Recent reviews by Talar

< 1  2 >
Jest mi niezmiernie przykro wystawić negatywną ocenę produktowi który w moim szczerym mniemaniu miał ogromny potencjał.

Posiadam grę od dawna i grałem w nią niewiele to prawda, wynikło to jednaka z tego że chciałem grać w tę grę gdy będzie ona w pełni dopracowana. Niestety projekt najprawdopodobniej został porzucony. W momencie pisania mojej oceny mija już kilka dobry lat od ostatniej aktualizacji (która należy podkreślić jest potrzebna ponieważ gra jest wciąż niezwykle pusta i z wieloma błędami).

Prawdopodobnie następnych aktualizacji nie doczekamy się nigdy, studio Warpzone zaznaczyło że są "dumni" z wydania gry w obecnym stanie który bardziej przypomina early access niż gotowe dzieło. Jest to przykre gdyż gra wyróżniała się tematycznie i miała szanse na konkurowanie z takimi tytułami jak Oxygen not Included lub Timberborn (a nawet Rimworld) ale w obecnym stanie nie może nawet dorównać wersją beta tych gier.

Nie polecam kupna tej gry, a wręcz stanowczo to odradzam. Jestem ogromnie zawiedziony, żałuje wydania pieniędzy na ten produkt.
Posted September 12, 2023.
TO JAKIŚ **** ŻART! Wydajesz pieniądze na grę która na dzień dobry daje ci błąd w którym nie słyszysz dialogów między postaciami. I to nie jest tak że masz złe ustawienie głośników tylko w polskiej wersji nie są pobierane te pliki i trzeba się babrać w plikach! Niestety u mnie zakończyło się to tym że teraz w ogólne nie ma żadnego dźwięku w pierwszych scenach i tylko w menu można usłyszeć muzykę.

To oburzające że gra z 2014 , za którą woła się taką cenę ma taki błąd po ponad 8 latach od wydania!

Uczciwie, po tych prawie już 100h gry, jednak muszę przyznać że jak już sobie naprawisz dźwięk/zainstalujesz grę po angielsku to sama fabuła, gameplay i klimat są dość dobry. Pomimo tego że jest to moja pierwsza gra z serii Dragon Age to jestem pozytywnie zaskoczony tematyką gry. Nie zamierzam jednak zmieniać swojej oceny co do produktu, taki błąd nie powinien istnieć i kropka.
Posted January 29, 2022. Last edited April 4, 2022.
Yo ho, yo ho, a pirate's life for me!

We pillage plunder, we rifle and loot.
Stand up me hearties, yo ho.
We kidnap and ravage and don't give a hoot.

Yo ho, yo ho, a pirate's life for me.

We extort and pilfer, we filch and sack.
Stand up me hearties, yo ho.
Maraud and embezzle and even highjack.

Yo ho, yo ho, a pirate's life for me.

We kindle and char and in flame and ignite.
Stand up me hearties, yo ho.
We burn up the city, we're really a fright.
Stand up me hearties, yo ho.

We're rascals and scoundrels, we're villains and knaves.
Stand up me hearties, yo ho.
We're devils and black sheep, we're really bad eggs.
Stand up me hearties, yo ho.

We're beggars and blighters and ne'er do-well cads,
Stand up me hearties, yo ho.
Aye, but we're loved by our mommies and dads,

Posted October 31, 2021.
Moją przygodę z No Man's Sky zacząłem gdy ona wyszła. Miałem ją na PS4 i od nie dawna mam ją na PC (co widać). Niebo nie dla ludzi to wspaniała ekspoloracyjna gra w której przemierzamy galaktykę w poszukiwaniu... czego chcemy tak naprawdę. Gra ma główną część fabularną ale wolność jaką ona daje w tworzeniu, eksploracji, podróży itp. jest ogromna.

No man's sky jest aktualizowane dość często i są to duże aktualizacje (od 4GB do 16GB zazwyczaj (duże dla ludzi ze słabym netem)). Studio realizuje w nich każdą obietnicę jaką dali na początku... a nawet więcej!

Dla posiadaczy porządnego sprzętu muszę powiedzieć, gra jest naprawdę Piękna (duże P nie bez przyczyny). Warto czasem się zatrzymać i obserwować otaczający nasz świat i niebo.

