OnurOzgunay
Onur Zeynel Özgünay / 07.10.1990   Istanbul, Turkey
 
 
Youtube Kanalım
:1033: TwitchTV [www.twitch.tv]
TruckersMP Community Contributor
Trucky Ambassador
Currently Online
Artwork Showcase
Buddy Reis
23
Favorite Group
Ciğer Vadisi - Public Group
Twitch.tv/OnurOzgunay
131
Members
5
In-Game
28
Online
24
In Chat
Screenshot Showcase
Hayat mucizelerle dolu be
4
Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself
Social Media / Sosyal Medya

:1033: Twitter
:1033: World of Trucks [worldoftrucks.com]
:1033: TruckerMp [truckersmp.com]
:1033: Discord [discord.gg]
:1033: TwitchTV [www.twitch.tv]

Favorite Game
Review Showcase
Gecenin bir yarısı çöl uzun uzadıya bir yol ve gecenin en ölü noktasındasın . Oradaki trafik apayrı ve önümüzdeki farların parıltısıyla ve önümüzdeki kırık , tozlu asfalt dışında bir şey göremiyorsun. O yol insanı o kadar hipnotize ediyorki sonsuza kadar gitmek istiyorsun . Açıyorsun radyonu ( Frekans '' Heartland Public Radio Classic Country ) ayarlıyorsun ve muazzam görünen yolda güneşin doğuşuna kadar sürüyorsun.

Panikliyorsun . Çöldesin ne çıkacağı belli değil düşünüyorsun .Frenler yalpalayıp durma noktasına geliyorsun sonra bir anda o şehri görüyorsun yüzündeki tedirginlik bir anda kendini rahatlamaya ve tebessüme bırakıyor. Los Angeles'a giriyorsun - San Francisco'ya gidiyorsun - Las Vegas'a gidiyorsun gördüğün şeyler karşısında nutkun tutuluyor şaşıyorsun .

Amerikan Tır Simülatörü için diyebilecek en mükemmel olaylardan aslında Gökyüzündeki çizgiler - Güneş'in doğuşu ve batışı - Bulutların hareket eden o mükemmelliği - Yağmur mu söylemeye tartışmaya gerek bile yok . '' En güzeli de ne diyorsun Askeri Jetler - Sıcak Hava Balonları - Yol Kenarındaki Garip Heykeller - Yamaç Paraşütü yapan insanlar - Tarım Uçakları - Helikopter ... Bunların bize verilmiş bir ödül gibi görüyorum .

Euro Truck Simulator gibi Gameplay sıradan bir oyun gibi görünüyor olsada esrarengiz şekilde zorlayıcılık hakim . Temelde iyi bir oyun , ağır , yüksek üretim değerlerinin yanında derin bir simülasyona sahip bir oyun . Bu hem oynanabilirliği sorguluyor ve hatta tekrar tekrar hipnotize olmadan kendimi alamıyorum . '' Bir yandan Trafik kurallarına uymam gerektiğini düşünüyorken ( Fazlasıyla canım çok yandı 200.000$ gibi bir ceza hakim ) o değişken hava olaylarının yanında o Manzarası yok mu insanı kesinlikle rahatlatıyor.

Euro Truck Simulator 2'deki gibi aslında hemen Tır Almayın derim . Düşüncem 20 küsür levele kadar Hızlı iş kısmından biriktirebildiğiniz kadar para biriktirin ( En Azından 20 LvL' e kadar 505.000$ biriktirdim - Trafik cezalarıyla birlikte + 400.000$ Banka Kredisi alıp Garage ve Kendi Tır sahibi olmamla birlikte 2 Tır ve 2 Şöför ile oyuna Devam etmek sizi de rahatlatıcaktır) Çünkü Hem Mazottan ve Yaptığınız kazalarda Dorse hasarı almadığınız Halde Şirket üzerinden ödetebilirsiniz.

Oyun Açılışında 2 Tane Eyalet veriyor . Herkesin Gözüne küçükmüş gibi gözükse de emin olun oynadığınızda zevk alabileceğinizi görüceksiniz . Nevada ve California bir dizi şehirlerini ziyaret edebilirsiniz ve '' Girdiğiniz şehirlerdeki Bina Yapılandırmalarından - Şehir Modellemelerine kadar herşeyin mükemmel olduğunu görüceksiniz ve Euro Truck Simulator 2 ile olan farkı da büyük ölçüde gözlemleyeceksiniz '' . ( Ayrıca Arizona DLC buna ek olarak geleceğinden emin olabilirsiniz tabiki de Bedava )

Toparlamaya gelicek olursak asıl sorulan soru 60 TL gibi bir fiyata değer mi ? ( Ülkeye gelecek oyunların dolar endeksli girdiği için bu fiyat beklediğim bir fiyattı ve zaten Steam'de görüyorsunuz yeni gelen oyunların fiyatlarını)
Arkadaşlar emin olun 60 TL Fiyat Fazlasıyla Değer Neden Diyeceksin ?

