Recent reviews by King of Molotov

< 1  2  3 >
6.0 hrs on record
PŘEČKAT

Základní informace
Hru jsem hrál jen jednou a to na střední obtížnost co nabízí hned při prvním spuštěním. Grafiku jsem měl nastavenou na střední. Hru jsem hrál na PC.

Grafika/Textury
Hra má úžasnou grafiku na tu dobu i na rok 2024 kdy jsem ji dohrál. Málo kdy se stalo, že se něco buglo nebo podobné. Krásné propracované modely postav i okolí. Atmosféra díky tomu byla velmi strašidelná a záhadná.

Cutscenes
Nic extra, prostě to co by jste očekávali. Krásně vytvořená atmoška nebo napětí během hraní. Nebyli ani moc dlouhé ani moc krátké, prostě tak akorát.

Hratelnost
Fajn, postava si občas dělala co chtěla. Občas ani to co jsem požadoval tak nedělala a podobně. Jinak to bylo fajne a dalo se přežít to pekelné random chování postavy a zaseknutí se o tužku.

Hudba
Hudba děla hru úžasnou. Krásně zařídila pocit strachu. Hned jsem se do hry více vžil. Občas, ale hrála random hudba, když se nic nedělo. Jinak krásná.

Příběh/Zápletka
Pokud jste celou hru dohráli do konce a nečetli jste všechny dokumenty a nekoukali na všechny záznamy. Tak jste nemohli pořádně pochopit konec. Ani vlastně pokud jste vše dělali. Vlastně jen díky internetu se dozvíte pravdu. Nebojte nejste degeneráti, když nevíte o co jde ke konci, protože to nevěděl skoro nikdo kdo to hrál. Pak tu máme oblíbenou část ve hře a to je škola. Ok, ze začátku to nebylo tak časté, otravné a dlouhé. Čím blíže jste byli ke konci hry, tím víc jste chtěli hru rozkopat bo jste po 5 krocích byli zas v té škole. Je to velmi otravná část hry, kdy se furt vracíte do školy. Reálně jen kvůli tomu, jsem ztrácel pocit strachu a pocit zábavy.

Verdikt
Takže co je výsledek té to hororovky? Vlastně vše je skvělé, i když občas to drhne, tak se to dá hrát a nezničí to atmošku co má. Pokud se nebavíme o škole ta to celé kazí a jen vám tu hru znechutí. 84% se budete bát, ale tu hru milovat a na 16% je škola a ta vám to pokazí. Je tedy na vás jestli přežijete školu, ale za to budete mít většinu času kvalitní hru, nebo se podíváte na utrpení lidí na youtube.
Posted August 12. Last edited August 12.
68.0 hrs on record
Nulové svítání

Základní info
Hru jsem hrál jen jednou a to na nejtěžší obtížnost co nabízí hned při prvním spuštěním. Udělal jsem většinu vedlejších věcí co jsem našel. Grafiku jsem měl nastavenou na střední. Hru jsem hrál na PC.

Grafika/Textury
Hra má překrásnou a detailní grafiku co jsem viděl. Spousta modelů krásně zpracovaná i do nejmenší detailu. Požitek byl nádherný a dodával hře krásnou atmosféru. Občas se mi stalo po tom co jsem je zničil, že se stroje nebo lidi bugovali skrz věci nebo přes ně chodili. Stroje mi občas ubraly zdraví i když jsem byl za tlustou překážkou a nešla zničit. Tohle se však dělo jen vzácně, díky bohu.

Cutscenes
Když se vždy spustila, tak jsem se cítil jak v kině na hodně skvělém filmu. Krásně zpracované. Krásný dabing a zpracovaná mimika. U vedlejších misí se občas stalo, že vedlejší postavy neotvírali pusu, ale stejnak nebyli důležité, a tak jsem to ani nevnímal.

