Products
reviewed
164
Products
in account

Recent reviews by -guslyakøff?

< 1  2  3  4 >
Showing 1-10 of 34 entries
9 people found this review helpful
192.6 hrs on record (97.7 hrs at review time)
Makes me want to die
Posted February 21.
4 people found this review helpful
874.7 hrs on record (78.6 hrs at review time)
Тут відкритий, великий, прекрасний світ. Хоча грі вже багато років, проте вона досі дуже сучасно виглядає. Величезна кількість транспорту, починаючи від велосипедів і закінчуючи величезними пасажирськими літаками. Можна бігати, плавати, пірнати, їздити, літати. Повна свобода дій. Ну і просто кататися, насолоджуватися краєвидами та відпочивати подумки.

Не думаю що залишилися люди, які хоч раз не грали в цю гру, але якщо такі є, то при можливості - спробуйте.

Не жалію що пройшов її на 100 % ( і всім рекомендую )
Posted January 8.
8 people found this review helpful
4.8 hrs on record (0.7 hrs at review time)
Early Access Review
skip, skip, skip, о те що треба)
Posted November 9, 2023.
21 people found this review helpful
1 person found this review funny
188.2 hrs on record (155.3 hrs at review time)
Після того, як основна лінія закінчена, нез'ясовним чином б'є відчуття порожнечі, приймати замовлення та виконувати побічні квести не хочеться. Спостерігаючи, як Цірілла сидить під деревом, теплий вітерець дме крізь кінчики її волосся, здавалося ніби він дивиться на свою дочку. Просто вийдіть, видаліть і, ймовірно, більше ніколи не заходьте в гру... Гра просто чудова на всі ІОО, і після того, як я зробив її історію, я закохався в неї. Сюжет схожий на фільм, змінений нашим вибором, раз я зробив цей вибір в той час, то мені начхати на інші кінцівки, все, це найкраще що сталося.

Гра має 2 сюжетних DLC. Вони ідеальні у всіх сенсах ( можна навіть брати його за окрему гру, настільки вони прекрасно зроблені). Ну навіть не знаю, тут просто все чудово: красивий світ, нова локація Туссент ( напевно один із наймальовничіших в іграх), цікаві нові персонажі такі як: ( Ольфред фон Еверік, Гюнтер о'Дім, Детлафф, Анна Генрієтта, Оріанна, Дам'єн, Польмерін і т.д. ), а також один старець( знаєте хто :D ); розкішні сюжетні кампанії, і побічні квести, і додатковий саундтрек який теж не підкачав. Боси також є, і вони набагато кращі, ніж в основній грі. 10/10
Posted September 20, 2023. Last edited September 20, 2023.
9 people found this review helpful
340.4 hrs on record (155.8 hrs at review time)
Forza Horizon 4 — одна з найдосконаліших ігор про водіння. Відчуття, кількість вмісту, дивовижний відкритий світ і неймовірні візуальні ефекти — це деякі частини цієї головоломки, які ідеально поєднуються, щоб разом утворити справжній шедевр, ідеальний майже в кожному окремому аспекті. Хоча об’єднана Великобританія може бути надто незайманою, не повністю віддзеркалюючи реальність, це таке приголомшливе та приємне місце для перегонів, що будь-які проблеми змиваються в цілковитому веселощі, яке ви отримуєте. Forza Horizon 4, без жодного сумніву, є вершиною серії та, мабуть, найкращою гоночною грою, яку ви можете купити.
Posted May 28, 2023.
8 people found this review helpful
1 person found this review funny
4.8 hrs on record (4.7 hrs at review time)
HUEта
Posted May 27, 2023.
14 people found this review helpful
5 people found this review funny
471.4 hrs on record (299.2 hrs at review time)
11 пробивать вітчима з 10
Posted March 8, 2023.
10 people found this review helpful
1 person found this review funny
43.4 hrs on record (42.5 hrs at review time)
Найбільш кайфовий NFS з часів Hot pursuit (2010). Їзда приносить задоволення, що для мене найголовніше в гонках. Що радує: багато різноманітних змагань (спринт, бездоріжжя, дріфт, драг, покатушки аля перевізник), красива (попри те, що велика частина карти-пустеля), можна залипнути просто роз'їжджаючи по світу гри (є челенджі на кшталт the Crew, всяке збирання та можливість виклику на дуель проїжджаючого повз гонщика (робота), швидко накопичуються ресурси на купівлю та прокачування авто. Що засмучує: кастровані погоні (зустрічаються при підборі ящика у відкритому світі або запуску місії, та ще й зобов'язують проїжджати чек-поїнти за відведений час!). Для любителів аркадних гонок - маст хев іграха.
Posted March 4, 2023.
54 people found this review helpful
19 people found this review funny
57.5 hrs on record (44.5 hrs at review time)
PUBG — це коли «Вам пощастить наступного разу», каток так через 20
PUBG — це коли в одному будинку дві команди та ще одна на даху
PUBG — це коли краще не стріляти, а продовжувати сидіти в кущах
PUBG — це коли ви на перегонки з іншою командою біжите у зону
PUBG — це коли при зіткненні двох машин, одна злітає на орбіту Землі
PUBG — це коли «Виявлено проблеми зі з'єднанням»
PUBG — це коли як дебіл бігаєш навколо укриття і не можеш зрозуміти звідки стріляють
PUBG — це коли компанії відеокарт заплатили за погану оптимізацію
PUBG — це коли на рівній дорозі ти робиш на машині сальто
PUBG — це коли на азіатських серверах люди летять у бункери та на дерева
PUBG — це коли не завантажились текстури будівель, і ти всі вбиваєш крізь стіни
PUBG — це коли далі 50 метрів трава відсутня, і ти бачиш хто де повзає
PUBG — це коли передумав кидати гранату, поклав її назад у кишеню, а вона вибухнула
Posted January 6, 2023. Last edited January 6, 2023.
17.7 hrs on record
Гра METRO 2033 захоплює. З самого початку гра веде тебе і не хочеться перериватись не на хвилину. Сюжет має два варіанти розвитку і залежить від свого вибору дій у деяких місцях проходження гри. Все у грі взаємопов'язане. Подекуди навіть страшно, досить гнітюча постапокаліптична атмосфера. Боротьба за виживання, перестрілки з людьми, боротьба з мутантами, проходження і під землею і на поверхні та на висотних будинках, все дуже похмуро, напруга не залишає не на хвилину. І це все дуже подобається у грі.

Сама гра лінійна нікуди згорнути ти не можеш, але особисто мені це подобається не треба шукати, куди йти та що робити, головне виконати свою місію. Кінцівка гри дуже сподобалася.
Найбільше сподобався сюжет, у небагатьох іграх є щось хоча б схоже, щоб так розвивався, та зі змістом закінчився сюжет, і це при тому, що є дві лінії розвитку кінцівки.
Posted January 6, 2023.
< 1  2  3  4 >