Produtos
na conta

Análises recentes de Tai1Gunner

A apresentar 1-8 de 8 entradas
Ainda ninguém achou esta análise útil
13.2 hrs em registo (13.2 horas no momento da análise)
Pls add Apple Silicon processors support M1, M2 chipset. Thanks.
Done! Thanks!!!!!
Publicado a 6 de fevereiro de 2023. Última alteração: 1 de dezembro de 2023.
1 pessoa achou esta análise útil
192.8 hrs em registo (170.3 horas no momento da análise)
Moje první hra ze série Assassin's Creed. Ještě mám v knihovně Odyssey a Valhallu, ale Vikings jsem dostal zdarma ke grafické kartě. Nevím jestli bych si Valhallu pořídil (není na steamu a chybí cz titulky)
Teď k AC Origins... Ano rozhodně doporučuji, extrémně dlouhá hrací doba. Vedlejší questy tak těch je moc a když chcete dohrát vše...jsou už stereotypní. Jinak hlavní dějová linka je super. Mám i Skrytí a Kletba faraonů. Navíc mapa světa je tu obrovská, než to vše prozkoumáte zabere to desítky hodiny hraní. Pokud máte rádi starověké civilizace není co řešit. Zkoumání starověkého Egypta a jejich božstva mě bavil. Jsem zvědav na Odyssey...starověké Řecko mě také zajímá.
Takže pokud váháte a objeví se Origins dokknce ve velké slevě...neváhejte...za málo peněz hodně zábavy na dlouho.
Publicado a 16 de dezembro de 2020. Última alteração: 19 de dezembro de 2020.
1 pessoa achou esta análise útil
13.2 hrs em registo
Nevěřil jsem moc této hře, ale...chytlavá, trochu naučná klikačka. Bavil jsem se cca 13 hodin, než jsem pochopil jak na hru. Úspěšně jsem vybudoval město Mennofer (Memfis)
Publicado a 9 de dezembro de 2020.
1 pessoa achou esta análise engraçada
28.0 hrs em registo (17.0 horas no momento da análise)
Hrál jsem jen na klasickou obtížnost.

+ grafika
+ český dabing je super
+ cutscenes

- stealth system
- řízení auta
- střílení a míření
- mohu mít u sebe jen dvě zbraně a málo nábojů
- nemožnost uložit hru
- chci si vzít lékarničku, cutscena a rovnou další část hry s minimem života = restart celé epizody
- když na mě někdo mluví nemůžu se hýbat :D

Zahrál jsem si v průběhu hraní starou dobrou Mafii a musím říct, že jsem se u klasiky víc bavil.
Koupě hry doporučit úplně nemůžu, snad když bude v nějaké zajímavé slevě. Celkově zklamání.
Publicado a 30 de outubro de 2020. Última alteração: 30 de outubro de 2020.
Ainda ninguém achou esta análise útil
51.0 hrs em registo (46.8 horas no momento da análise)
Slušná časová porce zábavy.
Publicado a 29 de outubro de 2020.
9.6 hrs em registo
Koupeno ve slevě a za ty peníze 4.99e nabídlo slušnou zábavu na 8 hodin... Pěkná jednorázovka.
Publicado a 23 de agosto de 2020. Última alteração: 23 de agosto de 2020.
4 pessoas acharam esta análise útil
19.4 hrs em registo (17.0 horas no momento da análise)
Pro mě nejlepší hra s autama ještě s DiRT Rally....rozhodně doporučuji...Assetta je víc simulátor než třeba Project CARS co jsem si o PC v recenzích přečetl. Kdo si chce pořádně zazávodit určitě nebude peněz litovat. Výborná grafika, zvuky interiery, okruhy včetně Nürburgringu. 10/10
Publicado a 29 de outubro de 2015.
7 pessoas acharam esta análise útil
2 pessoas acharam esta análise engraçada
127.9 hrs em registo (10.5 horas no momento da análise)
Análise de Acesso Antecipado
Famózní! Po hodně dlouhé době konečně pořádná rally hra. Hra je celkem dost těžká, nic pro arkádově naladěné hráče.. Hra je stále ve vývoji a už teď je to pecka. Po shlédnutí návodu jak nastavit volant pro tuhle hru je zážitek umocněň. Grafika je na full a na mem 4K monitoru naprosto skvělá.... DiRT Rally 100% doporučuji.
Publicado a 29 de outubro de 2015.
A apresentar 1-8 de 8 entradas