Recent reviews by dat defalut boi

a truly amazing and thrilling game with an incredible plot twist.
4 out of 5 survived.
andrew was arrested.
10/10
Posted November 16, 2020. Last edited November 26, 2020.
na pierwszy rzut oka don't starve wygląda na typowego survivala. jednak jeśli spędzisz w grze trochę więcej czasu, zakochasz się w niej na zabój.

FABUŁA
*uwaga! w tej recenzji znajdują się spojlery! pomiń ją jeśli chcesz mieć zabawę z poznawania historii gry samemu!*
naszą postacią startową jest Wilson. P. Haggsbury. jest on brytyjskim naukowcem, który wyemigrował do europy w celu robienia wynalazków. jednak nic mu nie wychodzi. pewnego dnia z radia zaczął do niego przemawiać głos maxwella, pana świata w którym odbywa się historia naszej gry. nasz antagonista daje Wilsonowi zakazaną wiedzę i każe mu zbudować portal do Konstanta, czyli świata stworzonego przez "nich". "oni" to wszechmogące byty, które dały Maxwellowi kontrole nad ich światem. Wilson posłuchał się maxwella i stworzył portal. ten wciągnął go do Konstanta. i wtedy zaczyna się gra. gra dzieli się na wstęp, pięć rozdziałów i epilog. każdy rozdział jest inną porą roku. w 1 rozdziale jest wiosna, w 2 jesień. jednak 3 rozdział jest trochę inny. w tym poziomie, maxwell boi się o to, że znajdziemy go i zabijemy. więc chce z nami założyć sojusz. daje nam idealny świat w którym zawsze jest wiosna, brak potworów a zasobów jest nieskończenie wiele. warunek jest jeden. zostać w tym świecie-klatce. jednak jak to wszystkie postacie z gier jesteśmy wkurzający i nikogo nie słuchamy. uciekamy więc. 4 rozdział to zima, najtrudniejsza pora roku. w finalnym rozdziale, maxwell traci cierpliwość i wysyła nas do świata ciemności. ciemność w tej grze działa tak, że nie można w niej stać o ile chce się przeżyć. epilog to już zakończenie tej pięknej przygody. okazuję się, że maxwell jest więźniem tronu i aby go uwolnić trzeba wziąć jego miejsce. Wilson jest jednak dobroduszny i wypuszcza maxwella siadając na tronie ciemności
ROZGRYWKA
na początku gry masz do wyboru tylko Wilsona lecz więcej postaci możesz zdobyć poprzez kolejne dni przetrwania. jednak niektóre postacie można odblokować w bardziej pokrętny i skomplikowany sposób. jednak jeśli zakupisz DLC "hamlet", na starcie dostajesz jeszcze wagstaffa i wormwooda. kiedy zostaniesz wrzucony do gry, nie ma żadnych samouczków. sam musisz wszystkiego się nauczyć. podstawą jest zbieranie materiałów aby móc zbudować narzędzia, a jeśli gracie już w gry survivalowe powinniście wiedzieć co dalej. w grze jest wiele mobów takich jak pająki ludzkiego rozmiaru, świnio-ludzie którzy mieszkają albo sami albo przy królu świń a nawet koalosłonie. niestety normalna wersja nie zwiera bossów, każde DLC je posiada. jeśli decydujecie się na grę, polecam zakupić ją ze wszystkimi DLC.
OPRAWA GRAFICZNA
już sekundę po tym jak wejdziecie do gry, zachwycicie się w pięknej oprawie graficznej. każda postać i mob jest dopracowana do ostatniego szczegółu.
BŁĘDY
mogę oficjalnie oświadczyć, że jedynym bugiem w grze jest to, że gra czasem długo się włącza. poza tym żadnych błędów technicznych nie wypatrzyłem
PODSUMOWANIE
ta gra jest jedna z lepszych jaką widziałem. mimo że na don't starve mam tylko 2 godziny na don't starve together mam ponad 28 godzin! jest to jak na razie moja ulubiona gra. polecam ją każdemu kto lubi survivale.
Posted April 23, 2020.
this game is great. i love the graphics and the OST. the lore is very interesting too. i recommend it to everyone
Posted April 15, 2020.
wilson naćpał się i goni małe dzieci.
Posted February 13, 2020.
spoko gra logiczna
Posted December 13, 2019.
gra nie jest może zaawansowana ale i tak można się pobawić.
Posted March 18, 2019.
można robić fajne animacje. nigdy się nie starzeje. polecam
Posted December 15, 2018.
ta gra to po prostu majstersztyk. logiczna i w dodatku zabawna. trzeba uruchomić komórki mózgowe:) można także pograć z przyjacielem co jest bardzo fajne.
polecam dla tych co szukają fajnej logicznej gry. można mnie także dodać i ze mna pograć. polecam :)
Posted December 7, 2018. Last edited December 2, 2019.
git gud polecam
Posted December 7, 2018.