Recent reviews by ReBorn

< 1  2  3 >
Pár let mi ETS2 jen tak ladem ležel v knihovně. Jak jsem se poprvé projel tak jsem zjistil že je tu seper hra na odpočinek, u kterého jsi můžu v klidu relaxovat!
Posted November 23, 2023.
43.9 hrs on record
Homefront v době svého vydání vzbudil poměrně poprask hlavně kvůli míře násilí a brutality ve hře zobrazené. Nicméně pokud se od toho oprostíme je Homefront dobrou střílečkou alá CoD, která se i po letech hraje dobře a vyhánět Severokorejce z USA je furt zábava. Když už sem mluvil o podobnosti s CoD tak ta je hlavně ve zpracování čekají vás akcí nabité přestřelky ale i pár stealth pasáží. Délka hry je taky podobná a kampaní prolétnete za cca 6-7 hodin což je docela škoda určitě by se toho do kampaně vešlo více. Dnes už asi nemá moc cenu mluvit o multiplayeru ten ve hře je a nabízí klasické mody, ale hráčů je málo takže nějaký plnohodnotný online zážitek bych už asi neočekával. Homefront je i po letech dobrou FPS s drsnou ale zábavnou kampaní a jako rychlá jednohubka poslouží stále dobře.
Posted August 23, 2023.
Hrot sleduji už od jeho vstupu do předběžného přístupu. Byl mi sympatický svým zasazením do mě známých lokací a hratelností podobnou Quaku. A musím říct že ani teď po vydání full hry mě nadšení neopustilo. Autor odvedl neskutečnou práci při tvorbě hry dokázal vytvořit tři skvělé epizody ve kterých je radost masakrovat roztodivné nepřátele a objevovat různá zákoutí a odbočky které vás vždy něčím překvapí nebo odmění. Hrot pro Čechy a Slováky přináší skvělou krvavou retro vzpomínkovou jízdu do Československa 80.let okořeněnou pár narážkami na domácí i světovou filmovou a herní kulturu. Jsem zvědavý do čeho se autor hry pustí příště nebo čím třeba ještě do budoucna Hrot obohatí určitě by ještě aspoň jedna epizoda byla fajn.
Posted August 23, 2023.
1 person found this review funny
Druhý Titanfall si dává za cíl trochu opravit chyby prvního dílu a hned z kraje je dobré říct že se mu tu i daří. Konečně zde přibyla plnohodnotná, byť hodně krátká příběhová kampaň. V ní se vtělíme do začínajícího pilota obrovského mechu, který si pro svou 1. ostrou misi nemohl vybrat lepší chvíli něž obří zpackaný výsadek na nepřátelskou planetu. Zbyl jen on a jeho mech a na hráči je jediné přežít a dostat se z planety. Příběh se sice může jevit řekněme ohraně ale hra ho hráči předkládá ve velice zajímavé formě a jelikož je i docela krátký dobře zabaví. Co se týče po stránce Grafiky a ozvučení taky si není moc na co stěžovat. A co se týče multiplayeru zde jdou mody myslím stejné jako v prvním díle. Za mě je dvojka Titanfallu určitě dobrá záležitost, která sice v oblasti hry více hráčů moc inovací nepřinesla ale nově přidaná singl kampaň je dobrý důvod proč hru zkusit.
Posted February 13, 2023.
63.8 hrs on record
Deatloop má zajímavou premisu časové smyčky. Ocitáte se na pláži a nevíte kdo jste co tam děláte a postupně odhalujete a seznamujete se se světem kolem Vás. Vašim úkolem bude prolomit časovou smyčku která svírá ostrov na kterém se nacházíte to zní jednoduše ale cesta k prolomení už tak jednoduchá není je třeba zabít několik vůdčích osobností ostrova jenže tvůrci vám tento úkol ztížili tím, že den rozdělili na 4 období (ráno, poledne, odpoledne a večer) a v každém období můžete navštívit jen jednu lokaci a tím pádem udělat jen omezený počet akci, a tak budete zkoušet různé postupy a pomalu si skládat mozaiku toho co se na ostrově děje a jak osobnosti odpravit aby se smyčka přetrhla. Do toho vás občas ještě bude přepadat Juliana která má za úkol smyčku a osobnosti bránit. Za mě opět skvělá hra, která využívá svobodu v tom, jak hru budete hrát a dobře napsaném příběhu. Nelze než doporučit.