Polecam gorąco, warte swojej ceny!
Posted October 31, 2021.
Grupa brodatych karłów jest zsyłana do ciemnych odmęntów bezbożnej planety aby wydobywać drogocenne minerały, złoto i kryształy. Wynagradzani za to są groszami, częścią swych łupów i alkoholem dostarczanym za grosze przez robo-barmana.

Jeżeli to cię nie zachęciło, to nie wiem co może cię zachęcić..... Może to że gra jest fajna do grania z ziomkami, jest dość bekowa i wciąga jak gruba kebsy na gastro.
Posted October 31, 2021.
Ta gra to cierpienie. Każda minuta gry, każdy mecz, każda walka zabiera ci chęć do życia. Gra jest niedopracowana, postacie nie zbalansowane a sama gra wygląda jak gówno. Może chociaż społeczność jest spoko? Nie... ruskie dzieci z rusta mają więcej IQ i godności człowieka niż przecięty gracz.

Polecam dla całej rodziny. 10/10
Posted October 31, 2021.
Może 18h to mało by uraczyć całego "splendoru" gry... ale wystarczająco dużo by natknąć się na masę bugów i nie dobrze rozwiązanych działań.
Jak na razie znalazłem:
-jednostki które nie chcą wejść na ląd który nie jest dobrze "odkryty". Co to znaczy? Jeżeli masz odkryte 3-4 pola lądu ale reszta w pobliżu nie jest odkryta to twoje jednostki będą chciały odkryć tamten kawałek lądu, w efekcie musisz odkryć większość lądu by na niego wejść (bardzo słabe zwłaszcza jeżeli chcesz zaatakować kogoś na innym kontynencie we midgame.
-Wyspiarskie miasta są niezniszczalne! Nie możesz ich oblegać statkami, armią itd.
-AI zamiast atakować cię "Nowoczesnymi" jednostki wysyłają na ciebie stare, niezaawansowane.
-Zwycięstwo religijne nie ma sensu, nic nie daję, nie mówiąc o tym że rozwój religii zazwyczaj kończy swój rozwój gdzieś koło średniowiecza.
-Państwa-miasta i barbarzyńcy są mięsem armatnim, nie wykorzystanym potencjałem
-Za pierwszym razem przerywniki co erę są spoko... ale nie zmieniają się mimo to że wybrałeś inną nację. Przez co szybko się przejadają.

Gra jest naprawdę ładna od strony graficznej, muzyka jest genialna, lektor.... lekko w*****a, jeżeli chcesz grać autorytarnie, indywidualistycznie, monokulturowo itp. radzę go wyciszyć lub wyłączyć chyba że lubisz słuchać twetterowego pierdolenia.

Czy polecam? Jeszcze nie.... Za dużo do zrobienia, naprawy i wykorzystania w pełni. Lepiej odpalić Civke albo Rimworld jeżeli szukasz strategii... Szczerze civka i rimworld są tańsze niż to i lepiej dopracowane.
Posted August 27, 2021.
Enhard Nilfgaard !Aen ceas'raet! Adhart aép se'ege!
Posted November 30, 2020.
Gra mimo powtarzalnych niektórych schematów jest niezwykle wciągająca. Community w tej grze jest świetne, zawsze gotowe pomóc. Na początku gra wydaje się niezwykle skomplikowana ale wraz z postępem walki stają się łatwiejsze i odkrywasz nowe metody walki i polowania na potwory. Polecam każdemu serdecznie, warta swojej ceny.
Posted November 30, 2020.
2,259.4 hrs on record (215.5 hrs at review time)
Gra droga jak smok, to prawda.... ale warto.

Nie ma na Steamie innej gry która pozwalała by ci odegrać najbardziej poje***e scenariusze jakie potrafisz sobie wyobrazić .Dla przykładu dzięki DLC Ideologi możesz poprowadzić kult kanibali oddających cześć szczurom i jarających zioło na potęgę. Dzięki modom możesz odegrać fabułę LOtR z dodatkiem broni palnej i wielkich dinozaurów.

Mam w tej grze ponad 1k godzin..... i nie wiem nawet kiedy tyle nabiłem godzin... czas tak dobrze przy tej grze leci że możesz zacząć grać o 7 rano a skończyć o 6 rano następnego dnia.

Grafika może nie powala (ale są mody które ją poprawiają) ale muzyka, gameplay i wolność jaką ta gra daje jest kurde wspaniała!

Co tu dużo gadać!Polecam i pozdrawiam.
Posted November 1, 2019. Last edited June 7, 2022.
< 1  2 >