Recent reviews by Sanji ❤N7❤

< 1  2  3  4 >
Grałem w starą wersję Residenta 0 i mówię a sprawdzę sobie, 4h grania póki co a podoba mi się ten remaster, zastanawiają mnie te negatywy dzieci które nauczyły się, że gra dobra to fortnite albo ten rzal.pl nowy God of War, tam dopiero dojebali ♥♥♥♥♥♥, residenty od 5+ ssaja pałę bo zostaly zrobione na nowe trendy dla casuali co plakali ze im kamera przeszkadza. Nie pozdrawiam ♥♥♥♥ pokoleń! Tylko prawilni fani słuchajcie! Warto pograć!
Posted August 10, 2018.
Jako Wojna zostaliśmy wkręceni w niezłe gówno, lecz dzięki nam graczom i wojnie oczyścimy świat ze zła i pokażemy że różnorodność broni i umiejętności nie jest tylko na pokaz. Grę polecam każdemu kto lubi gry typu DMC, grę oceniam 7/10
Posted July 5, 2016.
Jack Black i tenacious d mówi wam to coś? jeżeli nie to nie polecam grania w tą grę :D, w grze jest wiecej plusów a minimalnie minusów i czuć te rockowe brzmienia, czuć zaangażowanie Jack Blacka oraz czuć rzeźnie niszczenia przeciwników za pomocą różnych broni, dochodzi do tego fakt, że jest tam zajebista dupa i najlepsza muza podczas jechania samochodem :D Polecam grę fanom tenacious d, grę oceniam 8/10!
Posted July 5, 2016.
Druga częśc Borderlands jest równie zajebista jak jedynka lecz posiada dwa denerwujace minusy, pierwszym jest masa DLC dosyć drogich co psuje niektórym opinię na temat tej gry, drugim minusem jest ultimate Syreny który powinien być zmieniony albo urozmaicony. Poza tymi dwoma minusami gra prezentuje się bardzo dobrze i jest przepiękna graficznie. Polecam i oceniam na 7/10
Posted July 5, 2016.
Borderlands jest grą i z humorem i z powagą, kreskówkowa grafika dodaje jej to czego brakuje w większości gier i same klasy postaci do wyboru są ciekawe i posiadają swoje unikalne zdolności oraz drzewka umiejętności. Polecam gorąco grę i oceniam ją na 8/10
Posted July 5, 2016.
Druga częśc przygód Seksownej półwampirzycy Rayne jest mniej mroczniejszy od jedynki, bardziej bym powiedział że jest w klimatach Goth ale jest równie krwawa i brutalna, minusem jest to że krew wygląda jak ketchup ale to się wytnie, bo Rayne ssie jeszcze seksowniej i ciacha jeszcze mocniej. Jeżeli przeszedłeś jedynkę polecam ci także dwójkę bo jest dosyć dobra i ciekawa!
Posted July 5, 2016.
Piękna i seksowna Rayne czyli nasza główna postać jest jedną z najlepszych postaci wampirzych w grach, jako Dhampir czyli pół człowiek pół wampirzyca lubi ssać i to widać :3, gra jest krwawa, dynamiczna, i bardzo brutalna, polecam każdemu fanowi wampirów. Grę przeszedłem daaaawno temu wiele razy i do tej pory mi się nie znudzi. Pamiętaj jeżeli chcesz ponakurwiać i possać nazistów to do dzieła :)
Posted July 5, 2016.
Jedi Academy jest jedną z najleszych ,,dawnych części" gier z serii Star Wars, gra oferuje nam bardzo ciekawą fabułę oraz różnorodność misji oraz trzy style machania mieczem. Gorąco polecam każdemu kto przeszedł wcześniejsze gierki.
Posted July 5, 2016.
Terraria to taki minecraft 2D lecz w porównaniu do MC jest o wiele lepsza i trudniejsza, wiele frajdy przynosi gdy nie wiesz, że początkowy NPC który jest z toba pokazuje ci jak craftować różne przedmioty :D, grając nie wiedziałem o tym i sam dowiedziałem się po bardzo dużym czasie co i jak :D Polecam!
Posted July 5, 2016.
Grałem w pierwsze Tomb Raider'y także i w tego Tomb Raidera nie omieszkałem pograć, jako że miałem słabego kompa i raptem przeszedłem ćwierć gry to już mogę gorąco polecić grę bo jest naprawdę bardzo dobra i oceniam ją na 7/10, jedynym minusem w tej chwili jest Multiplayer, poniważ lata na nim za dużo cheaterów.
< 1  2  3  4 >