Posted November 27, 2022.
3 people found this review funny
Už po první hodince jsem hodně nadšený! Za mě super!
Posted November 23, 2022.
28.5 hrs on record
Maneater je zajímavý mix RPG a Open world akce. Zhostíme se zde role malého žraloka, který má jen jediný cíl pomstít se lovci který ulovil jeho matku a pak taky co nejvíce si pochutnat na rybkách potápěčích a víkendových plavcích. Ze začátku je hra příjemná žralok vám roste před očima ze zajímavého stromu dovedností ho vybavujete dalšími možnosti, jak porcovat svoje oběti plníte různé úkoly sbíráte nejrůznější předměty odstraňujete kolegy onoho zlotřilého rybáře, ale pak se přesunete do další oblasti a ejhle hra to po vás chce zase, a tak furt dokola. To je moje hlavní výtka, a to je opakování věcí které musíte udělat, aby vás hra pustila dál. Proto je taky obtížné i moje doporučení pro milovníky žraloků nebo Čelistí jasná volba ale pro ostatní jen na chvilkové hraní při delším hraní se hra rychle omrzí což je škoda, protože hra měla rozhodně větší potenciál.
Posted September 28, 2022.
The Evil Within je skvělým návratem k hratelnosti 4. dílu Resident Evil. Ono se ani není čemu divit, když hra je od duchovního otce série RE. Tady není moc co vytknout napínavý a tajemný příběh, správně odpudivý nepřátele málo munice. Pro milovníky značky Resident Evil nebo survival hororů je jasná povinnost.
Posted August 8, 2022.
Days gone je po všech stránkách výborná hra kterou jsme do nedávná majitelům PS mohli jen tiše závidět to se však změnilo s příchodem PC portu. A co je nutné říct hned na začátek hra neztratila nic ze svého kouzla a skvělého příběhu který na hráče ne jednou nastraží pěkný příběhový zvrat. Postavy nejsou černobílé, a tak si k nim lze tvořit nějaký vztah a na základě toho se rozhodovat které skupině budete pomáhat častěji a které méně. Tunning své motorky je taky pěkná mechanika a pak se na mašině projíždět sice zničenou ale přesto pěknou krajinou nebo divoce ujíždět před valící se hordou jsou momenty které se prostě nezapomínají. Days gone je prostě dobrá hra která přesunem na PC nic netratila ale i PC hráči dostali další skvělí kousek od Sony.
Posted March 5, 2022.
13.7 hrs on record
Zpracování Blair witch do podoby FPS adventury alá Outlast se Polákům vcelku povedlo to je třeba hned zkraje říct. Je tu zajímavý příběh o veteránovi z Iráku s posttraumatický syndromem, který se vydává se svým psem Buletem do tajemného lesa pátrat po ztraceném chlapci. Čím více se noříte do hlubokého lesa tím více se vaše porucha probírá k životu a realita se mísí s přeludy minulosti. Tvůrci obohatili hru několika zajímavými prvky psím parťákem, který vám ve vašem pátraní nasměruje a odhalí vám štěkotem nepřátelé které pak odstraníte svitem baterky. Pak taky kazety do kamery, kterou najdete brzy na začátku hry a díky ní můžete ohýbat realitu a uvolňovat si cestu dál a na závěr pak sekce v legendárním domě čarodějnice kde musíte dle pravidel filmu dodržet pravidlo, že na čarodějnici se nekouká i když vás bude všemožně lákat. Za mě zajímavá jednohubka, která nezabere moc času, ale díky několika koncům dává prostor pro znovu zahrání.
Posted November 11, 2021.
< 1  2  3 >