Recent reviews by Tai1Gunner

Pls add Apple Silicon processors support M1, M2 chipset. Thanks.
Done! Thanks!!!!!
Posted February 6, 2023. Last edited December 1, 2023.
1 person found this review helpful
Moje první hra ze série Assassin's Creed. Ještě mám v knihovně Odyssey a Valhallu, ale Vikings jsem dostal zdarma ke grafické kartě. Nevím jestli bych si Valhallu pořídil (není na steamu a chybí cz titulky)
Teď k AC Origins... Ano rozhodně doporučuji, extrémně dlouhá hrací doba. Vedlejší questy tak těch je moc a když chcete dohrát vše...jsou už stereotypní. Jinak hlavní dějová linka je super. Mám i Skrytí a Kletba faraonů. Navíc mapa světa je tu obrovská, než to vše prozkoumáte zabere to desítky hodiny hraní. Pokud máte rádi starověké civilizace není co řešit. Zkoumání starověkého Egypta a jejich božstva mě bavil. Jsem zvědav na Odyssey...starověké Řecko mě také zajímá.
Takže pokud váháte a objeví se Origins dokknce ve velké slevě...neváhejte...za málo peněz hodně zábavy na dlouho.
Posted December 16, 2020. Last edited December 19, 2020.
1 person found this review helpful
13.2 hrs on record
Nevěřil jsem moc této hře, ale...chytlavá, trochu naučná klikačka. Bavil jsem se cca 13 hodin, než jsem pochopil jak na hru. Úspěšně jsem vybudoval město Mennofer (Memfis)
Posted December 9, 2020.
1 person found this review funny
Hrál jsem jen na klasickou obtížnost.

+ grafika
+ český dabing je super
+ cutscenes

- stealth system
- řízení auta
- střílení a míření
- mohu mít u sebe jen dvě zbraně a málo nábojů
- nemožnost uložit hru
- chci si vzít lékarničku, cutscena a rovnou další část hry s minimem života = restart celé epizody
- když na mě někdo mluví nemůžu se hýbat :D

Zahrál jsem si v průběhu hraní starou dobrou Mafii a musím říct, že jsem se u klasiky víc bavil.
Koupě hry doporučit úplně nemůžu, snad když bude v nějaké zajímavé slevě. Celkově zklamání.
Posted October 30, 2020. Last edited October 30, 2020.
Slušná časová porce zábavy.
Posted October 29, 2020.
9.6 hrs on record
Koupeno ve slevě a za ty peníze 4.99e nabídlo slušnou zábavu na 8 hodin... Pěkná jednorázovka.
Posted August 23, 2020. Last edited August 23, 2020.
Pro mě nejlepší hra s autama ještě s DiRT Rally....rozhodně doporučuji...Assetta je víc simulátor než třeba Project CARS co jsem si o PC v recenzích přečetl. Kdo si chce pořádně zazávodit určitě nebude peněz litovat. Výborná grafika, zvuky interiery, okruhy včetně Nürburgringu. 10/10
Posted October 29, 2015.
2 people found this review funny
Early Access Review
Famózní! Po hodně dlouhé době konečně pořádná rally hra. Hra je celkem dost těžká, nic pro arkádově naladěné hráče.. Hra je stále ve vývoji a už teď je to pecka. Po shlédnutí návodu jak nastavit volant pro tuhle hru je zážitek umocněň. Grafika je na full a na mem 4K monitoru naprosto skvělá.... DiRT Rally 100% doporučuji.
Posted October 29, 2015.