Kuwujii

Twitter ~ YouTube ~ Twitch [www.twitch.tv]
MAL [myanimelist.net] ~ osu! [osu.ppy.sh]
Currently Offline
Completionist Showcase

Panowie życie jest przejebane. Ja już nie mam siły żyć kurwa. Mam wyjebane na te życie kurwa, zjabałem sie, mam wyjebane kurwa na wszystko ty. Wszystko mnie wkurwia już. Będzie Magik, będzie Magik, podjerzewam że będzie Magik za 2 lata ale zanim kiedyś skocze z okna, kiedyś to powiem do mamy żeby sie nie martwiła, bo niech zrobi to samo co ja, bo to życie nie ma sensu. Dzięki wariacie, trzymaj sie tam, żeby mama Cie nie wyjebała z domu. Znajdź tam jakąś prace bo mimo że tam za 2 tysiące czy ile, ale wiesz no trzeba kurwa, bo to jest przymus, bo stara wypierdoli z chałupy. Słuchaj chodziłem na wózki widłowe do pracy tamtego roku w wakacje. Zarobiłem w miesiąc za 193 godziny pracy zarobiłem 1820 ale to i tak sie nie opłacało. Zrobił bym kurwa napad na bank. Panowie robimy napad na bank. Wyjebane w te życie. Robimy kurwa napad na bank. Wspieram was w życiu a koleś do mnie w Tibi pisze że będzie Ci matke ruchał. Takie jest życie, co byś nie powiedział i tak będą Ci matke ruchać. Zajebałem sie kurwa panowie. Nie mam siły odpisywać wam na Tibii kurwa. Dobrze że w tej Tibii jest opcja ignore bo by była katastfoa, człowiek by mógł sie wieszać na line. Kurwa panowie trzymajcie fason bo zginiecie. W życiu trzeba trzymać fason bo można kurwa wyjechać poza bande szybko, albo kurwa opierdolisz bank, albo coś rozjebiesz to kruwa wtedy zarobisz. Albo zostaniesz piosenkarzem, albo aktorem to kurwa wtedy zarobisz. Albo zostaniesz znaną prostytutką z Brazzersa, wtedy też zarobisz, ale jak będziesz na czysto pracował jak szary normalny człowiek to ty jedynie kutasa do dupy dostaniesz, zapmiętaj te słowa. Jedynie kurwa możesz mieć motywację. Czemu masz pracować normalnie jak zwykły szary człowiek żeby utrzymać rodzinę i dzeci które masz? Każdy robi co może żeby sie kurwa tylko odstresowac i zapomnieć o problemach, ale ludzią sie już kurwa we łbach popierdoliło od tego życia kurewskiego za małe pieniądze. Ja pije kurwa. Co pije? Wiesz, ja pije żeby zapomnieć. Mam wyjebane panowie na życie. Życie sie nie opłaca, ja żyje kurwa dla tej Tibii bo mnie ta gra powstrzymuje. Dobrze że ta kurwa Tibia mnie trzyma. Już dawno bym, już dawno bym kurwa nie żyl. Nie mam kurwa punktu zaczepienia w życiu, nigdy nie miałem normalnej dziewczyny. Jedyną dziewczynę jaką miałem to w 1 gimnazjum gdzie jeszcze przed ośrodkiem mnie nie zamknęli. Raz sie całowaliśmy ale seksu nie było bo to w 1 gimnazjum. Opierdol od wychowawców, patologia, wszystko. Wyzwiska, cięcie żyletkami, sikanie ludzią do herbat nawet tam było. Sikałem dla typa do herbaty a on to wypijał bo nie wiedział co tam jest. Takie życie kurwa. Przjebane jest życie, ja kurwa kiedyś kurwa spuscze bombę na Hiroshime i chuj. Ja już nie mam siły żyć. Wyjebane mam w te dotacje, wyjebane mam w te życie i te dotacje, ale mówie są milionerzy na świecie i sie nie dzielą pieniędzmi. Niby wpłacają jakieś pieniądze charytatywnie na jakieś kurwa szpitale czy coś ale to wszystko jest prowizorka, bo oni wiedzą że oni na tym fame jebią. Będzie Magik, bedzie Magik, podejrzewam że będzie Magik za 2 lata, ale zanim skocze z okna kiedyś to powiem dla mamy żeby sie nie martwiła, bo te życie nie ma sensu, bo to jest kurwa uwolnienie sie od problemów.
Recent Activity

ワイルド・スピード 9
これが私の最大のお気に入りです
それで...さあ、音楽の時間です
kapi Jun 29, 2023 @ 10:41am
i love kitties man im taking real soft purring mf'ers man i wanna squish and pet all those kittys all i want is a kitty
♕ PAN ORZECH ♕ Jun 21, 2023 @ 11:34pm
kapi Jan 14, 2023 @ 9:07am
MEOWWWWWWWW
Osura Mar 30, 2021 @ 6:15pm
Virlaen Dec 19, 2020 @ 11:21am
Prawym przyciskiem myszki o tu wbijasz do gry o options pa options nie? słuchaj gościu options Tibia classic control zaznaczasz, konsolke zaznaczasz tutaj kurwa o jedzenie masz, zakładasz mieczywko jak jesteś rycerzem full atak włączasz tutaj, biegniesz przed siebie utevo lux kurwa. Sześćset osób? zaraz się kręcę zaraz bo robię poradnik jak grać. Schodzisz kurwa w podziemia, nurkujesz jak Otylia Jędrzejczak do basenu, wpisujesz utevo lux, biegasz, cały czas utevo lux, czekasz na 20 many obserwujesz kurwa oponentów, którzy ci biją raty, piszesz do nich "ty kurwo, to moje expo spierdalaj", O biegniesz dalej zbierasz golda, normalnie masz manę utevo lux, tu podchaczasz... food i ts? napisz na fb elo, lecisz dalej na drabinę wchodzisz prawym do góry. Ty zara. Normalnie lecisz kurwa przed siebie tu masz oponenta co cię bloczy puszczasz go za kudły lecisz dalej, czekasz na 20 many.