평가한
제품

Elenhnor 님이 최근에 작성한 평가

1-6/6개 항목을 표시 중
아직 아무도 이 평가가 유용하다고 하지 않음
기록상 68.6시간 (평가 당시 43.9시간)
Uplay is not initializing no matter how many .exe files I gave administrator permissions.
2023년 12월 17일에 게시되었습니다.
2명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 10.4시간
Entertaining story, much more engaging than what I expected from Diablo series. Gameplay is also fun, at least at the beginning when battles started to get slightly more challenging at getting close to 20 lvl. However "free/open weekend" is not free but merely a teaser limited to 20 lvl. Shame!
With (at least) 75% discount maybe I will buy the game and change the note. But now I feel cheaply cheated by advertising.
2023년 11월 25일에 게시되었습니다.
기록상 75.7시간
Cool game as long as you're not wandering around trying to find the right path or falling down because that edge you were trying to grab is not designed that way.
2023년 11월 5일에 게시되었습니다.
1명이 이 평가가 유용하다고 함
기록상 27.0시간 (평가 당시 26.9시간)
Fabuła skąpa, system walki i rozwoju postaci mało satysfakcjonujący. Na + różnorodni wrogowie i lokacje. Trudność polega na nużącym powtarzaniu etapów gry, w których polegliśmy.
2016년 7월 21일에 게시되었습니다.
2명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 24.2시간 (평가 당시 24.0시간)
Rozczarowanie. Niemy bohater. Sterowanie wieżyczką strzelniczą byłoby bardziej autentyczne. Tylko niektóre walki co bardziej ciekawe. Współcześnie nie ruszać.

Dopieszczenie grafiki bardzo dobre.
2016년 6월 19일에 게시되었습니다.
34명이 이 평가가 유용하다고 함
9명이 이 평가가 재미있다고 함
기록상 517.0시간 (평가 당시 208.9시간)
Gra niebezpieczna - raz jak jechałem na święta do rodziców, to klikając 'jeszcze jedną turę' zupełnie zarwałem nockę i przyjechałem dżemnięty jedynie pół godziny w pociągu.
Cywilizacja V pozwala podbić swoje cyberego imperatora do granic możliwości i pokazuje dobrze czym jest totalitaryzm i centralne zarządzanie niezależnie od przyjętych w grze doktryn.
2014년 10월 18일에 게시되었습니다.
1-6/6개 항목을 표시 중