Recent reviews by JKJ

< 1  2 >
ale gówno
Posted March 11, 2023.
Grałem w pierwszą wersję tej gry, gra nie miała wtedy żadnego charakteru. Po tylu latach pracy nad nią widać zdecydowany progres. Gra jest bardzo przyjemna w odbiorze. Broń czuć bardzo dobrze, odrzut jest dobrze zbalansowany. Najwiekszym problem jest samo wchodzenie do gry, czasem wymaga 30 restrartow, ale jak się uda to chce się tylko grać i grać. Polecam!
Posted October 9, 2022.
ITS NOT SURVIVAL GAME
Posted August 15, 2022.
Powiem krótko fajne
a tera troche dluzej to tak serio fajne odpalasz se gierke i bijesz mobki ale ladnie zrobione mobki mozna se hipka tak odpicowac ze bedzie wyglądac jak z filmiku na telefonie czyli jak milion dolarów.

kiedys grałem w tibie i mowilem łoł ale gra tyle mozna to tutaj mozna o duzo ale to duzo mniej czyli jest srednio a jak jest srednio to znaczy, ze jest zajebiscie. duzo grindu, wiec jak ktoś lubi to se pogrinduje a jak nie to juz nie moja sprawa niech se w robloxa idzie pograc.

plusy:
+dużo roznych mobów
+duzo tych mocniejszych mobow co bija mocno i maja duzo hp
+masa roznego ekwipunku
+ciekawa fabuła to znaczy tak sie domyslam bo nie wiem jaka jest bo przeklikuje wszystkie dialogi
+super oprawa graficzna
+brak teleportow chociaz to moze byc i minus to dam tu i tu ok?

minusy:
-brak teleportów
-konia zawsze mi ubijają i musze z buta biegac to minus bo na nim szybciutko sie da jezdzic
-no ze po angielsku to minus bo rozumiem polowe polowe nie to sie domyslam co klikac

ogolnie to idzie fajnie se pograc ale to moze dlatego ze udalo mi sie ja za darmo a gratis to uczciwa cena.
polecam :)
Posted March 11, 2022.
fajne w lesie zabawa najlepsze ze jest kop i multi bez hamachi dziala to naprawde pozytywne zdziwko bo prawge w karzdej grze trzeba miec hamachi a to nire wygodne i nke karzdy wie jak to zrobic serio fajne szkoda ze +18 i nfgge moge w to grac ale seiro polecam jak lubicie walke z potworami i wogule like
Posted November 26, 2018.
3,794.5 hrs on record (1,791.2 hrs at review time)
no wiec tak dugo sie zbieralem do recenzi tej gry

musialem pogra w ta gre torche czasu ZEBy wyrobic sobe zdanie na jej temat mozna paczec z oczu albo z plecow co jest hyba najlepszym plusem tej gry bo jak ktos lubi z plecow to pacyz z plecow a nie z oczu a jak z oczu to z oczu a nei z plecow wiec kazdy zadowolbny wiec duzy pl+us

tera trohe minusow bo ich tez duzo laguje malo fajynch serwerow ale tez duzo fajnych wiec cieszko tu powiedziec ale da sie znalesc cos dla siebie zawsze wiec nie jest zle

najgorsze sa te lagi bo fps to malo kazdy to prawie powie lubi rwac jak bym cyk cyk ale czasem dziala ze da ise pograc

czasme sie zastanawiam jakim cudem tyle godzin w to scierwo moglem grac ale sie da to sie da bo serio szczelanie to na wysokim poziomie ze hohoho naprawdze przyjemna na dlsza mete jak ktos ogarnei o co ho

pubg zaczal sie w armie jak ktos nieee wie takze pozdro plusik kolejny wiec jak tak pczac to 3 plusy 2 minusy to ogolnie chyba plus wiec daje polecasz ta gre tak dzienki
Posted April 8, 2018.
najlepsiejsza gra w jaka gralem widok za plecow co na minus bo z oczu lepiej ale wiedzmin fajna giereczka gralem we wszystkie prawie i ten byl najlepszy fajna grafika i fajna bitka fajne hipki i fajne glosy maja serio fajna gierka szkoda ze dlc drogie i nie kupie bo szkoda kasy ale jakby mi tworcy dali za friko to bym zagral i bym tez recenzje napisal fajan gierka nie ma drugiej takiej

pls zróbta wiedzmaka 4 serio fajna giereczka like w gore
Posted November 26, 2017.
nawalanka z oczu co plus szkoda ze drogie ale fajne warto kupic gralem se kiedys w te stare takie tez z oczu ale jakby narysowane pejncie stare dumy byly fajne ale ten to kosmos serio nawet kopernik by sie nie powstydzil jakby se zagral bo fajna giereczka dynamika i w ogole szkoda ze nikt w multi nie gra ale tak to fajne tak se pograc ale mogal by byc tansza

like w gore
Posted November 26, 2017.
nooo wiec tak se kupilem ta gre bo pacze przecena to se kupie ponoc fajne a gralem kiedys w bete i bylo fajne to se sprawdze se my sle

no i se instaluje pacze 32 gb i mysle o cie panie ale dobra szypki net to bedzie chwilunia bejbe i myk juz mam to se gram i fajne, widok z oczu to na plus i szypko padaja hipki wiec to tez plus nie to co w tych gierkach za friko bo tam cza duzo hitow i oni dalej biegaja bezensu

gram se te kazuale to nudy bo ludzie nie potrafia grac i wiecej przeszkadzaja niz pomagajom to se zaczalem rankedy grac i sie fajnie gra serio ludzie powaga i wszyscy robio co czeba serio fajna gra jak ktos nie ma co grac to niech se kupi pogra fajne serio polecam like w gore
Posted November 26, 2017.
no co moge powiedziec no gra jest jak gra zbieramy drewno, kamien ♥♥♥ mineraly i robimy ekwipunki lepsze i gorsze budujemy sobie baze a potem walczymy z innymi graczami fajne fajne chyba ze ktos zepsuje ci baze i wszystko stracisz to juz nie fajne i nie chce sei grac nudy bo serverow duzo a zadnego fajnego a jak jest fajny to duzo haxow ♥♥♥ dobrych graczy i mysli sie ze to haxy a to nie haxy poprostu sa dobzi i nas zabijaja nudy ale fajne wiec daje takie posrodku fajne i nie fajne
Posted November 2, 2017.
< 1  2 >