평가한

Siwy 님이 최근에 작성한 평가

< 1  2 >
1-10/17개 항목을 표시 중
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 42.4시간 (평가 당시 42.3시간)
PSN
2024년 5월 4일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 151.1시간 (평가 당시 21.7시간)
앞서 해보기 평가
mniej przesadzona wersja PoE.
2023년 10월 9일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 429.4시간 (평가 당시 390.6시간)
nie powiem że to zła gra bo nie jest ale sprawienie żeby działała jak powinna to jest nie małe wyzwanie. Wróciłem po kilkuletniej przerwie i spędziłem z 30 minut żeby w ogóle się odpaliła i potem kolejne 30 żeby ogarąć mody i gra i tak crashuje się gdy próbuję przerwać interakcję np podczas lockpickowania. Wątpię że to przez mody jako że zainstalowałem tylko wolfhud i custom laser ale kto wie
2023년 10월 8일에 게시되었습니다.
1명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 17.2시간 (평가 당시 1.2시간)
gameplay sam w sobie bardzo dobry, bardzo uproszczone systemy związane z buildami, napady są sporo mniejsze/krótsze i nie ma narazie za dużo kontentu, jeśli podstawka nie dostanie więcej misji, broni itd to jest to po prostu okropnie mała ilość zawartości jak na nawet tak niską cenę
2023년 9월 29일에 게시되었습니다. 2023년 10월 7일에 마지막으로 수정했습니다.
기록상 2.0시간 (평가 당시 2.0시간)
gra git ale nie ma autosaveów i nie przypomina ci o zapisaniu przy wyłączaniu gry, od razu ją wyłącza jak tylko klikniesz wyjdź
2023년 8월 24일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 183.8시간 (평가 당시 182.4시간)
myślałem że to tylko brawlhalla ale nie to easy anty cheat sprawia że gry odpalają się dosłownie parę minut na kompie na którym wszystki gry które używają innego antycheata odpalają sięmax 15 sekund
2023년 7월 4일에 게시되었습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 118.6시간 (평가 당시 6.3시간)
ridiculosly high premium price
2023년 5월 10일에 게시되었습니다.
1명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 410.7시간 (평가 당시 76.8시간)
my progress in this game was made irrelevant yet again by making everyones power go to 750 1st time and now to 1350 that kind of makes me want to just uninstall this game again ill just wait till my power goes way up for no reason
2022년 11월 12일에 게시되었습니다.
기록상 3.3시간 (평가 당시 1.9시간)
udało się w końcu stworzyć konto ale teraz kolejny problem gra się po prostu nie uruchamia, nigdy nie miałem tak złych doświadczeń z uruchamianiem gry
2022년 10월 29일에 게시되었습니다. 2022년 10월 30일에 마지막으로 수정했습니다.
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 281.2시간 (평가 당시 280.7시간)
nie odpala się nawet dobra robota hirez
2022년 10월 22일에 게시되었습니다.
< 1  2 >