Produse
în cont

Recenzii recente de Mole

Se afișează 1-9 din 9 intrări
14 oameni au considerat această recenzie utilă
O persoană a considerat această recenzie amuzantă
12.3 ore înregistrate (7.9 ore pâna la publicarea recenziei)
Was worth it to spend all that time to beat the map 0.02 sec faster to get three stars...
So am I fast enough, Captain?
Postat 20 iulie 2016.
10 oameni au considerat această recenzie utilă
0.9 ore înregistrate (0.9 ore pâna la publicarea recenziei)
Spokojna klikajka na ~45 minut. Średnio wciągająca historia, głos MC nie przypadł mi do gustu (może dlatego, że jest to chińska nowelka), wygląd postaci dość oryginalny, scenerie nienajgorsze. Zawarte w dialogach odnośniki do wikipedi (!) wyjaśniają znaczenie miejsc.

Audio 8/10
Oprawa wizualna 7.5/10
Fabuła 4.5/10
Ogólne wrażenia 6/10

Za ~1 euro warto przejść, więcej bym nie dał.
Postat 25 octombrie 2014.
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
353.6 ore înregistrate (18.7 ore pâna la publicarea recenziei)
Recenzie acordată în perioada accesului timpuriu
Symulator przetrwania.
Są walki, są emocje, ale co najważniejsze - są czapki, a czapki to coś, co fani Volvo lubią najbardziej. :)
Postat 24 martie 2014.
2 oameni au considerat această recenzie utilă
154.6 ore înregistrate (13.0 ore pâna la publicarea recenziei)
Recenzie CS:GO
CS to zła gra, zwyczajnie zła.
Postat 7 februarie 2014.
1.3 ore înregistrate
Jeśli szukasz gry na wieczór/dwa, Orcs Must Die! będzie dobrym wyborem. Dzięki dodawanymi wraz z rozwojem nowymi pułapkami i brońmi schematyczna rozgrywka nie nuży tak szybko.
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
27.1 ore înregistrate (20.5 ore pâna la publicarea recenziei)
Swego czasu zachwycałem się tą grą, pochłoneła mnie do tego stopnia, że w ciągu tygodnia zakupiłem wszystkie dostępne DLC, by móc cieszyć się pełnią okazałości (kolejny tydzień później DD pojawił się w komplecie z DLC na Humble Bundle :'().
Gra polegająca na przechodzeniu kolejnych plansz przy pomocy siły naszego bohatera, przyzywanych potworów czy zmyślnych pułapek, a do tego wszystkiego elementy rozwoju postaci.
Połączenie shootera, strategi i RPG.
Mnogość kombinacji zapewni długą zabawę, choć bez DLC gra multiplayer może wydawać się zniechęcająca (większość graczy posiada choć najtańsze DLC na postaci).
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
16.3 ore înregistrate (13.7 ore pâna la publicarea recenziei)
Pozycja obowiązkowa dla każdego fana RPGów, czy miłośnika zwiedzania. Przejście wątku głównego (około 15h fabuły) zajeło mi ponad 200 godzin! Dlaczego? Nie umiałem skupić się na przejściu gry, gdy na około tyle możliwości, setki misji pobocznych, losowe wydarzenia, czy reszcie sam krajobraz krainy.

+ :P
5 oameni au considerat această recenzie utilă
4,295.3 ore înregistrate (818.3 ore pâna la publicarea recenziei)
Doto, gra która skutecznie kradnie kolejne godziny mojego życia. Proste założenia, zaawansowane mechaniki, jeden cel - zwycięstwo!

Jak nie polecić tytułu, na który przeznaczyłem tyle czasu?
Nimeni nu a considerat această recenzie utilă încă
1.4 ore înregistrate (1.2 ore pâna la publicarea recenziei)
Klasyk. Jeśli choć trochę interesujesz się komputerami - pozycja obowiązkowa. Gra może wydawać się skomplikowana, lecz dzięki stopniowemu wprowadzaniu możliwości wszystko jest łatwe do zrozumienia.

Gdzie indziej włamiesz się do banku z własnego mieszkania, do tego kradnąc grube miliony? :P
Se afișează 1-9 din 9 intrări