Hratelnost
No začnu pozitivně. Ovládání postavy bylo úžasné a skvělé. Inventář krásně přehledný. Ovládání zbraní byla krása. Pokud se mám bavit ohledně ovládání strojů, tak to bylo peklo. Špatně se mi zatáčelo mezi stromy nebo jiné věci. Nemožnost sám od sebe skákat. Na rovinkách bez překážek to byla krása, ale jak mile vznikali překážky a úhybné manévry byl velký problém. Jinak bylo ovládání super, a bez problému.

Hudba
Hudba byla skvělá často dobře užitá. Zvukové efekty byli krásně použité a pohltili mě do hry krásně. Jen bych udělal víc hudby, bo když jsem prohledával místnosti, o kterých bylo 100% jasný, že tam není nepřítel, tak stejnak hrála stejná hudba jak, když mám porazit robota, který je na každém rohu. Jinak to bylo fajne.

Příběh/Zápletka
Překrásný děj a zápletka. Od začátku po konec. hodně zvratů. Prostě dokonalé a dávalo vše smysl, a měli jste touhu objevit a zjistit vše. Vždy když vám hra dala další informaci tak vám spíše dala další rozdělanou skládačku. Krásně zakončené a připravené na 2.

Verdikt
Hru jsem si náramně užil. Skvělé hraní i emoce padly na kolena. Pokud vše sečtu a podtrhnu jsem víc než spokojen. pokud máte rádi otevřený svět, taktické souboje, kvalitní příběh a nemáte rádi nudu, tak vám ji rozhodně doporučuji. Je to ta nejlepší koupě co jsem mohl udělat.
Posted May 22. Last edited May 22.
1 person found this review funny
Steam
Posted November 21, 2023.
1 person found this review funny
0.5 hrs on record
button
Posted August 1, 2023.
0.2 hrs on record
Krtek chvilkami na povrchu

Základní info
Hru jsem hrál na jednu z nejtěžších možností hraní. Snažil jsem se najít většinu tajných míst co hra nabízí. Grafiku jsem měl nastavenou na nejlepší co hra může nabídnout. Hru jsem kdy si dávno dokončil na epic games, ale rozhodl jsem se po nějaký době zahrát znova a napsat recenzi. Udělal jsem dobře. Snažil jsem se to dokončit na dobrý konec. Vlastním Metro Last Light Redux, ale zdarma byla akce na Metro: Last Light Complete Edition, které byla na steamu sleva 100%. Rozhodl jsem se zahrát a napsat recenzi na Metro: Last Light Complete Edition, protože je tam více obsahu. Bohužel mi steam nedovolí napsat recenzi na Metro: Last Light Complete Edition [nahráno 12,8 hodin] a pro to píšu pod tuhle verzi, ale ve výsledku se můj názor na hru nemění. Veškeré důkazy najdeš na mém profilu na steamu. Vše mám veřejný.

Grafika/Textury
Hry byla vydána v roce 2013. Budeme se dívat jaké hry v tě době byli a jaká byla tehdy nejlepší grafika. Hra vypadá dobře a nedostatky dokázala schovat za tmu a podobné. Krásně jsem se dostal do děje a modely byli krásně zpracované. Občas se mi stalo že se věci, mrtvoly a okolí buglo. Dělalo to občas hru horší nebo zábavnější.

Cutscenes
Nezabírají zbytečně moc času a jsou tím pádem stručné. Užíval jsem si je a pomohli se mi víc sžít s hlavním hrdinou. Během nich jsem neměl žádný problém a vše fungovalo jak mělo.

Hratelnost
Když jsem ovládal postavu tak dělala to co jsem očekával, že udělá. Nedoporučuji hned hrát na nejtěžší obtížnost kvůli tomu, že vybírání granátu je neviditelný a hra vám během Cutscenes nenapovídá co musíte mačkat a tak dále. Jinak ovládání je jednoduché a snadné.

Příběh/Zápletka
Navozuje krásně na příběh minulé hry. Zápletka je velmi zajímavá. Motivuje to hráče znát odpověd a závěr je krásný a dojemný nebo smutný. (Jsou dva konce, jeden je dobrý a druhý špatný. Tohle jde ovlivnit pomocí karmy ve hře.)

