Recent reviews by ⛧Kamaro⛧

< 1  2  3  4 >
Od czego tu zacząć gra jest po prostu piękna ma niesamowity urok i urzeka swoim pięknem a tak w serio to gra jest po prostu zajebista czysta masakra i szaleństwo w którym zatraca się główna bohaterka potęgują tylko nowy lokacje które za każdym razem zaskakują czymś innym niesamowita historia i świetna przygoda do dyspozycji używamy broni które są karkaturalnie wielkie nie mogę przestać zachwycać się tą grą mam nadzieje że świat ujrzy trzecią część o pod tytule asylum bardzo zachęcam wszystkich psychopatów xD
Posted June 6. Last edited June 6.
Gra jest kozak
Posted December 9, 2023.
Okej czas na wywód dlaczego ta gra to moim zdaniem gra roku
1.Fabuła-Dark fantasy pinokio no kurde to jest bardzo dobre uwielbiam takie klimaty gdzie znane bajki zostają zamienione na ich mroczniejsze wersje (nie liczą filmu z puchatkiem ale o tym zapomnijmy)
2.Otoczenia-Gra wygląda świetnie naprawdę za każdym razem zadziwia mnie piękno miasta Kyrat widoki są cudowne!
3.Muzyka-Autorzy dali siebie naprawdę wszystko i świetnie im wyszło naprawdę najlepszą jak dla mnie i dla wielu jest piosenka feel ponieważ ma świetny klimat i cudownie pasuje do słuchania np. deszczowy dzień
4.Gra-Sama gra jest soulslikiem więc będzie się ginąć bardzo często ale to nic z każdej walki gracz wyciągnie lekcje na plus mogę jeszcze powiedzieć o szybkości gry ponieważ jest ona różna mamy szybkich jak i wolniejszych przeciwników ale łatwo da się dostosować do nich by w później nie sprawiali nam kłopotów
5.Grywalność-Zawsze miałem stabilne 60fps więc na grę nie mogę narzekać również pod tym względem oraz nie napotkałem żadnych bagów
Cóż to moja recenzja Lies of P gry do której będę wracał bardzo często z przyjemnością i mam nadzieje że wielu z was również.
Posted November 26, 2023.
Nie mam tu wiele do powiedzenia ponieważ to dalej świetny klasyk wszystkie gry sword and sandals w jednym coś pięknego
Posted November 24, 2023.
Gra jest super polecam faną hotline miami i wielu podobnych gier gdzie jeden strzał może nas zabić no może jest trochę ułatwiona bo mamy 3 życia ale i tak daje radę brakuje mi tylko większej ilości map
Posted November 24, 2023.
Szczerze chyba każdy potrzebuje tej aplikacji jest tania i daje różne możliwości
Posted November 24, 2023.
No to co mogę powiedzieć o tej grze to że jest super serio gra ma fajny klimat i bardzo dobrze oddaje to czym jest borderlands rozpierdol wiele broni i humor jedyne co mnie w sumie irytuje to niepotrzebne przyimki w wyborze postaci nie ma to większego znaczenia w grze w której chodzi o jak największy rozpierdol
Posted November 24, 2023.
Wysoki poziom gry kolejny raz pokazuje że grafika to nie wszystko gra zrobiona świetnie to tak jakby połączyć bioshock dishonored half life i resident evil klimat w grze jest mocarny czekam aż autorzy skończą grę cieplutko polecam
Posted November 24, 2023.
Gra jest całkiem spoko mogę spokojnie polecić wiadomo przygoda nie dla każdego ale moim zdaniem całkiem w porządku dobrze się bawię
Posted October 22, 2023.
Moim zdaniem najlepsza gra tego roku bardzo udana świetnie się przy niej bawiłem bardzo polecam jeśli jesteś fanem bioshock lub nowych falloutów podobny bardzo klimat
Posted August 17, 2023.
< 1  2  3  4 >