Iris
Pulau Pinang, Malaysia

Hello there. I'm a friendly but shy person :chocola:

I don't accept random friend requests so please comment why you've add me. Thank you :nekoheart:

You can check out my TF2 inventory [backpack.tf] here

My trade link
Currently Offline
:chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola::chocola:
Completionist Showcase
Screenshot Showcase
after a long day of fragging
Recent Activity
King Crimson'd
xDarkcein Oct 5, 2021 @ 9:39pm
+rep
Pliskin Jun 23, 2021 @ 9:20am
Having a bug with my inventory on trade.tf, looking for the Cool Breeze
[PH]TheNeiljoseph Jun 20, 2021 @ 6:50am
I had to add you because you discussed about your trips in the Philippines, my home country.
2batgon3 Feb 10, 2021 @ 10:18am
Thanks.