatkowo Free to Play)

Jako pieprzony fanatyk wędkarstwa nie polecam, chyba że dla dzieciaków co to w majnkrafty nie grajo.
Posted April 7, 2019.
Szczerze ta skórka jest 100 razy lepsza od oryginalnej skórki dla tego paszteckiego przewodniczącego ♥♥♥♥♥♥♥-sama XD
Posted February 21, 2019.
Przekroczyłem próg 100h grając w Monster Hunter World. Jestem masochistą bo skończyłem fabułę na zbroi kościanej + nie ulepszonej jak down jakiś wioskowy, no mniejsza zacznijmy od plusów:

+ Nasrane potworami, duży poziom tych capów (za rathalosa i rathiane walczącą dzielnie razem propsuje twórcom)
+ Narzygane i Nasrane od broni i pancerzy więc jest co farmić!
+ Działa na moim złomku komputerku, nie mam co prawda supcio grafiki ale nie ona jest najważniejsza, także znając życie gdy ktoś powie że ma słabego kompa to niech wie, zaprawdę nie masz aż tak starego kompa jak ja :D
+ Duzio biegania, eksploracji, mastur.... a wróć nie ta gra :D

A teraz minusy:

- Przewodniczka!!!! Tak ta szmata jest taka wielka wojowniczka i wgle ale co do czego pierwsza spieprza, na siłę wciśnięta i ten jej ryj jak jemy na misji jedzenie, patrzy jak na downa!
Twórcy macie minusa za tak bezsensowną postać jaką jest przewodniczka, pół mózg, pół tasiemiec a Whiskas to ma zamiast mózgu :D

- Questy z tą durną mózgotrzepką przewodniczką!

WIęcej minusów nie pamiętam, za nie nie żałuje.

P.S Twórcy zróbcie questa w którym zabijamy przewodniczkę, z zimną kurde krwią!

Polecam sadystą i jak co w grze mam nick Kitkuu zapraszać do znajomych i ponapitalamy troszku!

Z Wiatrami Łowcy!!
Posted January 13, 2019.
Prosto i na temat, gra mówi o przeżuciu w czasie wojny, super ciężka, wystarczy raz o czymś zapomnieć i kappa Polecam mocno!
Posted November 21, 2018.
Gra ładna, fajna i nietypowa, różni się od Farming Simulatora i jest super alternatywą dla Farminga
Posted November 21, 2018.
Serious Sam 3 jest fajną grą ale w porównianiu z poprzednimi słabo wypada, nie wiem czemu twórcy wymyślili sobie by stworzyć durne poziomy bez sensu z domieszką 40k przeciwników, głupi bezsens, w poprzednich częściach było stabilniej z przeciwnikami na mapach a tu totalna głupota.
Posted September 2, 2018.
Grałem w starą wersję Residenta 0 i mówię a sprawdzę sobie, 4h grania póki co a podoba mi się ten remaster, zastanawiają mnie te negatywy dzieci które nauczyły się, że gra dobra to fortnite albo ten rzal.pl nowy God of War, tam dopiero dojebali ♥♥♥♥♥♥, residenty od 5+ ssaja pałę bo zostaly zrobione na nowe trendy dla casuali co plakali ze im kamera przeszkadza. Nie pozdrawiam ♥♥♥♥ pokoleń! Tylko prawilni fani słuchajcie! Warto pograć!
Posted August 10, 2018.
< 1  2  3  4 >