Verdikt
Jakž to velký fanoušek Metra jsem si hru náramně užil. nebyl jsem zklamaný, ale nadšený. Pokud máte rádi prozkoumávání, velkou akci, horror hry a nebo jste fanoušci Metra, tak vám s klidným srdcem můžu hru doporučit.
Posted July 9, 2023. Last edited July 9, 2023.
9.3 hrs on record
Brno to nemá

Grafika
Hra je z roku 2014, takže musíme brát ohled ohledně grafiky. Na tu dobu to byla vcelku povedená grafika. Krásná atmosféra. Jde vidět že se snažili vylepšit původní hru Metro 2033 a povedlo se jim to. Grafiky, atmosféra a zvuky vás krásně vtáhnou do děje.

Cutscenes
Jednoduché a vcelku jich tam nebylo moc. Což je ve výsledku dobře, protože máte možnost užít hru pořádně. Nejsou nějak moc výrazné, ale jsou přijatelné.

Textury
Ok, tak tu to bude zábavné. Několikrát mi monstra a nepřátelé dělali zajímavé věci. Tak zvaně co je to fyzika. Často se nějak bugla, sekala nebo přes mrtvolu nešlo vidět, ale nepřítel mě viděl. Taky mi ke konci hra padala když jsem sebral najednou novou masku a házecí nože. Chození skrz lidi se dělo normálně, když jste byli někde dřív než hra počítala. Stalo se mi že když jsme jeli metrem tak jsem se propadl skrz texturu mimo mapu (to se mi i stalo, když jsem hru hrál dříve). Jinak je až na tyhle okolnosti přijatelná.

Hratelnost
Za postavu se mi hrálo krásně. Dělala to co měla. Neumíral jsem na to, že dělala něco jiného. Ovládání zbraní je velmi zábavné, hlavně s brokolicí. Velmi doporučuji hrát s touto zbraní. Ohledně házení granátů, tak tam jsem cítil menší nedostatky.

Příběh/Zápletka
Krásný příběh. Je lehce pochopitelný a zajímavý. Pokud si chcete lépe vychutnat příběh tak budete muset číst dokumenty. Je to zajímavá zápletka, která využila svůj potencionál hodně. Pokud nepochopí někdo příběh, tak jde vidět, že nedával pozor. Taky je zajímavý nápad používání načítací obrazovky, další informace k příběhu.

Verdikt
Hra i přes nějaké nedostatky je super. Hru jsem si krásně užil. Jak příběh tak hratelnost. Pokud vás baví prozkoumávat každý kout hry, spousta akce a postapo hry tak rozhodně si hru kupte a užijte jak nejvíc to jde.
Posted May 26, 2023.
62.1 hrs on record
Motorka a dny jsou pryč

Základní info
Hru jsem hrál na jednu z nejtěžších možností hraní. Dělal jsem všechny vedlejší mise co jste v táborech dostaly. Často jsem se snažil věci splnit věci hezky potichu a nenápadně. Grafiku jsem měl nastavenou na střední nebo lepší. Informace si lze i ověřit pomocí achievementů které jsem získal nebo fotek ze hry.

Grafika
Grafika je prostě krásná. Krásně kouká na okolí, když projíždíte krajinou na motorce. Prostě se dá vžít do té hry.

Cutscenes
No, často byli super, ale stalo se mi několikrát že nebyli titulky nebo postavy dělali něco jiného. Taky se prostě stalo to, že postavy neotvíraly pusu. Taky se mi i občas zobrazili i jiné a tím pádem mi rozbili hru. Musel jsem kvůli tomu restartovat hru aby bylo vše v pořádku. Jinak byli super. Šlo často vidět že autoři zamýšleli i nějaký další hratelné části mezi Cutscenes, ale nedali to tam. Bohužel i to, že to naznačovali občas zkazilo zážitek

Textury
Textury byli krásně propracované. Užíval jsem si ten vzhled a díky tomu mě to více bavilo. Občas se mi stalo že postavy když byli někde za stěnou nebo na skále a atd... tak svítili skrz textury. Občas, když jsem někoho zabil někoho zabil tak jsem ho musel sejmout znova. Občas se mi postavy bugovali skrz věci.

