Прорецензовані
у акаунті

Останні рецензії користувача Elenhnor

Показані результати 1–6 із 6
Ніхто ще не оцінив цю рецензію як корисну
68.6 год. загалом (43.9 год на момент рецензування)
Uplay is not initializing no matter how many .exe files I gave administrator permissions.
Додано 17 грудня 2023 р..
Людей вважають цю рецензію корисною: 2
10.4 год. загалом
Entertaining story, much more engaging than what I expected from Diablo series. Gameplay is also fun, at least at the beginning when battles started to get slightly more challenging at getting close to 20 lvl. However "free/open weekend" is not free but merely a teaser limited to 20 lvl. Shame!
With (at least) 75% discount maybe I will buy the game and change the note. But now I feel cheaply cheated by advertising.
Додано 25 листопада 2023 р..
75.7 год. загалом
Cool game as long as you're not wandering around trying to find the right path or falling down because that edge you were trying to grab is not designed that way.
Додано 5 листопада 2023 р..
1 людина вважає цю рецензію корисною
27.0 год. загалом (26.9 год на момент рецензування)
Fabuła skąpa, system walki i rozwoju postaci mało satysfakcjonujący. Na + różnorodni wrogowie i lokacje. Trudność polega na nużącym powtarzaniu etapów gry, w których polegliśmy.
Додано 21 липня 2016 р..
Людей вважають цю рецензію кумедною: 2
24.2 год. загалом (24.0 год на момент рецензування)
Rozczarowanie. Niemy bohater. Sterowanie wieżyczką strzelniczą byłoby bardziej autentyczne. Tylko niektóre walki co bardziej ciekawe. Współcześnie nie ruszać.

Dopieszczenie grafiki bardzo dobre.
Додано 19 червня 2016 р..
Людей вважають цю рецензію корисною: 34
Людей вважають цю рецензію кумедною: 9
517.0 год. загалом (208.9 год на момент рецензування)
Gra niebezpieczna - raz jak jechałem na święta do rodziców, to klikając 'jeszcze jedną turę' zupełnie zarwałem nockę i przyjechałem dżemnięty jedynie pół godziny w pociągu.
Cywilizacja V pozwala podbić swoje cyberego imperatora do granic możliwości i pokazuje dobrze czym jest totalitaryzm i centralne zarządzanie niezależnie od przyjętych w grze doktryn.
Додано 18 жовтня 2014 р..
Показані результати 1–6 із 6