Products

Recent reviews by ful0p4tr1k

< 1  2 >
Showing 1-10 of 17 entries
No one has rated this review as helpful yet
122.8 hrs on record (12.8 hrs at review time)
Nekem úgy tűnik hogy jobban lett optimalizálva mint az első Warzone. A DMZ mód is elmegy egynek, de nagyjából ugyanaz mint az első.
Posted November 27, 2022.
12.0 hrs on record
Régóta szemeztem a játékkal, aztán az egyik Steam Salen bezsákoltam. Kicsit váratott magára a végigjátszás utána, de végül elkezdtem és azt kell mondjam megérte a rááldozott pénzt.
A történet rendben volt, a rejtvények nem voltak túl könnyűek vagy túl nehezek, szerintem jól eltalálták az egészet. Megfelelő atmoszférát teremtettek hogy átélhető legyen a sztori.
Posted August 11, 2022.
1 person found this review helpful
23.4 hrs on record (17.7 hrs at review time)
Előrendeltem, nem voltak nagy elvárásaim de azokat szerencsére bőven túlteljesítette. Élveztem a játékot, volt néhány idegesítő bug benne de szépen érkeztek hozzá a hotfixek. Csak ajánlani tudom a játékot, 20+ óra fun simán benne van a sztoriban.
Posted November 25, 2021.
No one has rated this review as helpful yet
56.4 hrs on record (31.3 hrs at review time)
4 éve vettem a játékot mert akkor megtetszett és most játszom csak végig.. :D
Az első kettővel nem játszottam, de ehhez a részhez elképesztő fun factort ad a játékhoz a tether és a flying suit. Csak ajánlani tudom!
Posted February 20, 2021.
2 people found this review helpful
43.5 hrs on record (25.7 hrs at review time)
Jó kis játék, mindenképp barátokkal ajánlott játszani. Sok jó minigame van benne, jól testre szabható szabályokkal.
Posted December 27, 2020.
0.2 hrs on record
Réges régen hosszú órákat eltöltöttünk Sourceban a haverokkal egy internetkávézóban, 81 centért pedig gyakorlatilag ingyen volt :)
Posted July 2, 2019.
1 person found this review helpful
22.0 hrs on record
Egy 2008-as játéktól nem is olyan rossz hogy hosszú órákra leköt és még a mai napig játszom vele offline.
Posted November 23, 2018.
No one has rated this review as helpful yet
103.8 hrs on record (56.3 hrs at review time)
Haverokkal jó szórakozás, egyedül kicsit unalmas de összességében jó játék. :)
3 people found this review helpful
62.1 hrs on record (25.6 hrs at review time)
Gyermekkorom egyik nagy kedvence, leárazva (~3€) mintha ingyen lett volna, így lecsaptam rá. Garantált retro-faktor.
No one has rated this review as helpful yet
577.9 hrs on record (223.6 hrs at review time)
Elképesztő hogy közel egy év alatt ekkora népszerűségnek örvend ez a játék. Tudván hogy folyamatosan fejlesztik, jó okot ad rá bárkinek hogy bátran befektessen ebbe a játékba. Még a bugok nagy része is szórakoztató. :D
< 1  2 >
Showing 1-10 of 17 entries