Products

Recent reviews by Kunka SPERMASOS

< 1  2 >
Showing 1-10 of 13 entries
123.8 hrs on record
Я не любитель стратегій (я так думав) але пройшовши 3 компанії, я залишився задоволений грою (окрім кооперативої гри, тут вона просто жахлива)
Posted April 3. Last edited April 20.
No one has rated this review as helpful yet
37.5 hrs on record (26.3 hrs at review time)
Негативна реценцзія, тільки тому, що сервіси EA постійно недоступні
Posted March 31.
1 person found this review helpful
44.0 hrs on record (42.9 hrs at review time)
Нецікавий сюжет, в тому числі ДЛС, таке відчуття, що я на дитячому святі а не у зомбі апокаліпсисі, (не) чудова гра
Posted March 24.
No one has rated this review as helpful yet
8.0 hrs on record (7.7 hrs at review time)
Ця гра нагадує мені пісочницю але без піску, наче пісочниця а піску немає. Напівфабрикат із пустим геймплеєм все, що тобі треба робити для сюжету, це зачищати бізнеси підламувати їх під себе та передавати сюжетним персонажам 30 хв зачистки 1 діалог на 1-2 хв, і по новому. ГРУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ
Posted March 6.
No one has rated this review as helpful yet
20.5 hrs on record (15.9 hrs at review time)
Найгірший з усіх Battlefield, жахливе керування на миші, абсолютне сміття, краще купіть BF 5 або BF 1, якщо хочете пограти у Battlefield
Posted February 21. Last edited February 21.
37.7 hrs on record
Стара гра яка тримає планку сюжету і досі. Геймплей зовсім трохи застарів але для розуміння сюжету наступних частин трілогії саг про Геральда дуже важлива, обов'язкова для проходження у випадку, якщо ви хочете отримати повний досвід від ігор про відьмака. Дуже важливо також система перенесення збережень у 2 та подальшому у 3 частину, що відбивається у прийняті рішень у цій грі, кого підтримати, кого вбити, який квест робити, а на який можна і не звертати увагу. Підводячи підсумок гра залишила позитивні відчуття після проходження, сценарісти CD Project були талановитими тоді (у 2007 році) і залишилися талановитими і зараз (навіть якщо це різні люди) у Cyberpunk 2077, дякую за гру
Posted February 16.
20.3 hrs on record
Цікавий сюжет, красива картинка та чудова постановка кадру це все плюси God of War.
З мінусів: у грі жахливий геймплей та бойова система
Раджу для проходження тільки через сюжет, особливо якщо ви фанат старих частин
Posted February 11.
No one has rated this review as helpful yet
116.7 hrs on record (96.0 hrs at review time)
Одна з кращій ігор які я проходив, дякую CDPR за такий досвід
Posted January 20.
No one has rated this review as helpful yet
32.8 hrs on record (29.9 hrs at review time)
Early Access Review
Будівництво в цій грі зроблено через дупу, будуєш опору, а вона не працює. Здавалося, що в грі можна зробити красивий будинок але це не так, бо кришу до нього ти не зможеш збудувати. Дуже багато грінда, якщо ви не готові витрачати десятки годин для того, щоб накопати десятки тонн металів, то і не варто навіть купувати цю гру. Контент нових локацій (які ви відкриваєте по мірі гри) це 3-4 нових ресурси, +-4 нових моби і ще кілька десятків годин грінду для фарму ресурсів цієї локації
Posted January 13.
1 person found this review helpful
136.7 hrs on record (135.1 hrs at review time)
Гра з неймовірною імерсивністю, кращий вестерн, всі 135 годин були награні в невисокому темпі, з максимальним задоволенням, дякую "Rockstar"
Posted December 23, 2023.
< 1  2 >
Showing 1-10 of 13 entries