'' Artıları ''
+ Grafik - Bina Yapılandırması - Şehir Modellemesi = American Truck Sim > Euro Truck Sim2 ( Hangi Şehre girerseniz girin birbirinden tamamen bağımsız olması) ( FPS 60 ve Üzeri hiçbir yerde Optimizasyon Problemi yaşamadım)
+ Güneşin Doğuşu ve Batışı - Bulut ve Yağmur dengesi = American Truck Sim > Euro Truck Sim2
+ Kaykay yapan insanlar - Yamaç Paraşütü yapan insanlar - İnsan yoğunluğu alabildiğine hava araçları ( Zeplin - Sıcak Hava Balonu - Jet - Helikopter - Tarım Uçağı Tartışmasız sizi şok eden unsurlardan )
+ San Francisco ( Golden Gate Köprüsü ) - Las Vegas ( Kumarhane benzerliği ve Eyfel Kulesi ) - San Francisco ( inişli çıkışlı yollar ve Trafik Işık ve Trafik Düzeni ) Emin olun görünce hak vericeksiniz ( Ve Amerika'dan bahsediyoruz babacım neler gelicek neler büyük bir heyecanla bekliyorum )
+ Trafik Cezaları ( Yaka Silktim , çıldırdım ve bunaldım ama yinede uymam gereken kurala fazlasıyla uydum) ( Caydırıcılığı Aşırı derecede oyunda sinir yapabiliyor dikkat etmelisiniz )
+ Asıl durum Tırların azlığı emin olun Lisansız gelmesinden çok Tırların Lisanslı olarak geliyor olması çok daha iyi o Amerikan Tırlarına ufacık ilginiz varsa gördüğünüzde çıldırırsınız ve gelicek olan tırlara kesinlikle apayrı bir gözle bakabilirsiniz . ( ETS 2 'de o kadar TIR içinde 690 saatte Tek 2 Tır Sürmüşümdür Volvo ve Scania )
+ O ne mükemmel dorseler babacım aracı parkederken bile sıkıntı yaşıyorsun 2 kere düşünüyorsun ne yapman gerektiğini dikkat etmelisin yoksa dorsen fazlasıyla hasar alabilir.
+ Oxnard - Santa Cruz - San Francisco üzerindeki sahil ve kıyı şeridini Görmelisin ( Çıldırırsın o havayı yamaç paraşütü yapan insanları ve gecenin hava ile dengesini görünce )
+ 60 TL 'Lik fiyatın içine ekstradan Arizona DLC ek bedava gelicek olması
+ Trafik yoğunluğu ve bu yoğunluğu yapay zekayla orantısı
+ Steam 60 TL ise ♥♥♥ 40 Küsür TL bir fiyata alabilirsin
+ MP Yine oynamayacağımdan Gözlemlediğim kadarıyla MP Adminleri ATS için çok daha sıkı ve katı bir kuralcı tavırlara sahipler bu da MP Oynanabilirliğini mükemmel kılıyor

Eksileri
- Arayüz nefret ettik kesinlikle değişmeli ve Amerika'ya özgü bir arayüz olmalıydı.
- Mod olarak indirip denediğimde Egzozlardan çıkan dumanlarda FPS düşüsü yaşamadım ve bu durumda SCS Software Egzozlardan çıkacak olan duman efektini kesinlikle düşünmeli
- Oyun Dx9 üzerinden Performans ve Grafik dolayısıyla ( Bende sıkıntı olmamakla birlikte) Bir an önce Dx 11 geldiğinde Zaten göz kamaştıran performansında bir o kadar da artış meydana gelicektir.

Nacizane biraz fazla oldu kusura bakmayın lütfen . Soru işaretlerine açıklık getirmek istedim umarım yardımcı olabilmişimdir.

8 Ay önce koyduğum Listeme Büyük bir Heyecanla 2 Şubat'ta almış o ve tarihten beri yayınını saatlerce yaptığım büyük zevk aldığım bir oyunu oynuyor bulunuyorum. Amerika'nın herşeyine tav olduğum gibi her gelicek DLC - Tır ve Harita'yı büyük bir heyecanla bekliyorum. SCS Software sana sonsuz teşekkürleri mi sunuyorum. Bu deneyimi yaşayabilmek benim için mükemmel bir duygu ...

