Recent reviews by godzilia

< 1  2  3  4  5 >
Broń bożę kupować.mechaniki zawarte w grze są nie logiczne i po prostu głupie.Wiekszość gry miałem wrażenie że jestem robiony w konia.Nic tu się kupy nie trzyma.W skrócie.znacie r.n.g w wot, to tu macie to samo, może sie uda, moze nie.Przyklad dwóch bochaterów z tą samą iloscią pancerza,1 wytrzymuje grad trafien, drugi 3 strzaly od zwyklych przeciwników i nie ma pancerza,i ktoś mi powie o co tu chodzi?.Pominę fakt ze zwykli przeciwnicy ignorują pancerz i prócz pancerza zadają obrażenia witalnosci,co powinno byc zarezerwowane dla elitek.Ogolnie gra przekombinowana,oczywiscie ktos powie,ze są rożne efekty,klatwy,czary,jak dla mnie to za dużo tego badziewia.Ogólnie początek gry jest spoko,póżniej zaczynają się wodotryski.
Posted March 25.
To samo co XCOM takie samo dno.Poziom trudnosci polega na notorycznym nie trafianu naszych postaci przeciwnikow mimo lepszych pozycji,3/3 postaci z naszej druzyny potafi 4 kolejki nie trafic nikogo za to przeciwnicy trafiaja prawie zawsze.Przeciwnicy nie marnuja punktow akcji na przeladowanie broni.Laska w naszej druzynie ma snajperke z zasiegiem pistoletu,postawowa bron automatyczna ma 2 razy wiekszy zasieg? logiczne to.Przeciwnikow jest zawsze 2 razy wiecej,umiejetnosci np.strzal krytyczny niegdy mi nie zadzialal o ile wogole trafila wroga 2m bo na 5 nie ma szans kogo kolwiek trafic,ta mega snajperka.Rekawica ktora miala byc ta op i cala zabawa miala polegac na zabawie wlasnie nia,jakies taktyczne zagrywki polegly,przynajmniej w moim przypadku.Pogralem nia na samym poczatku gry poznie brakowalo energi przez nastepnie 3 godziny gry.Cos tam niby kupowac mozna baterie ale za taka cene ze wolalem kupic 2 apteczki i 3 granaty bo rzadko mozna rekawice wykorzystac tak zeby zabila przeciwnikow np walnac gosciem o beczki z benzyna,ale wiele miejsc nie ma beczek,innych tajnych opcji grania i likwidowania wrogow rekawica nie bylo mi dane poznac.To mialo byc wlasnie ta walka tatyczna z uzyciem magicznej rekawicy, mi nie wyszlo.Ogolnie gra skopana jak dla mnie i jeszcze dodam wymagania,cyberpunk na srednio wysokich full hd nie gotuje mi tak kompa jak to cos.
Posted February 17.
Bron boze kupowac gra nie grywalna.Na rtx 2060 spadki fps 150 do 13 zniana ustawien grafiki nic nie daja.W dodatku katuje kompa bardziej niz cyberpunk na wysokich ustawieniach.
Posted February 17.
Symulator sapania do mnie ta gra nie trafila strasznie ograniczony zasieg widzenia co w tej grze tylko przeszkadza.Masta a bardziej dzielnice zrobione spoko ladnie jak i sama grafika jest ladna ale ja raczej wolal bym w tym swiecie pobiegac gostkiem z RKm lub jakas pila spalinowa i wycinac zombiakow w pien a nie skakac jak malpa.
Posted December 25, 2023. Last edited January 31.
Sama gra sopko ale grasz 20min czyscisz wszystko na mapie i na koncu wywala cie do menu glownego i caly ten czas i wszystkie nagrody przepadaja.Jak tak sie stanie w pierwszej lokacji to sie idzie wkur..wic,a jak sa trzy i w trzeciecj cie wywali to ponad godzine gry i idzie do kosza. Nie polecam chyba ze ci to nie przeszkadza i lubisz grac z dusza na ramieniu,a moze teraz mnie nie wywali,moze tym razem sie uda.
Posted December 21, 2023.
