Productos

Reseñas recientes de Mole

Mostrando 1-9 de 9 aportaciones
A 14 personas les pareció útil esta reseña
1 persona ha encontrado divertida esta reseña
12.3 h registradas (7.9 h cuando escribió la reseña)
Was worth it to spend all that time to beat the map 0.02 sec faster to get three stars...
So am I fast enough, Captain?
Publicada el 20 de julio de 2016.
A 10 personas les pareció útil esta reseña
0.9 h registradas (0.9 h cuando escribió la reseña)
Spokojna klikajka na ~45 minut. Średnio wciągająca historia, głos MC nie przypadł mi do gustu (może dlatego, że jest to chińska nowelka), wygląd postaci dość oryginalny, scenerie nienajgorsze. Zawarte w dialogach odnośniki do wikipedi (!) wyjaśniają znaczenie miejsc.

Audio 8/10
Oprawa wizualna 7.5/10
Fabuła 4.5/10
Ogólne wrażenia 6/10

Za ~1 euro warto przejść, więcej bym nie dał.
Publicada el 25 de octubre de 2014.
Nadie ha calificado este análisis como útil todavía
353.6 h registradas (18.7 h cuando escribió la reseña)
Reseña de Acceso anticipado
Symulator przetrwania.
Są walki, są emocje, ale co najważniejsze - są czapki, a czapki to coś, co fani Volvo lubią najbardziej. :)
Publicada el 24 de marzo de 2014.
A 2 personas les pareció útil esta reseña
154.6 h registradas (13.0 h cuando escribió la reseña)
Reseña de CS:GO
CS to zła gra, zwyczajnie zła.
Publicada el 7 de febrero de 2014.
1.3 h registradas
Jeśli szukasz gry na wieczór/dwa, Orcs Must Die! będzie dobrym wyborem. Dzięki dodawanymi wraz z rozwojem nowymi pułapkami i brońmi schematyczna rozgrywka nie nuży tak szybko.
Nadie ha calificado este análisis como útil todavía
27.1 h registradas (20.5 h cuando escribió la reseña)
Swego czasu zachwycałem się tą grą, pochłoneła mnie do tego stopnia, że w ciągu tygodnia zakupiłem wszystkie dostępne DLC, by móc cieszyć się pełnią okazałości (kolejny tydzień później DD pojawił się w komplecie z DLC na Humble Bundle :'().
Gra polegająca na przechodzeniu kolejnych plansz przy pomocy siły naszego bohatera, przyzywanych potworów czy zmyślnych pułapek, a do tego wszystkiego elementy rozwoju postaci.
Połączenie shootera, strategi i RPG.
Mnogość kombinacji zapewni długą zabawę, choć bez DLC gra multiplayer może wydawać się zniechęcająca (większość graczy posiada choć najtańsze DLC na postaci).
Nadie ha calificado este análisis como útil todavía
16.3 h registradas (13.7 h cuando escribió la reseña)
Pozycja obowiązkowa dla każdego fana RPGów, czy miłośnika zwiedzania. Przejście wątku głównego (około 15h fabuły) zajeło mi ponad 200 godzin! Dlaczego? Nie umiałem skupić się na przejściu gry, gdy na około tyle możliwości, setki misji pobocznych, losowe wydarzenia, czy reszcie sam krajobraz krainy.

+ :P
A 5 personas les pareció útil esta reseña
4,295.3 h registradas (818.3 h cuando escribió la reseña)
Doto, gra która skutecznie kradnie kolejne godziny mojego życia. Proste założenia, zaawansowane mechaniki, jeden cel - zwycięstwo!

Jak nie polecić tytułu, na który przeznaczyłem tyle czasu?
Nadie ha calificado este análisis como útil todavía
1.4 h registradas (1.2 h cuando escribió la reseña)
Klasyk. Jeśli choć trochę interesujesz się komputerami - pozycja obowiązkowa. Gra może wydawać się skomplikowana, lecz dzięki stopniowemu wprowadzaniu możliwości wszystko jest łatwe do zrozumienia.

Gdzie indziej włamiesz się do banku z własnego mieszkania, do tego kradnąc grube miliony? :P
Mostrando 1-9 de 9 aportaciones