Число

Последние обзоры Skeletor

< 1  2 >
1–10 из 18
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 3
89.3 ч. всего (58.6 ч. в момент написания)
Kolejna, tym razem wojenna odsłona najlepszych puzelków w sklepie grubego Gejba.
Obecnie do kupienia na wyprzy za grosze.... leci polecajka
Опубликовано 21 ноября 2023 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 17
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 31
0.0 ч. всего
Five reasons to purchase Sniper Elite season passes.

1. Buying SE season passes makes you feel good!
Sending ANY money to Rebellion is a major mood-booster. The knowledge that you’re helping the best developer in the world is hugely empowering and, in turn, can make you feel happier and more fulfilled.

2. Buying SE season passes strengthens personal values!
Good gamers have a moral duty to use what they had to help the developers they love – a sentiment very much rooted in their personal values and principles. Buying season passes is a great way to reinforce our own personal values. This is the way.

3. Teach kids the importance of buying SE season passes.
Teaching children to care about Rebellion is an important life lesson. Don't give your loved ones money on meaningless cravings. When children watch you buy season passes, they will grow up knowing that buying it is the right thing to do and follow in your footsteps. Be a good role model for your kids!

4. Buying SE season passes Is one of the best ways to leave a legacy.

A legacy is something we all want to leave behind. Whether you’re a world-class athlete, an actor or actress, an entrepreneur, or a scientist whose work will forever be remembered, everyone wants to be remembered for something great they did in their lives. When you're all fingers and thumbs and can't achieve ♥♥♥♥ just give money to Rebellion and help the most talented people in the world, your legacy will live on forever as the person who changed the most important lives through your giving.

5. Buying SE season passes prolongs existance of the franchise.

I don’t think that requires any comment. Peace out!
Опубликовано 8 марта 2023 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 9
0.0 ч. всего
Bardzo dobre DLC.

Zacna odskocznia od wątku fabularnego, szukania znajdziek i wypełniania misji dodatkowych. Zaraz chwila! Tu też jest wątek fabularny, też jest od groma znajdziek i też są misje dodatkowe :)) No dobra może i są ale w Bloody Ties głównie chodzi o sprawdzenie naszych umiejętności biegania, wspinania się i walki na czas. Wierzcie mi na słowo, czasami nie jest łatwo. Niedzielni gracze nie mają tu czego szukać i rozumiem skąd się biorą te negatywne opinie :))

Areny są ogromne, a wyzwania pomysłowe i jest ich bardzo dużo. Bloody Ties wgniata w ziemię hordę BOZAKA pod każdym względem.
Опубликовано 16 декабря 2022 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 43
33.8 ч. всего (32.8 ч. в момент написания)
Kandydat do gry roku 2022.

Nie ma się co rozpisywać.

Absolutny top gier single player.
Опубликовано 23 ноября 2022 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 11
20.9 ч. всего
Jeśli szukasz fpsa sandboksa - szukaj dalej. Jeśli szukasz protagonisty niemowy - szukaj dalej. Jeśli liczyłeś na copy-pastę z dwóch poprzednich części - odejdź i nie wracaj. Shadow Warrrior powrócił w całkowicie nowym stylu!

Akcja non stop, okraszona wielkim gore, dynamiczną muzyką, wyjątkowo groteskowymi stworami i kosmatymi komentarzami naszego bohatera. Teksty w tej grze są nieziemskie. Prawdziwy rollercoaster rozrywki i śmiechu.
Grając na najniższym poziomie grę można przejść w 5-6 godzin ale już na najwyższym jest spore wyzwanie (szczególnie bossowie).

Wielkie zaskoczenie tego roku. Dobra robota Flying Wild Hog!!!
Опубликовано 12 ноября 2022 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 71
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 3
153.7 ч. всего (30.2 ч. в момент написания)
Gra Roku 2022.

Warta każdych pieniędzy.

Fenomenalna robota Techland.
Опубликовано 8 февраля 2022 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 26
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 2
94.2 ч. всего (88.5 ч. в момент написания)
Fenomenalna fabuła i świat apokalipsy.

Epidemia zombie dziesiątkuje ludzkość. Ocaleni dzielą się na religijne kulty, najemników, bezlitosnych morderców, niedobitków chowających się po katach i ogromne, zorganizowane klany uzbrojone po zęby. Ludzi chcących odbudować stary porządek oraz i takich, którzy chcą stworzyć zupełnie nowy świat.

Kolejny udany pomysł to hordy zombiksów, które leniwie poruszają się po mapie dopóki nie wejdziesz w zasięg ich wzroku. Wtedy wszyscy zamieniają się w Usainów Boltów i gnają za tobą jakby zobaczyli GPU w sklepie po sugerowanej cenie.

Przykład z gry: Jedziemy motorem po okolicy i atakuje nas horda. Nabojów starcza na kilku zombich. Pozostaje ucieczka. Dodajemy gazu ale zombie otaczają nas z każdej strony. Niedaleko słychać strzały. Jedziemy w tamtym kierunku - horda wciąż za nami. Okazuje się, że dwa gangi walczą w spożywczaku o żarcie a tuż obok dwójka ocalałych zakleszczyła się w aucie i krzyczy o pomoc. Wjeżdżamy w sam środek - horda oblega gangi, pożera dwójkę w aucie. Zwiewamy...

Tym razem się udało a jutro ?
Опубликовано 25 ноября 2021 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 19
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 2
154.4 ч. всего (3.2 ч. в момент написания)
What can i say? The game is EPIC..... oh wait, no more.

You can buy this masterpiece on STEAM!
So what are you waiting for ?!?
Опубликовано 19 февраля 2021 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 152
Пользователей, посчитавших обзор забавным: 28
3,132.4 ч. всего (803.2 ч. в момент написания)
This game enslaved my body and my mind for hundrets of hours.
Undoubtly the best gaming experience of 2020.
Опубликовано 26 ноября 2020 г..
Пользователей, посчитавших обзор полезным: 16
1 пользователь посчитал этот обзор забавным
1,832.8 ч. всего (1,450.9 ч. в момент написания)
The BEST puzzle game on steam.

Facts!
Опубликовано 28 марта 2020 г..
< 1  2 >
1–10 из 18