Recent reviews by Chris #Sins #ToZiomal

< 1  2 >
Genialna i darmowa gra, podziała na wszystkie uczucia - serdecznie polecam
Posted May 31, 2020.
Genialna Gra, na pewno jedna z najlepszych w jakie grałem *-*
Posted August 21, 2017.
Piękna Gra
Posted November 26, 2016.
Polecam
Posted August 3, 2016.
Gierka spoko, ludzi mało ale przeważnie są, wkurza tylko to że po śmierci, ludzie zamieniają się w zombie a nie obserwują grę jak w nmrih przez co po śmierci jednego ziomka, cała rozgrywka zrąbana :/.
Posted June 18, 2016.
That was a really good story :3 8.5/10

Polish: Podczas grania przypomniało mi się conieco z klimatu gothica i eksplorowania świata. To nie to samo i do tego pewnie nie powrócę tak super jak do Gothica, ale to naprawdę świetna historia ;). I polecam każdemu kto lubi zrelaksować się przy fajnym rpg'u ;)
Posted June 3, 2016.
Najlepiej wyróbcie sobie własną opinię poprzez zagranie, ta gra tego wymaga, jest naprawdę świetna, miło ogląda się odcinkową historię Alana. Jedna z najlepszych gier podchodząca pod dzieło sztuki.
Posted May 5, 2016.
Spoczo gierka ;) Czas zmienić ocenkę bo ostatnio dobrze to wszystko odkupują
Posted October 16, 2015. Last edited May 15, 2016.
Grę polecam każdmeu fanu zombie, znajdziecie tu wiele nawiązań do takich dzieł jak seria The Walking dead którą kocham i szczerze polecam jak i Night od the living dead, jest tutaj kilka innych nawiązań zapewne których ja nie znam :) Gra ta jest moją ulubioną grą, jeśli nie zamkną serwerów to na pewno przez długi czas będę do niej powracał, jest darmowa, ma wiele map, dosyć trudnych których ukończyłem ze 25% Ta gra posiada niesamowity klimat, ach to ciągłe zagrożenie, nigdy nie wiesz czy kolejne ugryzienie to będzie nic poważnego czy też się zainfekujesz lub zaczniesz krwawić. Polecam ją. Ma odemnie 10/10 :) Oby więcej takich gier robionych nie dla kasy lecz dlatego że chce się zrobić coś niesamowitego.
Posted December 22, 2014.
Odradzam granie w tą gre. Nawet jej nie kupujcie. Już gry od City Interactive za 10 zł były lepsze od tego. Grafika jest w miarę średnia, otoczenie w sumię też ale wrogowie to coś co prosi o pomstę do ♥♥♥♥♥. Biegną na chama i strzelają do nas, Kałach nie ma swojej mocy, nawet ostry, soczysty headshot ze snajperki to nie jest strzał który zabija przeciwnika, Gra jest bardzo słaba. Nasz kompan może sobie lecieć i być cały w ołowiu, jest taki jakby god moda miał, ci w niego strzelają a ten idzie i idzie, otrzymując pociski. Gra jest bardzo słaba 2/10. Nie polecam kupować za nic, nawet jakby to za darmo było to bym do tego nie wrócił, nawet jakby tu był multiplayer to nie ma mowy.
Posted December 14, 2014.
< 1  2 >