Recent Activity

5,372 hrs on record
last played on Aug 19
88 hrs on record
last played on Aug 19
796 hrs on record
last played on Aug 18
BixiTV Jun 10 @ 7:19am 
⢠⠊⣉⠒⠤⢀⡀          ⡐⢁⠴⢜⢄
 ⡎⢸  ⠉⠐⠢⢌⠑⢄    ⡸  ⡆    ⠣⠱⡀
 ⡇⢸        ⣀⠗  ⠉⠉⠁  ⠙⠢⠤⡀⢃⢱
 ⡇⠘⣄⢀⠔⠉                    ⠈⠁⠘⡄
 ⢇    ⠁                              ⠘⡄
 ⢸            ⢀⣀⣀⡀        ⢀⣀⣀⡀  ⢣
 ⡸        ⢴⣾⡿⠿⠽⠇        ⠘⠛⠛⠛  ⠈⢄
⠰⡁              ⢠⠒⠢⡀⠈⠒⠊  :luv: ⡠⢄  ⡘
 ⠱⣀          ⢀⠜    ⠇        ⢀⠔⠁  ⡏
     ⠑⠤⢄⣀⠔⠁    ⡜        ⠊⠁  ⢀⠜
薔薇王の葬列 Jun 2 @ 6:37am 
muah :bloodheart:
TheWayofLife_GF May 16 @ 1:28am 
Merhaba. Ben Gaming Factory'den Kamil (Bakery Simulator'ın yayıncısı). Oyunla ilgili problemlerin olduğunu gördüm. Teslimatı kaldırdık (artık kurye var). Geliştirilmiş olarak geri gelecek, ancak oyuncular teslim etmek isteyip istemediklerini seçme şansına sahip olacak. Bakery Simulator için büyük bir yama yükledik, birçok hata düzeltildi Daha iyi bir oyun olduğu için yamadan sonra Bakery'yi kontrol edebilirseniz minnettar olurum. Umarız fikrinizi değiştirir ve oyunu beğenirsiniz. Şerefe. Kamil
inXce Apr 23 @ 1:15pm 
𝚂𝚒𝚐𝚗𝚎𝚍 𝙱𝚢 𝚒𝚗𝚇𝚌𝚎
Didxm Apr 18 @ 11:49am 
♥ 𝙎𝙞𝙜𝙣𝙚𝙙 𝙗𝙮 𝙚𝙡𝙡𝙞𝙗𝙚𝙨𝙝 ♥
𝙃 𝘼 𝘼 𝙉 ღ Jan 23 @ 11:38am 
⠄⠄⣀⣤⣤⣤⣄⡀⠄⢀⣠⣤⣤⣄⡀⠄⢀⣠⣤⣤⣄⡀⢀⣠⣤⣤⣄⡀⠄⠄
⢀⣾⣿⡿⠿⠿⣿⣿⣦⢻⡿⠟⠿⣿⣿⣦⡹⣿⠿⠿⣿⣿⣦⠹⠿⠿⣿⣿⣧⡀
⠸⠿⠿⠄⠄⠄⢸⣿⣿⠄⠄⠄⠄⠈⢿⣿⣧⠄⠄⠄⠈⣿⣿⡇⠄⠄⠈⣿⣿⡇
⠄⠄⠄⠄⠄⣠⣾⣿⡟⠄⠄⠄⠄⠄⢸⣿⣿⠄⠄⢀⣼⣿⡿⠁⠄⢀⣴⣿⡿⠁
⠄⠄⢀⣠⣾⣿⠟⢋⣴⠄⠄⠄⠄⠄⢸⡿⠋⣠⣾⣿⠟⠋⠄⣠⣶⣿⠿⠋⠄⠄
⠄⣰⣿⡿⠋⠄⠈⣿⣿⣦⠄⠄⠄⢀⡾⣡⣾⣿⠋⠁⠄⢠⣾⣿⠟⠁⠄⠄⠄⠄
⢰⣿⣿⣿⣶⣶⣶⣌⠻⣿⣿⣶⣶⣿⢱⣿⣿⣿⣷⣶⠂⣿⣿⣿⣷⣶⣶⣶⣶⡆
⠈⠉⠉⠉⠉⠉⠉⠉⠁⠈⠙⠛⠛⠉⠈⠉⠉⠉⠉⠉⠄⠉⠉⠉⠉⠉⠉⠉⠉⠁