Products

Recent reviews by cyberkind7

< 1  2  3  4 >
Showing 1-10 of 32 entries
1 person found this review funny
19.6 hrs on record (1.2 hrs at review time)
Rettenetesen gagyi, unalmas és gyenge játékmenet, ami tönkreteszi az egészet, ehhez képest a 2008-as Dead Space is egy tökéletesre csiszolt termék, hát még a Remake, megy a refund, nem ér ez ennyit se. (42 Font)
Posted May 25, 2023.
9 people found this review helpful
1 person found this review funny
52.9 hrs on record (26.3 hrs at review time)
Crsah, crash and just a small crash...
Posted May 5, 2023.
3 people found this review helpful
47.0 hrs on record (32.1 hrs at review time)
Ahogy azt sokan várták abszolút nem sikerült elrontani az EA-Motive kettősnek ezt az újragfondolást, hovatovább, a decemberi TCP ordas nagy bukása és csalódása után, talán még jobbnak is érződik, mint egy remake, ami nembaj, mert egy nagyon jó remake lett, nem olyan, mint a Resi 2, de nem is volt annyira régi az alapmű.
Ami a legjobban kijön különbség az eredeti és az új között, az a hangulat és atmoszféra, gyakorlatilag a játék végére olyan szinten beránt minket is a játék, hogy Isaac-el együtt őrülünk meg, nekem a második körre, impossible fokozaton már sok is volt a játék nyomasztása...
A gameplay semmi extra, jól hozza azt, amit a jelenkor megkíván, ugyanez a grafika is, viszont a gépigény, főként a cpu része húzós, ez valószínű a Denuvo barátunk miatt van, akit ez zavar, vagy nincs erős(ebb) gépe, az várja meg, amíg kiveszik ezt a szerencsétlent.

Mindent összevetve, nekem jöhet ugyanígy a 2. rész is, vagy csinálhatnának egy igazi folytatás(oka)t ilyen survival horror kivitelben,

MAKE US WHOLE EA :)
Posted March 18, 2023.
6 people found this review helpful
9.6 hrs on record
Igazából csak azért volt ennek a remasternek értelme, mint a Gta esetében, hogy a modern rendszereken minden gond nélkül elfut, de ezenkívül semmi extra, tehát ha nincs közel ingyen adva, akkor nem kell megvenni.
Posted January 24, 2023.
4.4 hrs on record
Úgy trágya ahogy van, ez kb egy horde mód külön játékként kiadva, még ha fizetnének is szar lenne.
Posted December 7, 2022.
1 person found this review funny
4.0 hrs on record (3.8 hrs at review time)
Just for fun, egy kis magyar szinkronnal. :)
Posted December 7, 2022.
32.6 hrs on record
Aki szereti a Legot és a jó coop élményt (sajnos csak local), annak ez a legjobb vétel az eddigiek közül, több 10 órányi játék, nemcsak gyerekeknek.
Posted November 23, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
45.7 hrs on record (32.3 hrs at review time)
Ez egy igencsak jó és ritka számba menő játék lehetne, ha a drágalátos Fromsoftware nem erőlteti rá a játékosra ezt a bizonyos stílust, így ezért csak szar, hiába próbálkozik az ember, toronymagasan a legrosszabb játékuk a portfólióban, kár ezért, sokkal jobbnak indult...

Végül is, csak rá tudtam magam venni és vetni erre a játékra, de ennyi, ha belejön az ember akkor fun meg jó, de nem ez az igazi Fromsoftware.
Posted August 30, 2022. Last edited November 23, 2022.
5.7 hrs on record
Ka+ka=kaka (minden téren)
Posted May 21, 2022.
No one has rated this review as helpful yet
101.4 hrs on record (70.7 hrs at review time)
Aki nem tolta az eredetit PC-n, az már csak ezt vegye elő, mert abszolút játszható állapotban van, minden másban ugyanaz a királyság, a map szerkesztésben mindmáig a legjobb rész. :)
Posted April 20, 2022.
< 1  2  3  4 >