Recent reviews by xDannySek

104.6 hrs on record
Až sem to nečekal, tak Origins mě absolutně pohltilo, Egypt mi vážně sedl, hezky zpracovaný, kolikrát jsem se u nákých lokací jako (Eesfet Oon-m'Aa Poo nebo Posmrtný život) zdržel, a jen se kochal jak to zatraceně hezky vypadá. Ta hra mě bavila natolik, že jsem splnil všechny questy, a i všechny achievementy. I u těch vedlejších misí, mě párkrát potěšilo, že se dala brát jako plnohodnotná mise (těch misí nebylo zrovna moc). Tenhle díl, jsem si zatím užil nejvíce, tak uvidím zda ho ještě jinačí díl AC překoná.
Posted August 6.
A legend has risen from dead.
Posted July 22.
11.9 hrs on record
Po dohrání RE 2, a teď 3 dílu, musím říct že mě tahle série více a více baví, řekl jsem si že u třetího dílu zkusím obtížnost Hardcore, čehož sem několikrát litoval, proklínal se, a přemýšlel že začnu novou hru, a snížím si obtížnost. Což sem nakonec neudělal, a jsem rád, protože ten pocit, když jsem překonal Nemesise ve 3 Stagy, po asi 3-4 hodinách, neustálého nadávání, rage quitech, stěžování si jak je to všechno na hovno, a přemýšlení že to prostě smažu, a začnu nový díl ať pomůžu svému duševnímu zdraví. Tak nakonec padl, a asi jsem v žádné jiné hře nezažil, tak dobrý pocit, a radost že jsem konečně porazil bosse. (Trvalo mi to takovou dobu, protože jsem většinu munice vždy vypotřeboval, a až po pár hodinách, a umrtí že mi došla munice, jsem zjistil že tu munici získám zabíjením zombíku kteří na mě jdou, a já je vesele ignoroval, a soustředil se jen na ten hlavní cíl, jo super... XD). Každopádně jsem si RE3 neskutečně užil, bavil mě i více než 2díl. Takže určitě doporučuji.
Posted June 25.
22.6 hrs on record
Poprvé co jsem hrál Assassin's Creed, a musím říct že mě to neskutečně chytlo, a mám hroznou chuť si hned zahrát další díl. Na to že to vyšlo už před 10 roky, tak ta hra je po grafické stránce vážně dobrá, až sem byl překvapený. Co mě vážně nadchlo, byl vzhled a velikost Paříže, no WOW, a ještě co jsem viděl, kolik věcí je na té mapě (vedlejší úkoly, hádanky, sbírání věcí, atd), říkal jsem si, co všechno se bude dát dělat, a jak to bude zábavné, ale ve výsledku toho zas tolik nebylo, a asi krom těch hádanek které se snažíte vyřešit, a pár misí v helixu, mě zas tak nic neoslovilo. A ani po dohrání hlavního příběhu, jsem neměl chuť to dál hrát, protože tam vlastně ani není už pořádně co dělat. Ale zase se mi líbí, když už v každé budově je truhla, můžete okrást kohokoli, tak že se to dát aspoń nák využít, k vylepšení vašeho sídla, ke koupi oblečení, zbraní, které vám zároveń vylepšují statistiky, to bylo fajn. I ty mise pro Cafe Theatre. Jako moje první Assassin´s Creed které jsem hrál, musím říct že mě to bavilo, a vážně jsem si to užil.

(A ještě jen tak mimo, tahle hra má snad ten nejlepší Cinematic trailer který sem kdy viděl.)

6,5/10
Posted June 9.
1 person found this review helpful
Hru jsem kupoval ve slevě, za plnou cenu (20€) se to asi v momentální chvíli nevyplatí, možná až hra bude 100% dokončená. Hra vypadá po vizuální stránce hezky, ale při naročnější lokací/efektech dost padaly snímky, takže na slabších PC by to mohl být problém. Na výběr máte několik autobusu které se vám postupem hry odemikají, je možné je různě vylepšovat, chtělo by lépe udělat vylepšování autobusů, aby u všech režimu byl náký překlik na vylepšení, a vy nemuseli vždy chodit do volného režimu. Mise byly udělaný hezky, pěkné cutscény, reálné katastrofy. Ve hře se podívate do Chernobylu, Jížní Číny a Islandu, kde u všech zemí máte několik misí. Co mi naopak vadilo, bylo že když jsem zachranoval lidi z naké katastrofy, stěžovali si že jsem přejel hrbol, myslím že při normální jízdě by to bylo v pohodě, ale při náké katastrofě bych to dal asi pryč. A i když jsem s něma jel rychle, to jim na druhou stranu absolutně nevadilo, ani při normální jízdě. Taky mi vadil kolizní model, když jsem ani né v 1km/h tuknul do stromu, a dostal jsem hned minusové body, nebo když jsem pomalu projížděl náký důlek totéž minusové body za kolizi. A poslední věc která mě malinko štvala, byla hudba která začala hrát při pár misích, ve většině případech se tam vůbec nehodila, a kdyby tam nebyla, asi by si nikdo nestěžoval.

+ Hodně zajimavé a dobré mise
+ Reálné katastrofy
+ Hezký vzhled hry
+ Hezky udělané cutscény

- Při katastrofách si stěžují na přejetí hrbolu. A při normální jizdě, můžete jet jakkoliv rychle, a nevadí to.
- Až moc citlivý kolizní model.
- Většinu času hudba.

7,5/10
Posted May 5. Last edited May 5.
Really good game when you want to relax, turn on the radio, and explore the beauty of the roads. The basic map is quite large, but the DLC maps are much more interesting, with nicer environments. If you are looking for a game to relax. So buy.
Posted November 3, 2022.
Really good main story.
Posted April 25, 2022.
1 person found this review helpful
When you're bored, you turn on the radio and drive across America.
Posted April 10, 2022.
5,765.2 hrs on record (5,629.9 hrs at review time)
Posted January 29, 2022. Last edited March 28.