Hratelnost
Ovládaní bylo skvělé. Splňovalo to mé požadavky. Občas mě štvalo že mini mapu vidím jen v režimu soustředění/hledání, ale to patří k obtížnosti. Ovládaní motorky bylo skvěle a moc jsem si to užíval. Ovládání postav občas byl problém, ale to jde přehlídnout. Celkově mi hratelnost udělala radost ze hra ještě větší.

Příběh/Zápletka
Upřímně je skvělý. Krásně se dá pochopit proč co dělám. Je vcelku jednoduchý a jeho rozvinutí je zajímavé a zábavné ho prožívat. Na konci hry jde vidět i náznak, že by mohla být i dvojka.

Verdikt
Tak, že hru můžu s jistotou doporučit. Pokud rádi prozkoumáváte prostředí nebo máte rádi výzvy. pokud máte rádi hry kde si vylepšujete svůj dopravní prostředek, tak je hra přímo pro vás. Neváhejte a kupte. Peníze rozhodně nebudou vyhozeny, ale dobře uloženy. Z hry jsem nadšen a potěšen.
Posted March 16, 2023. Last edited March 16, 2023.
1 person found this review helpful
19.0 hrs on record
SVĚTLO OFF

⠀⠀⠀Grafika
Grafika té to hry je úžasná. Kvalita zpracování je na to dobu i dnešní úžasná. Pestrost postav a všeho možného je top jak strop. Krasně jsem se díky grafice dokázal vžít do hry a vychutnat si zážitek. Ve dvojce dost často hráli na animace než na fyziku což je velká škoda.

⠀⠀⠀Hratelnost
Oproti dvojce je lepší ve spoustu věcech. Krásně se tu ovládá parkur. Zabíjeni zombie je krasota. Ohledně používání inventáře jsem měl vždy menší problém, ale dá se na to zvyknout. Celkové používání zbraní je parádní. Díky dovednostnímu stromu je hra záživná a nutí více hrát. Vedlejší mise jsou taky super, takže doporučuji aspoň nějaké zkusit. Výroba věci je velmi, ale velmi složitá. Strašně moc to bere zbytečně moc času.

⠀⠀⠀Kooperace
Hrání s kámoši je top. Občas se najdou nedostatky. Třeba ohledně Cut-scény občas může ten kdo založil LAN a občas mohl zas ten co se připojil. Některé věci jsou trochu fufu. Jinak je to skvělá zábava.

⠀⠀⠀Příběh/Zápletka
Je úžasný. Krásně jsem se ponořil do hlavní postavy a chápal celý příběh hry.

⠀⠀⠀Celkově
Hru jsem hrál na nightmare. Bylo to také 50/50 občas moc ez, ale občas tak těžké že to chce pevné nervičky. Některým to může ta obtížnost přijít mega EZ mně přišla 50/50.

⠀⠀⠀Verdikt
Pokud jste milovníky postapo her, prozkoumávání nebo razmanitýho zabíjení zombie a podobně. Neuděláte rozhodně chybu. I když má pár much je pořád lepší než dvojka. Takže rozhodně doporučuji.
Posted January 9, 2023. Last edited May 10, 2023.
Hulk ničit
⠀⠀⠀Grafiky
Je prostě super. Krásná a jednoduchá, ale přesto okouzlující.
⠀⠀⠀Hratelnost
Hra se krásně ovládá. Není na tom nic zbytečně složitého, až na to že je občas nepřehledný inventář. Za dobu hraní jsem se nesetkal s žádným problémem.
⠀⠀⠀Verdikt
Tahle hra je taková uklidňující. Můžete všechno ničit, čímkoliv a jakkoliv. Pokud se chcete vyřádit a vypustit páru nebo jen tak z nudy něco hrát. Rozhodně doporučuji. Na nějakou dobu vás to rozhodně zabaví.
Posted November 23, 2022.
< 1  2  3 >