Trudno sie okreslic po ograniu.Poczatkowo mialem zle wrazenia ,pozniej czym bardziej sie zaglebilem w fabule to troche mnie wciagnela,i juz nie zwracalem uwagi na grafike czy to jak wygladaja i poruszaja sie potacie,po prostu przywyklem. W pozniejszym etapie gry sama walka sprawia duzo przyjemnosci.Sama gra jest krotka, mala wyspa malo aktywnosci ale moze cos dodadza.Jakby to porownac,taki gohthikowy klimat z ta sama grafika z przed stulecia,dopiero na ustawieniach ultra lub wysokich cos tam sie zmienia i gra wyglada ladniej.Mozna ja porownac do elexa 2 jak ktos wie to zrozumie.Elex to gra dla mnie 6 kategori a ta to tak 3ciej nadrabia historia szczatkowa ale zawsze i zabawa w walce ale po czasie.Jest pare bledow w misjach w stylu masz cos zebrac i nie pokazuje ze juz to masz tylko znacznik caly czas sie swieci ze misja jest w trakcie. Jak wczytacie sie i zobaczycie w eq te wszystkie skladniki juz masz.Oczywiscie sa to bledy wczesniego dostepu.Jak dla mnie gra jest w tym momecie warta 12e do 15e nie wiecej,za malo contentu,za malo misji za malo wrogow,no i ogolnie optymalizacja.Jak gry nie oleja i dalej beda ja rozwijac to cos moze z tego byc.Jeszcze 1 dno wybierajcie klase ktora walczy meele ja wybralem lucznika a za uja nie bylo strarzal by ta klase rozwijac i z lucznika zostalem lotrzykiem z dwoma jednorecznymi w zbroi plytowej.Tak wiec odrazu w tanka lub tanka z dwurecznym mieczem, bedzie prosciej.Moze jak skoncza gre bedzie jakis balans,teraz go ni ma:P.W chwili obecnej najgorsza jest optymalizacja i spadki fps z 54 do 14,moze demona szybkosci to nie posiadam 16gb ram i rtx 2060 ale nie ma gier w ktore bym nie pogral na normalnych ustawieniach z normalnymi fps-ami.Tak wiec trzymam kcuki i sama fabula mnie ciekawi co bedzie dalej,czy to arthur king,czy jest dobry ,czy zly,co to za potezny bog ktory trzymal czastke jego duszy,czy bede mogl odzyskac excalibur z skaly i czy tym samym krol artur z jego pycha nie okarze sie zlolem ktorego bede musial zacupac.Tak wiele pytan, a tak malo odpowiedzi.:)
Posted November 27, 2023. Last edited December 1, 2023.
Przypomina mi gry z 2012 fajny powrot do przeszlosci.Moze jak skoncza bedzie git ale teraz slabo to wyglada.Pracowac pany pracowac i zatrudnic jakiegos profesjonaliste bo wyjdzie jak elex 2 bron boze.
Posted August 26, 2023.
Jest ok.Jedyne co,to w czasie walki dzieje sie za duzo,boty biegaja i rozpraszaja moja uwage.mechy sa za bardzo podatne na pilotow bez mechow.Mapy sa za male na mechy.Jakies labirynty waskie,co pomaga zwylkym graczom wlezc na mecha i podlozenia kaczuche.Niby gra o mechach, w gruncie rzeczy dla ogarnietego gracza nie robi wrazenia,bo zniszczy mecha w 10 sek..Nom moze sie czepiam,ale jak masz serie,a tu cos tupie i cie niszczy nie mozesz nic z tym zrobic troche zdazni.Co jeszcze mnie drazni to grafika,nie wiem o co chodzi,ale po 30 min gry oczy mnie bola jak po 10godzinach w kazda inna gre.
Posted August 17, 2023.
Powiem tak sterowanie slabe,strzelasz do goscia 10 /20 pociskow,on w ciebie 3.Bron na krotki dystans po 5m szrzela jak shotgun,rozumiem krotki dystams 20m 30m,nie 5m.Gralem nie wiem moze z 20 minut i juz mi sie nie chce.Kupowac na promce za 6,7 euro jak ja, nie wiecej.
Posted August 17, 2023.
Ja ebe jaka hala,nie kupowac jak chcecie miec zdrowa glowe.I dziwic sie dlaczego ta gra jest taka tania.Bron dwureczna:)jak trzymasz w prawej dloni -367 ataku,jak w lewej -360 a bazowe ataki to 15-35 jak to sie liczy wtf .Gra nie stworzona do grania postacia dystansowa, ale broni i ulepszen masa przyklad ring 5m na 5m wrogow tylu,ze zakrywaja nasza postac, nie idzie sie ruszyc,jakies z 20 wrogow boss i ja zamkiniety na 5 na 5m.Dojscie do tego miejsca zajmuje jakies 20 min walka 40 sec i ded,misja fab. po 3 probach dalem se na luz.Wspomne,ze gra oszukuje caly czas skaluje wrogow o 5,6 a nawet 10 lvl wiekszych od naszego i to caly czas nie wazne czy to misja fab. czy poboczna. Sterowanie tez jest bardzo slabe,bo atakujesz mysza i chodzisz,taraz wyobraz sobie jak chcesz uciec obok wrogow, nie da sie,postac stoi i atakuje zamias uciekac chyba,ze udac ci sie trafic w pixel.Ogolnie gra irytujaca,te misje gdzie przedzierasz sie przez labirynty przez 30 min jakos idzie,nic nie stwarza zagrozenia ,myslisz sobie z bosem dam rade, bedzie ciezko ale dam rade no 30sec dalem rade.Ogolnie jak bedzie na promce za 5 euro to mozna kupic i sprobowac swoich sil,ale za wiecej to bym odradzal,to nie diablo,podobne i graficznie jest ok,nom ale mechaniki zawarte,mapy na zasadzie waskich labiryntow ktore specjalnie wydluzaja rozgrywke.O co jeszcze irytowalo mnie to co w podobnych grach.Grajac postacia dystansowa zawsze mam lut na tanka lub maga,ale prawie nigdy nie wypadnie nic sensownego na postac ktora obecnie gram,dystansowa.Tak wiec efekt eq jest zenujacy,zlepek od lvl 15 do 55.Mnie nie podpasowala,no ale moze tobie podpasuje.
Posted August 7, 2023.
< 1  2  3  4  5 >